Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Bilemiyorum benim hala Lucy'nin END'yi bildigine dair umutlarim var her ne kadar inkar etsede o siradaki davranislari cok garipti...Natsu'nun bir seytan olmadigini savunurken belki de onun hala yari insan olmasindan bahsediyor olabilir...sonucta END Natsu'nun icinde yasayan bir seytan...onun yanisira Natsu hala biyolojik olarak bir insan, büyüyüp gelismesi diger insanlar gibi duygulara sahip olmasi da bunun kaniti...yani Lucy, Natsu seytan degil derken bunu kastediyor olabilir. bu sebeple henüz tam olarak bundan emin degiliz...Mari Lucy'e onun hakkindaki gercekler hakkinda tam olarak ne biliyorsun diye sorunca lucy yanaklarini sisirip senin bildiginden fazlasini biliyorum dedi..ve cok fazla detaya girmeden konusmaya basladi ve onun insani taraflarindan bahsetti...ayrica onun bir sir sakladigina inanmiyorum dedi belki de bunun sebebi Natsu'nun gercekte kim oldugunu kendisinin bile bilmedigini düsünmesinden kaynaklaniyor olabilir...lucy onun kimseden bilerek sir saklamayacagina inaniyior sadece ki buna inanmakta hakliydi,,,Natsu bunu bilerek gizlemedi kimseden o da yeni ögrendi ve ögrendikten sonrada bunu söylecek firsati olmadi...hep söylüyorum yine söyleyecegim Lucy de ya hep ya hic teorimi var yani kiz bazi zamanlar cok zeki bazi zamalar cok aptal ortasi yok...yani bu durumda Lucy ya herseyi biliyor ya da hicbir sey bilmiyor...Cünkü bu Lucy'den beklenen karakteristik özellik..Yani iki ihtimal var ya Lucy herseyi bilip saf numarasi yapiyor ya da gercekten hicbirseyi bilmeyip aptal gibi düsünme yetenegini arkada birakiyor...Ama umarim benim umdugum gibi herseyi biliyordur da Natsu END'ye dönüstügünde onun yaninda kalirak ona yardimci olmaya calisir...yoksa sirf yasadigi hayal kirikligi yüzünden bile Natsu'ya gerektigi gibi icten bir seilde yaklasamaz...

Ayrica manga denizinde neden yeni bölümün cevirisi gelmedi hala bilen var mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Çeviri gelmeyecekmiş bu hafta, günahlarını da almamak lazım emeklerini başka bir grup kullanıyormuş 

Buna çözüm getirirler umarım 

Her ne kadar her bir sayfalarından ban yiyip haklı olsam da :ahaaah-onion-head-emoticon: 

Haklı bir durum, translate de iyi çeviriyor eskiye göre artık ordan çevirin :big-eye-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu laf bana değildir umarım aaa :bike-onion-head-emoticon: Sonuç olarak ben sormadım niye çevirmediler diye aaa 

Neyse bu hafta spoiler erken çıktı çünkü Japonyada tatil haftalarından biri herneyse BOMBA BÖLÜM 100000/10 veriyom tşklerrr Mashima bana bu harika fanservisini verip Kagurayı... 

Spoiler

511 Spoiler v1

8PnRMn.png

OV24Ln.png

NE KADAR HARİKA DEĞİL Mİ ARKADAŞLAR :1f49e: ŞİPLEYİN ŞİPLETİN :bled1-onion-head-emoticon: Bakın ben diyorum inanmıyorsunuz Lucy de kesin Brandish ya da Dimaria ya da Cana ya da Erzayla olacak + Mira da olabilir Lucy nin hisleri ona karşı büyük çünkü biliyorum 

Lissanna da Lucyi seviyor ama işte bunlar hep tazmanya canavarı natsu

He birde 

2n7zJd.png

Böyle birşeyi beklemiyordum....

+ Yonkou özeti yarın gibi atar çoooook önemli şeyler olmuş diyor 

Şu son haftalardan beri güzel gidiyor hebelehübele :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, lntegral yazdı:

O ne Rankhed'i kim öldürüyor? Kimseye benzetemedim elemanı :confused-onion-head-emoticon:

Ayrıca o ne abi kaguraya ne yaptın zalımın oğlu mashima :depressed2-onion-head-emoticon:  Full spoiler çıkarsa atma he dayanamam bakarım geçen sefer tüm bölümü ezbere okumuştum :jgm-pink-cat-emoticon: Ama belki bir iki fotoğraf olabilir çok önemli olmayanlardan :panda-29:

Edit:Laf sana değildi bu arada asdfd

Birbirlerini yiyorlarmış, çünkü Yukino aç neye açsın Yukino :panda-29: 

Kagura, Erzayı öptükten sonra anlamıştım zaten fanserivisi kurbanı olduğunu 

Mashima 'nın her bayan karakteri böyle yapacak birşey yok 

Yalnız diğer spoilerlar Natsu ile ilgili yazmasam olmaz okumazsın canım haosğwğqlskf

Bir saat önce, lntegral yazdı:

Bi dk ya o Sting mi o.O Sting çıplaktı en son elemanın üstünde cübbe gibi bişey var o.O yada sırtındaki haçı stinge saplamış olabilir randkheid o.O Ama acnologiaya da benziyo ya o.O 

Yok yok Acnologia değil Sting malesef 

Yedi mi göğsüne işareti, harcıyorlar güzelim karakteri 

Ama pek sanmıyorum kurtuladabilir

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özet çıktı merak etme öyle çok büyük birşey değil bakabilirisin gereksiz çok şey var önemli olanları yazayım 

Spoiler

511 v2 spoiler 

Natsu Zerefin oğluymuş :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Sting,  Rouge'nun gücünü kullanıyor ayrıca göğsüne saplanan şeydende kurtuldu 

512.bölüm White Shadow Dragon 

Hmmmm Sting ejderhalaşacak mı acaba?  ilgi çekici olabilir, buda Acnologia gelir demek oluyor :wow1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 18.11.2016 at 11:47, lntegral yazdı:

Mavis söyle ne ara peydahladın bu veledi söyle?

Bana kalirsa bu veletin Mavis ile dogrudan bir ilgisi yok..Mavis ve Zeref öpüsürken bile Mavis nerdeyse ölecekti...Bence Zeref, Mavis bayginken onun bedenini kullanarak bir klon yapti ve onu kendi yetistirdi...Mavis'den bir hatira olarak belki de...Öpüsmeden sonra Mavis bayilinca sonrasinda olanlari göstermediler sadece Zeref'in Mavis'i loncaya geri getirdigi bir bölüm vardi yani o arada ne yaptiysa yapti Zeref.... ve Mavis'in bu cocuktan haberi oldugunu sanmiyorum...yani olsaydi kendi oglnu yalniz birakmazdi en azindan onu loncaya teslim ederdi ya da lonca ustalarindan onu bulmalarini isterdi sonucta hayalet gibi geziyordu ortaliklarda...mutlaka müdahale ederdi....Zeref'in kendi oglunu bir silaha dönüstürmesine izin vermezdi...Belki ilerki bölümlerde icgüdüsel olarak farkina varabilir bu durumun...Yani bence Zeref, tipki Natsu da kullandigi gibi bir yöntem kullanarak Mavis'in bedeni araciligiyla Rahkeid'i klonladi...Belki de bu yüzden Natsu ve Rahkeid'in kokusu da birbirine benziyordur...Ayni sekilde ve ayni yöntemle dirltiklerine göre bir yerde kardes sayilirlar... Tipki ayni anneden dogmus gibiler yani sadece onlarin farki ikiside dogmak yerine ayni sekilde diriltilmisler....Bu Rahkeid'in, Natsu'nun Zeref'i oglu oldugunu söyleyen durumuna da aciklik getirir bence...Cünkü mantiken Zeref'in kardesi olan Natsu ölmüstü ve Zeref ölü bir bedeni kullanarak yeni bir kisi yaratmis gibi oldu...Bu yüzden Rahkeid ve Natsu kardes sayilirlar ikiside benzer deneyler sonucunda ayni sekilde diriltildiklerinden dolayi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.