Jump to content

Yaoi Fc (+15)

Songena

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 547
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yaoi'yi açıklamadan sadece resim atmak istiyorum. :D Yaoi'yi Junjou Romantica tanıtımıyla tanmak isteyenler için linkimiz gelsin. Yaoi'yle ilk tanıştığım an olur.  Kurucu: Songena (E

adımı göremiyorum  :bsod-onion-head-emoticon:  illa ekle demek mi lazım heç yakıştıramadım  :bled2-onion-head-emoticon: görücem orda adımı duydun mu beni  :hate-onion-head-emoticon: ayyyy arşivimi pay

iğrençsiniz :(

Posted Images

minna hepinize duyuruyorum FanFic'im de bir kaç düzeltme yapacağım bu nedenle Felaketten Doğmak BÖLÜM -4 biraz gecikecek :crying2-onion-head-emoticon: ama bomba gibi yeni bir bölüm olucak  :admire2-onion-head-emoticon:

İyice hazırlan biraz geciksin sorun değil *-* Ama güzel bi bölüm olmazsa saklanmanı öneririm  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

heeee ben buraya bayadır uğramıyordum yaaa  :ph34r: üyeydim bide demi  :D tüüü bana iki resim paylaşıp kendimi afettirem  ^_^ aslında sağlığım açısından hiç iyi bir yerde değilim şuan  :D 

bQLDhUT.jpg

a1A6qmX.gif

FLkSI4a.gif

kendine fazla yüklenmemelisin bence de!!! 

bakma bakiim böyle şeylere..  :hate-onion-head-emoticon:  ne yapmaya çalışıyorsun sen kendine hıııı!!!!????  :bsod-onion-head-emoticon: gelmeyim oraya bi de benim yüzümden taşınma hastanelere istersen!!! :beaten-onion-head-emoticon:

10150654_778248002186414_1841391476_n.jp

1975178_778247995519748_1023492095_n.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

kendine fazla yüklenmemelisin bence de!!! 

bakma bakiim böyle şeylere..  :hate-onion-head-emoticon:  ne yapmaya çalışıyorsun sen kendine hıııı!!!!????  :bsod-onion-head-emoticon: gelmeyim oraya bi de benim yüzümden taşınma hastanelere istersen!!! :beaten-onion-head-emoticon:

10150654_778248002186414_1841391476_n.jp

1975178_778247995519748_1023492095_n.jpg

bunlardan bişi olmaz ama  :bled1-onion-head-emoticon: kıyma bana  :hell-yes-onion-head-emoticon: gözüm gönlüm açıliyiiiii  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Gd3aOPc.jpg

ErPKeyp.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunlardan bişi olmaz ama  :bled1-onion-head-emoticon: kıyma bana  :hell-yes-onion-head-emoticon: gözüm gönlüm açıliyiiiii  :ahaaah-onion-head-emoticon:

Gd3aOPc.jpg

ErPKeyp.jpg

uleyn normal adama kalp krizi geçirtir bunlar dellendirme beni... arada bir göz ucuyla bak da abartma ama... kıyamadım sana yine iyisin!! yalnız takipteyim haberin olsun ööle fazla dalıp gittiğini görmeyim :P

1554529_775399389137942_1290407059_n.jpg

10153175_778247988853082_102975932_n.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok mu şaşırtıcıydı anlamadım ki :confused-onion-head-emoticon:

bikaçgündür yoktum şimdi yazabiliyorum. hayır değilde siz bazı baylar biz bazı bayan yoi izleyeciler tarafından biraz fazla eleştiriliyoruzda garip geldi.hatta buna karşılık yuri  sitesi bile açıldı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.