Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

bu 12 kalkan hepsi farklı seviyede ben ilk dörtünün gücünü merak ediyorum diğerleri gözümde açıkcası çöp çünkü hiro hepsini harçıcak ilk dört ve zeref acnologia ve end vs natsu bunlara geçse şu saçma sayıları verceğine animedeki tartarus arc bitmek üzere 1 2 aya biter igneel vs acnologia gerçekleşiyor şuan.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya açıkçası brandish konusunda hayal kırıklığı yaşadım Lucy ile de vs olacağını görünce hem Lucy'nin yeni mağrifetlerini görürüm hem de Brandish'in büyüsünü ne tür kullanır diye bekliyordum .. Olmadı yani ve eminim harcanmaz Brandish Mashima twitter hesabından bir karakteri kapak fotoğrafı yaptıysa onu harcamaz inanıyorum ben  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir şey olmaz Brandish'e uyandığında kıyamet kopacak

Ben direk Lucy'e yamışacak diye düşünüyorum , yapabilir 

Seziyorum onda bir yurilik  :LTkJN9u:

461 SPOİLER

461 Bölüm Spoiler

Dimaria'nın ordusu gelicek

Blue Pegasus ve Fairy Tail B takımı Dimaria'nın ordusu için gelicekmişş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bölümün türkçesini yeni okudum ve açıkçası yetersiz buldum 

Öncelikle ; Wahl FT 'deki herkesi ezdi Dimaria ile birlikte bu da demektir ki .. İkiside çok kötü bir şekilde tek yiyececekler .. Malesef 

Ve eğer FT 'de bir arc'ın başlarında biri dostları yüzünden ağlıyorsa daha fazla ağlanacak sahne var demektir (Tartoros ve Tenrou) , yani bu arc'da iyi kayıp verme olasılığı yüksek 

ve Dimaria'nın Brandish'i ezmesi ..  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

brandish yuri olamaz  :smile_bilmem: ilişkimiz tehlikeye girer  :ph34r:

ya ichiyayı kahraman yaptı hiro ya allah belanı :P sabahtan beri bölümü kesip güldüm adama  :P

AAA Brandish Lucy 'i istiyor ama cıkcık , araları düzelsin hemen yuri aaa

Ichiya'ya bile dramatik bölüm yaptırdı bu adamdan herşey beklernir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lucy wendyle takılsın ben ilk gördüğümde rezervasyon yaptırmıştım brandish-sama dan  -_-

o hayatımın kadını  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Lucy ve Wendy mi  :smile_artiz: Loli mi ? Hiç sevmem nıç Erza da olur  , Lissanna da , Juvia da benim 4 büyük yuri shipim ama Brandish daha baskın görürüz ilerki bölümlerde 

Not:Dimaria'nın Brandish 'i eziklemesi hiç hoş değil  :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.