Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

valla hem acnologia hem zeref topluca geliyor, küçümsemede yok,  bizim beşli masterla birlikte kuyruklarını kıstırıp kaçtılar sadece birinden, EĞER bu son savaşta yarısı ölmezse bu loncanın ve bunlarıda diğer karanlık loncaları yendikleri gibi yenerek bitirirse bu seriyi,fairy tail benim kitabıma en büyük hayal kırıklığı ve bir şaka olarak girecek. bittikten sonra hakkında tek güzel kelime etmem kimseye de önermem. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lan olm bırakında ölmesin adamlar yaşamak güzel şey ^_^ seriyi time skiple bitiriceği kesinleşti bence artık hep düşündüğüm şey olucak finalde o ara konuşmaların hepsi lucynin kitabından alıntılar olucak :P herkes ölüp o salak kalırsa mashimanın evini taşlarım

edit:gray adamdır

muhtemelen kalcak[emoji1] ve evet gray erkek adam[emoji36]!!
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Acnologia geliyor, 12 Spriggan harekete geçti bu ne hız böyle :) Bu arada Natsu'nun kolundaki şu peri büyüleri gibi mühürlü dövmeli bişey herhalde tek kullanımlık olması kayda değer bi büyü olduğunu hissettiriyor. Ama Gray'in ne tür bi koz hazırladığını sezemiyorum Buz şeytanı avcısı büyüsünü mükemmelleştirdi mi acaba ya da o mu öyle yaptım sanıyor mükemmelleitirdi diyelim hadi bunu E.N.D'e karşı kullanabilecek mi? E.N.D'e kullandı mühürledi falan filan yapabileceğini sanmıyorum Natsu olduğunu öğrense bile onu mühürleyemez gücü yetmez natsuya da  Zeref ne alaka? biraz fazla atarlı bi yaklaşım bence Gray'in bu sözleri :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zerefin end gücü bilinmiyorki end için ateş dendi diye tamam ben onu dondururum iş biter tarzında düşünüyor zeref ile end ön plana hemen çıkmaz 12 gardiyan önce yener ve yenilirler araya acnologia gelir ve bir süpriz karakter çıkarır gene diye düşünüyorum zeref ardından kendisi ve end çıkıcaktır ve sonra ft el ele loncaya geri döncek bitti :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O zeref...Ne iyi Kalpli Admmış Zerefe kötü diyen Haksız bence Çocuk Lanetlenmiş İnsanları Öldürmek istemediğinden de Uzak duruyo herşeyden.Neden Kara büyücü ki...Şuan Spoiler Vermemek İçin Kendimi Zor Tutuyom yaaa....

Fairy Tailde En Sevdiğim Karakterler :

Zeref

Mavıs Vermillion

Wendy Marvell

:bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zerefmi iyi :D ilk başlarda öyle olabilir ama şimdi insanlığı yok etmek için savaş ilan etti bu savaşın kazanırsa mavisin bedeni ve yok olmuş bir ishigar, 12,13 bölüm sonra muhtemelen tartarus arc biticek araya kesin filler arc giricek ft'nin filleri çok kötü oluyor nedense direk avatar arc'a başlarsa şaşarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.