Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

uzun zamandır tüylerimi diken diken eden ilk sayı okuyunca impratorun kim olduğunu görünce böyle birşey kimin aklına gelirdi biz bunak birini bekliyorduk zeref çıktı :) bukadar gücü baskı olmadan ancak o toplayabilir xD gelecek bölüm ismine bakılırsa fairy tailin sırrı açıklancak sanırım lumen h. olabilir veya başka birşey. acaba orası natsunun doğdugu şehirmi abisi oranın imparatoru olduğuna göre ve yıllardır yokmuş anlaşılan uzun süre ülkeye uğramamış bir nedenide var sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

bi dk ya zeref uzun süredir uykuda değil miydi o adada, o ülkenin imparatoru nasıl olabilir, benim kafam karıştı valla, içimde acaba zeref mi lan bu imparator diye bi şüphe vardıda yok canım diyordum hep zaman çizelgesi uymuyor diyordum ama öyle çıktı hayret, açıklasın bakalım haftaya

makarov da bir yıldır orda olmasına rağmen imparatorun zeref olduğunu bilmyormuş eee nasıl orda kalmasına izin vermiş misafir gibi, makarov kiminle müzakere yapıyordu o zaman imparatorla değil mi aaaaaaaa kafam allak bullak oldu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sonuçta zeref yıllardır yoktu ülkeyle ve bukadar askerle biri ilgilenmesi gerek danışman ve muhafızlar vardır onlar ilgileniyordur zeref uykuda değildi bunu hadese'de söylemişti  zeref destekcilerinin uydurduğu birşey bu beni uyandırmak için kullanılan bir anahtar ben zaten hiç uyumadım felan demişti sadece sessiz takılıyordu ama bu süre boyuncada napıyordu time skip 7 yıl o zaman boyunca insanlığın kaderini düşünüyordu bunu mavise söyledi ama ondan önce napıyordu oda var kral zeref çıktığına göre son arc'a girdik yani parcça parça arc olucaktır ama son hikaye diyelim bleach gibi herşey bir anda anlatılcak sanırım. şimdi lumen h. bukadar çok neden istiyorlar belli zeref onun için kötü birşeymi yok edicek birşey değil  öyle olsa şeytanları yaratmas onu kullanmalarını isterdi sanırım kendi kullanmak istiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hem Tüylerim diken diken oldu Hem de hönkürdüm abi Bir de benim gibi Zeref Hayranıysanız olacağı siz düşünün  :wub:  :wub: FT Final Arc'a girdi diyebilir miyiz ? acaba

ve 1 soru zamanında 10 yıl önce acaba Zeref yanlarında olmadığı için mi İshgar'a giremedi Alvarez yoksa Zeref bile başarısız mı oldu bildiğimiz kadarıyla Zeref tüm dünyayı tek başına yok edebilecek bir güce sahip

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sahip olduğu lanet yeterli adama kimseyi yaklaştırmıyor kısaca tehdit olarak birisini gördüğü zaman lanet saldırıyor ve bundan daha fazlası var zerefte 12 muhafız bukadar güçlü ejderhalar şeytanlar slayerler bukadar güçlü ee zeref nekadar güçlüdür en güçlü en korkunç denilen büyücü ben ondan korkuyorumya  belkide o saldırıyı zeref bizzat yönetmiyordu şuanki gibi gezideydi emir vermiştir yapmışlardır belki ama baksana zeref saklanmıyormuş bu hades ve diğer zeref fanları avatar loncası neden zeref çıksın istiyorduki adam koskoca krallığa gidip geliyormuş ishigarda onu kötü biliyorlar alvarez ise tanrı olarak görüyordur muhtemelen.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yaw uyuyo derken o adada inzivaya çekilmişti demek istedim eğer imparatorluk kuracak kadar aktifse bu ada grimore hearth'ın kulağına orda olabilecceği niye hiç gitmemişki, o adada çok çok uzun zamandır oturuyordu ki kimse bulamadı izini. çok mantıksız agalar siz nasıl bu kadar normal karşılıyonuz bunu anlamadım valla çelişiyor ya

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adam kendine Spriggan diyor belki kara loncalar Zeref olduğunu bilmiyordur. Alvarez Krallığı yeni oluşum dediler mi ki 10 yıl önce de varmış ve İshgar'ı işgal etmeye çalışmış adamları yeni toplamış olabilirler ama 1 yıl içinde toplamak Zeref gibi biri için zor değil bu ışınlanıyor zaten araca binme yok bunda

Acnologia ve Zeref'in seviyeleri çok farklı Acnologia yer bunları yani.

END'in konumu burada ne olacak bir süpriz de oradan gelebilir o da seçilmişdir belki

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Zeref savaşta boy gösterirse (zaten öyle birşey olursa katliam olur olucaktır ama) e.n.d mührünü açabilir zeref belki veya o savaşta bir şekilde olur. acnologia'yı hiç bir insan yenemez tamam spriggan muhafızları dehşet derece güçlü ama yenemez daha hiç bir ejderhanın tam gücünü görmedik bile, hiro bir şekilde ft'ye bu savaşta zafer getirtcek 730 lonca çok derken 12 koruma başlarıda zeref çıktı ft için imkansız gibi görünüyor bu savaşta etherious natsuyu görebiliriz belki bir şekilde serbest kalır diye ümit ediyorum zeref zaten natsunun onu yenebilcek tek kişi olduğuna inanıyor kardeşi olmasından çok onu yaratırken başka şeylerde olmuş olmalı ölümüyle bağlantılı olabilirmi daha çocuk yaşta ölmeside garip, niye anne babasını canlandırmadı natsuyu canlandırdı garip geliyor bana.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi zeref laneti kontrol etmiş gördüğüm kadarıyla ve ordaki kimse Zerefin kara büyücü olduğunu bilmiyor mu ya imparator adam iyi bi ünü yok en azından korkarlar diyordum ben zereften adamlar zevkten dört köşe olmuş zerefi görünce :D :D Bi makarov ile ben şaşırdım herhalde zerefi görünce :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.