Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

güç muhabbeti hironun iyi ayarladığı şeylerden. her ne kadar anime yapımcıları için aynı şeyi söyleyemesemde güç artışını dağılımını iyi yapıyor.dragon forcu bi açsa dans edicem sevinçten ama daha göremedik. dragon force'u natsunun açamayıpta ikiz ejderlerin açması tamamen farklı bi nedenden kaynaklanıyor oda hem lakrima taşımaları hemde gerçek dragon büyüsüne sahip olmaları.lakrima dragon force ulaşmada bi araç görevi görüyor ama öyle yapsa bile kendi açmaları ile aynı şey değil çünkü yeterli boost vermiyor. o yüzden ikisi o halde natsuya yenildi. natsuda açacak ama ilerde. haki gibi bişey o bence. büyü gücünü iyi yönlendirme ile yapılıyor diye düşünüyorum. hiro'nun dragon force öyle ezmesi hoş değildi ama başkada nasıl açıklanır bilmiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

mardda celestial sprit king le dalga geçtiydi ama küçümseme adamı :D mard bile zerefi yenmekten bahsediyordu natsu daha etherious formu bile açmadan marddan yüksek bi seviyeye çıkmışsa hiro gorile bağlamış derim  -_-

demekki zeref okadar bir King Kong Olmuş :D  sonuçta bunladar daha önce yenememişki e.n.d yaratmış farkındaysan Lanet kullanıyor lanetide ilk bulan e.n.d yani en son doğan e.n.d olduğuna göre lanetide o buldu ondan önce ne kullanıyordu büyümü kullanıyordu bu etherious şeytanları ? ve natsu için acımasız kötü ve en güçlü demişti gücü anlarımda acımasız kötü beni heycanlandırdı umarım naruto tarzı konuşma yaparak onu kurtarma gibi birşey yapmazlar kendini kaybedip sonra lucy veya başkası konuşma yaparak geri getirmez animelerde en nefrettiğim bu tarz konuşmalar

güç muhabbeti hironun iyi ayarladığı şeylerden. her ne kadar anime yapımcıları için aynı şeyi söyleyemesemde güç artışını dağılımını iyi yapıyor.dragon forcu bi açsa dans edicem sevinçten ama daha göremedik. dragon force'u natsunun açamayıpta ikiz ejderlerin açması tamamen farklı bi nedenden kaynaklanıyor oda hem lakrima taşımaları hemde gerçek dragon büyüsüne sahip olmaları.lakrima dragon force ulaşmada bi araç görevi görüyor ama öyle yapsa bile kendi açmaları ile aynı şey değil çünkü yeterli boost vermiyor. o yüzden ikisi o halde natsuya yenildi. natsuda açacak ama ilerde. haki gibi bişey o bence. büyü gücünü iyi yönlendirme ile yapılıyor diye düşünüyorum. hiro'nun dragon force öyle ezmesi hoş değildi ama başkada nasıl açıklanır bilmiyorum

Dragon force için natsu belkide tamamlanmamıştı demişti natsu içinde bu durum olabilirmi adam daha kontrol edemiyor bile sonuçta forceye ulaşabilmesi için o büyü gücü olması gerek bunun için ilk destek etherion yemişti ikinci günahın alevlerini almıştı jellal'dan ama üçüncü kez girişinde bir güç aldığını hatırlamıyorum acaba igneel çıktığı içinmi daha rahat olabiliyor ozaman sting ile rogue'da etkilemeli belkide onlardada ejderleri olduğu için tamamlanmamıştır. belkide etherious tarafıyla alakalıdır şuan natsu yarım diye düşünüyorum nedense.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu bu haliyle Mard Geer'a denk olmuştur artık bence de kendini baya aştı çünkü 2ye belki de 3e katladı kendini E.N.D ve natsu bir beden içinde 2 farklı kişi ne demeşti Zeref "hem küçük kardeşimin dirilişi hem de nihai ethiriasın yaratılışı" END'i mühürledi ki Natsunun ilerde güçlenip Onun gücünü alsın Narutodaki gibi bir şey çıkacak bunun altından.

Yeni Bir Arctan öte bu Arc savaş değilde güç artışı odaklı olacak sanki o kadar bilgiyi ifşa ettikten, Zeref savaş ilan ettikten sonra daha fazla uzatamaz böyle Tanrılar gibi açıklanmamış şeyleri devreye sokup Final Arcını sağlam tutma amacında çünkü şu anki haliyle bile Natsu Zerefin yanına yaklaşamaz

Belki Dragon God Slayer modunu yeniden açar bir power upla güzel olur Şekil duruyordu Siyah Turuncu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında natsunun tanrının alevlerinide kullanması gerek birkere kullandı dahada kullanmadı neden laxus gibi olmadı aynı gajeel gibi emdi alevleri ama birkere kullandı :S dragon gücü olmadığındanmı acaba bana göre e.n.d ile natsu farklı kişilikler ama aynı bedendeler bende öyle düşünüyorum ying-yang tarzı dengeliyorlar birbirlerini ama umarım e.n.d olduğunda narutodaki gibi konuşmayla ağlamayla ikna olmaz sinir oluyorum o müthiş gücü konuşmayla ikna etmelerine :P natsu büyük birşey saklıyor eminim tam 1 yılda sürmesi eğitimi beni çok meraklandırıyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkes Gray vs Natsu düşünüyor ama Büyük olay Natsu vs END olacak en kötü END vs FT olur END ejderleri yenen bir adam gidip de sırf şeytan avcısı diye sümüklü Graye yenilmesi saçma olur END'i ikna etmekten çok öldürmek zorunda kalacaklar gibi sonuçta ikisi farklı ruh biri gitse diğeri kalır Natsu Vs END'de bleachteki gibi olur ruh dünyasında bir vs

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E.N.D büyük ihtimal tartarus tekrar kurabilir zaten bir devil slayer nekadar güçlü olursa olsun power up alırsa alsın E.N.D yenemez bu kişide zerefi yenmek için yaratıldıysa ve mükemmel bir etherious olduysa ve gücü dragonla birleşirse iyice imkansız oluyor. Grayin gücü belli silver atlas flamenin alevlerini dondurdu ama atlas flamede o küçük gücü ile tüm buzları eritti natsunun bile eritemediği buzları yani dragon ile bile aralarında büyük fark var. e.n.d ile gray vs yapıcak ama bu tek taraflı olur :D aynı mard geer gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yeni bir kıta tahminimiz doğru çıktı ve bu kıta ile dünyanın 4/2'si olursa diğer kıtalarda çıkarmı sizce ? ve çıkarsa bunlardan ne tür büyücüler ve ne tür slayerler çıkar bilmediğimiz bir nesil slayer çıkarmı ? yada bu çıkan kıta son kıtamı olcak eğer diğer 2 kıtada çıkıcaksa serinin hikayesi bizim düşündüğümüzden daha uzun yani bir one piece yarısını kaplar final olarak :D bu arada bizimkilerin kıtası ney oluyordu ? doğu kuzey güney ? doğuydu herhalde ama ( batı olarak sadece bu arbaless krallığı yoktur herhalde sonuçta fiore krallığı gibi oda ama o daha büyük

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dev ülke diyor ve 730 clan(birlik) tek ülke çıkacak diğer ülkelerle uğraşmaz, Hiro edolasta da tek ülke vardı Diğer kıtalar ortaya çıkacaksa Zeref olayından sonra Manga devam ederse çıkar tahminen ya da Bu Arc içinde çıkar o da 1 kıta anca çıkar düşündüğümüz gibi Büyük bir savaş olacak Savaşı durdurabilecek 2 kişi var onlar da Zeref ve Acnologia, Zerefin dünya umrunda değil ama kardeşine dokunanı yaşatmıyor adam Ne yapacak peki bu 2 devasa ordudan yararlanıp Kendisini hedef tahtasına mı oturtacak yoksa emaneti çekecek mi ? Bir kural büyüsüyle tüm orduyu yok edebilir Acnologia'nın ne yapacağı belli zaten çıkarsa her şeyi yok edecek

FT mangası bu savaşda kadro derinliğini kullanacak karşı da 700 küsür lonca olabilir ama taş çatlasa ön planda 4-5 lonca olacak bizim tarafta da FT,Gerardın clanı,ST,LS,BP falan olacak Lumen History kullanılacak Zeref Finalde gelip 1-2 adam öldürecek belki canı sıkılır ufak 1-2 güç gösterisi yapar umarım belki END'i de bu Arcta göreceğiz

Son olarak şunu söyliyim Baya uzun bir Arc olacak 70-80 bölümü bile bulabilir Arcın efsaneliği için Allah aşkına artık 1-2 ölüm göstersin Hiro bize elinde Destanlaşacak bir Manga var ama arkadaşlık ayağına Manganın seviyesini yerlere düşürüyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.