Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Güzel bölümdü konsey başkanı ve 4 tanrıları gördük. sondaki kişi serena olmalı erkekmi kızmı saçından ve isimden kız ama surat biraz erkeksi ? sabah sabah benmi yanlış görüyorum ne :) ve yanlış okumadıysam aziz büyücü sıralamasında 1.mi :D yanlız bu on aziz'den 2.sıradaki konsey başkanı elf tarzı var kulaklarda nedense :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

ben serenayı yuriye benzettim valla. onunda mı yaşlanması durmuş acep. ama komediyi kes ya. şimdiye kadar bizimkilerin karşısına çıkan hepsi sanki dünyanın tek efendisi onlarmış gibi artistlendi durdular. tartarosta harbi bende inanmıştım bunlardan güçlüsü yok diye her arc illaki bi tık daha güçlüsü çıkıyor :D dur bakalım natsular bu tanrılarıda okşayacak bu arc sonunda muhtemelen ondan sonra başka hangi güçlü çıkacak merak konusu :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben diğerlerinide ft üyesi bekliyordum sadece ikisi çıktı olsun buda iyidir hepsi ft üyesi olsaydı abartı olurdu yuri bir slayer olabilirmi ? görmediğimiz bir ırkın slayeri normal bir insan değil bu belli zatende ama sonuçta insan olduğunu düşünüyorum sonradan değişmişse bilemem çünkü makarovda insan olamazdı değilmi :D sonradan geliştirdiği bir büyü ile insanlıgını bıramış olabilir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sevinmiştim la Tanrı çıkacak Belki Zeref'e kafa tutacak çıka çıka bizim Yuri çıktı Hakiki tanrı çıkacak diye düşünerek aptallık ettim sanırım abi bunlar Tanrı ise Zeref ne ? Adam harbi harbi Bir Tanrının(ankseramın) büyüsünü kullanıyor.(Zerefi de bir çeşit Tanrı avcısı sayamaz mıyız sonuçta Tanrının büyüsünü kullanıyor)

Acaba bu dördü de lanetlenmiş olabilir mi ? başka yollarla tabi Çünkü bu adamlarında artık biraz yaşlanması falan gerekirdi Yuri hala çok genç görünüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Simdi biraz sempati yapcak olursam bende bu heriflerin ayarinda badass olsam dünyadaki diger insanlari umursamazdım. Orecion seis mis peh. Tartaros bi yumrukluk veletler bana ne bin ikibin insani öldürmüşler ishigal tanrisiyim lan ben boru mu zerefden baskasi kezmez beni diger sinekler kendi kendilerini eğlendirsinler diyr düşünürdüm. Zerefin nerde olduguda bilinmiyo zaten. Ayrica komsu düşman imparatorluk tehdidi varken tartarosu kim takar beaa :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Serena ajanlık için gitti Böyle olursa Tüm iş Zeref'e kalacak 12 tane hayvan gibi kıtanın en güçlü adamı Fairy Tail'in 1v1 lerde bu adamları yenmesi imkansız yenerlerse bence artık FT yoldan çıktı derim güç noktasında 1 yılda Tanrı seviyesinde adama yetişecekse hepten Mangayı bırakak değmez daha okumaya Bu savaşta tüm Karakterler dahil olacak sanırım savaşa hadi gazanız mübarek olsun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

serena ishigar'a saldırmasın diye batı kıtasına katılmaış olabilirmi ? ishigarın en güçlü büyücüsü ama batı krallığındaki 12 güçlü büyücüsünden biri onun kadar ve ondanda güçlü büyücüler mevcut olmalı 11 Kalkan üyelerini ve ona itaat ettikleri İmparator Spriggan merak ediyorum nekadar güçlüler. bunun sonu zerefe ve özellikle E.N.D bağlancakmış gibi hissediyorum nedense ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu adamın onlara katılmasının bir sebebi var ve lumeni istiyorlarsa makarovu öyle pohpohlucak tip değiller babası orda olsa bile sonuçta ishigarın en güçlüsünün seviyesinde birçok koruma var  1 2 tane değil bu iş lucy wendy gray'in erzanın oraya dalmasıyla olcak işde değil adamlar farklı bir seviyede öyle arkadaşlık bağı diyipde gaza gelip yenemezler üstelik bunlar üst yetkililer altdaki destek güçlerini bir şekilde halletse bile üstdekileri napcaklar ? laxus birkaç bölüm sonra çıkar kesin oda nekadar güçlendi merak ediyorum ama tüm üyeler güçlenmemiş anlaşılan gelişen olmuş ama belli bir seviyedeler daha teke tek vs'de tartarus üyelerini bile yenemediler düzgünce hep araya giren birileri oldu tartarusa ezik felan diyoruz ama e.n.d yokdu oda orda olsaydı neler olurdu kim bilir. ben bu arc'da ft'nin baya bir ezilişini bekliyorum gerçi 4 5 kişi krallığa sızcak geri kalan görevleri iş ilanlarını almaya devam edicek bu arada avatar arc başladığında bir foto çıkmıştı mangada natsu yarı dragona dönüşmüştü bunun hakkında bir bilgisi olan varmı ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Arcta bir kaç tane Lonca savaşı olacak gibi 700 küsür lonca ismi verdiler öyle bir vs bir lonca savaşı olup bitmez

Bu Korumalar ilk Komutan gibi bir şey olucak gibi tahminen komuta ettikleri lonclar kaybedince iyi taraftan kalan 3-4 kişi ile 1 komutan dövüşecek bazı korumalar 1v1'de gidecek büyük olasılıkla Bizim kıtanın da kalan 3 kralı var Gildarts da birini alır Mavis savaşa katılabilirse birini de o alır END birini indirir Kralları zaten Zerefte(tabi bu benim fantazim :D :D) bakalım sistem tahminen dediğim gibi olacak ama kim kimi alır bilemeyiz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.