Jump to content
Türk Anime TV Forum

Önerilen İletiler

Hoşgeldin :) KNB'de bir türlü Kagami'yi sevemedim ya :D Benim favorilerim Kuroko-Aomine ^-^

Hoşgeldin :) KNB'de bir türlü Kagami'yi sevemedim ya :D Benim favorilerim Kuroko-Aomine ^-^

2.ci sezon 18.ci bolumden itibaren sevmeye basladim :3 hosbulduk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

hoşgeldin uğur bende mukaddes ^_^  boyun 1.78 mi lan cidden o yaşta o boy vay canına  :blink: ( cidden 1. 78 mi yoksa beynim bana oyun mu oynuyo diye geri dönüp tekrar batım :D  bu arada bu bu akşam ki kaçıncı hoşgeldin yazışım unuttum baya bi yeni üye miz oldu  :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Foruma hoş geldin :)

hoşgeldin uğur bende mukaddes ^_^  boyun 1.78 mi lan cidden o yaşta o boy vay canına  :blink: ( cidden 1. 78 mi yoksa beynim bana oyun mu oynuyo diye geri dönüp tekrar batım :D  bu arada bu bu akşam ki kaçıncı hoşgeldin yazışım unuttum baya bi yeni üye miz oldu  :D

eheheh bizim butun aile oyledir yuki-chan bu arada yuki nin anlami kardi sanirim hosbulduk

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon:  Bir türlü KNB'e başlayamadım ama izlediğim animeleri bırakıp yarın başlayacağım :) O kadar çok övüldü ki ^_^ Bu arada yaşıtız  :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon:  Bir türlü KNB'e başlayamadım ama izlediğim animeleri bırakıp yarın başlayacağım :) O kadar çok övüldü ki ^_^ Bu arada yaşıtız  :lol:

selam *-* yasitim olmasi guzel unarim hepinizle arkadas olabilirim

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok

• Yeni Oluştur...