Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
On 23.08.2016 at 01:08, lntegral yazdı:

Efsoların efsosu bölüm gelmiş yorum yok nerde burdaki eski kitle :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

Brandishe şiir yazmıcam artık gelin :D

Seri hakkında konuşacak bir şey kalmadı ki be başgan neresinden tutsan elinde kalıyor bölümler beş para etmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun zamandır yazmadım (ger döndüm jehfdsklz)  ama o kadar kötü ki bölüm hatta arc

Asıl sorun karakterlerin ölmemesi değil. Bize öldü gösterilip aslında iki bölüm sonra hiçbirşey olmamış gibi yaşaması . Bu okurlarla dalga geçmek

Bölüme gelirsek , berbat . Neden ?

>Çünkü zaten hepimiz Gray'in öğreneceğini biliyordu , fazla sönük kaldı .

>Invel düşünceleri buzlatacak kadar güçlüydü . Gray nasıl Inveli bu kadar hızlı yenebildi? 

>Wendy'e gelince , daha aynı gün Dimaria'yı Dragon Force 'u olduğu halde yenemedi .Şimdi ise karnını deşmiş birini kurtaracak kadar hangi ara güçlendi ?

>Lady Erza var birde :') Bütün bu klişeler yetmezmiş gibi Erza'nın anası babası mı görüceğiz ki , Erza o yetim haliyle çok daha iyiydi.Herkesin anası babası ortaya çıkmak zorunda mı ? Maşallah gökten ölü yağıyor.Darısı Layla'nın başına o da bir ara hortlar artık

Mesela son bosslar Erzaya (Natsu da dahil) kalmasa , ya bu arc zaten 2 sprigganla dövüştü . Yeterince ön plana gelmedi mi? Başrol Lucy mi yoksa Erza mı belli değil . Seride başka bayan karakterler var .Neden sadece Erza herkesle vs yapıyor . Ben demiyorum Lucy çok güçlü olsun hatta Lucyi bırak Cana ve Mira gibi karakterlerin ön plana çıkması lazım .Ya Gldarts , Laxus ve Gerard gibi karakterler var . Bunlar ne yapıyor ?? Önüne gelen her tipi neden Natsu kesiyor 

Birde en çok güldüğüm olay sprigganlar fos çıktı . Irene de de bir şey yok emin olun . Varsa August (?) reyizde var

Diğer bölüm için ; Her ne kadar Lucyi çok sevsemde hatta seriyi okuma nedenim olsa da Brandish ve Dimaria olayına girmemesi iyi olur . Dimaria da iyilik meleği olmasın bari .

Bu bölüm kötü , bu arc kötü , kötü ,KÖTÜ  ve  k   ö   t   ü

Ft'de gelmiş geçmiş en iyi iki arc Tenrou ve Tartoros benim için . Alverez çöp

On 11.05.2016 at 21:26, Siy4hDranza yazdı:

Çok şey istiyorsunuz... nerdeyse savaş bitti hala birisinin ölmesini bekliyorsunuz.

En fazla Gray ya da juvia birisi yaralanır ölecek ayağına drama yapar

Haklıymışsın :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya bak ya Erza , İreneyi yenerse :) Ki öyle olacak

Benim bu kadar umutlanmamım hatta bizim umutlanmamızın nedeni şu ;

Bak arc başı geliyor Lucy diyorki : " Ben kimseyi kaybetmek istemedim " , sonra Makarov diyor ki . Bunlar sizden çok güçlü , yenemezsiniz loncayı bu yüzden dağıttım. Yani burda gözümüzde güç farkı çok belli oluyor. Villianları herkes abartıyor yok böyle güçlü şöyle güç 12 sinden 8 i demi  fos çıkar ?

eee sonra ? Erza veya Natsu geliyor . DOSTLARIMI EZEMESİNN dedikten sonra BUM bir baktın yenildiler .

Sprigganların bu kadar hayal kırıklığına uğratması bu yüzden

Artı Herşeyin ft lehine gitmesi de sıktı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, lntegral yazdı:

Eileen fos çıkmaz dostlar.Diğer sprigganlar da fos değildi bakma.Adam tüm şehri kum kapladı,adayı yoketti,İshgar'ın 3 tanrısını rezil etti vs vs vs zaten güçleri god mode da.Kadın istediği kişi için zamanı durdurup öldürebiliyor var mı ötesi? 

Siz bence sprigganları çok büyütüp ftdeki çok küçümsüyorsunuz o yüzden hayal kırıklığı oluyor seri ve savaşlar :yawn-onion-head-emoticon: Klişelerinden kurtulması lazım yinede yoksa çekilmez oluyor seri,arcı bende beğenmedim.

Kalkanlar fos değil diyon da kalkanların hiçbiri güçlerinin tamamını gösteremedi Serena Belki de aynı anda 3 mod açacak güce sahipdi Jacop kıytırık bir bıçak atma ve görünmezlik dışında dışında çok daha sağlam güçlere sahip olmalıydı Di Maria'nın vssini okumaya bile tenezzül etmedim berbat ötesiydi zaten Ajeel vssi çok kolay oldu adam şehri fırtınaya tuttu ama bu ft'nin işine yaradı her zamanki gibi. Brandish yalnızca küçültme ve büyültme gücüne mi sahip ? Neinhart fiziksel güç 0 büyüsel büyü yalnızca ölüyü diriltmek tam anlamıyla içine büyü gücü sıkıştırılmış bir çöp kovası başka bir şey değil İnvel tek yedi ? Ne desem az kalır bu adam tek bir hamlede yenilecek kadar güçsüz müydü ? Wahl biraz idare ederdi vssi çok daha iyi olabilirdi

Özetlemek gerekirse bu adamlar taktikten,teknikten,tecrübeden,dayanıklılıktan,inançtan yoksunlar fos+foslar 

Mard Geer reiz bunları ipe dizerdi,reiz mezarında ters dönmüştür

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.