Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

Ben haftaya belki geleceği gösterirler diyorum yani hem gelecek hem geçmişe dönüş yaşanır 

Öyle olursa daha gizemli ve güzel olur, bide cnm aşkm bebeyim Lucy arka plandan konuşursa ohh :happy-onion-head-emoticon:

Bide skpcğwlw Lucy nerede :D

Başta o da gidiyordu, sonra kayboldu 

Larcade ile vs yapacak söylentileri var aman mazallah olmasın :bleeding-onion-head-emoticon:

Bir fanserivisine daha  katlanamam ama Larcade 'in baba sevgisi yoksunluğu bildiğimden ugh olabilir (Umarım o an Graylerle birliktedir)

Bide Movie hakkında konuşan yok, fena durmuyor çizimler az geyik yapalım kwpdşslx :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Fairy tail umarım batmaz :/

Spoiler

çok güzel konular var ama bakalım nolucak...potansiyeli yüksek hatta başından beri bir iki kere kaybetselerdi ve güçler belli olsaydı (natsu hariç :D malum) çok daha iyi olurdu falan...

Düzenlenme: Emre_emre tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

522&523 

https://yonkouprod.com/reader/series/fairy-tail/

Zerefin herşeyi bilmesi çok güzel bir ayrıntı olmuş 

(Anna ile ilgili daha çok şey görmek istiyorum :happy-onion-head-emoticon:)

Yani Zeref,Irene 'yi Erzanın karşına bilerek koymuş olamalı ki Erza yüzde yüz ölecek bu da onu üzücek End olacak vs neyse böyle düşünmüş 

Şimdi ayağa kalkıyor kaç çeptır sonra temmuzdan popusu orada oturuyor 

Fake Death Cana bu konu hakkında geyik yapmaya gerek yok

Acnologia geldi. (Ne güzel gülümsüyor güzel gözlümwjdpflwk)

Wendy 'yi öldürmeye "çalışacaktır"

Nasıl kurtulacaklar?

Çünkü Irene ölmedi :panda-15:

Daha ölmedi, Acnologia 'nın karşısına çıkar 

Orada ölür, Erzayı da ağlatırlar biraz :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:(Anan için üzül biraz hayırsız evlat) 

Şimdi bana Lucy verin LÜTFEĞNN

Neyse, ben diyorum ki haftaya ya gelecek gösterilir ya da Lucy geçmişte -arkaplandan- gelecek hakkında konuşur 

YA DAA Zeref veya Agust olacakları anlatır 

Edit:

522'ye 8/10

523'e 7/10

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, lntegral yazdı:

Owww shit bu bölümlere satır satır yazı yazılır 

Ama hastayım o yüzden akşama kadar detay farkedip akşam yazmayı deniycem :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Mobilden yarım saat sürer şimdi :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Ben lanet gray değilim ki hasta halde yerimden kalkıyım :scared-onion-head-emoticon:

Geçmiş olsun :blush-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bu bölümden sonra ufak bir teori yazmak istiyorum. 

"Zeref'in uzmanlık alanı tıp ve sağlık olmalı bu adamın yıkım büyüleri konusundaki becerisi kesinlikle fazla değil ve bire bir dövüşme konusunda da iyi olduğunu sanmıyorum.#

Çıkardı üstündeki şeyi ama benim fazla bir beklentim yok ve anlaşılcağı üzere ft vs Zeref olacak içinden geçecekler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Axtor yazdı:

Ben bu bölümden sonra ufak bir teori yazmak istiyorum. 

"Zeref'in uzmanlık alanı tıp ve sağlık olmalı bu adamın yıkım büyüleri konusundaki becerisi kesinlikle fazla değil ve bire bir dövüşme konusunda da iyi olduğunu sanmıyorum.#

Çıkardı üstündeki şeyi ama benim fazla bir beklentim yok ve anlaşılcağı üzere ft vs Zeref olacak içinden geçecekler.

Bana da öyle geliyor :bleeding-onion-head-emoticon:

Ama bak ondan sonra şey olsa, Zeref yasak bir büyü kullanıp tüm gerçeklikle oynasa

İmkânsız ama öyle bir ihtimal olsaydı okumak isterdim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.