Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

bence E.N.D. nin sonu Lucy'nin elinden olcak...Gray kozum var illede onu öldürücegim diyor ama bana kalirsa E.N.D'yi yenecek kisi Lucy olacak...O kiz en basindan beri gücsüz gösteriliyor ama her zaman en kritik anlarda hem gücü hem zekasi ile olaya yön veriyor. Ayrica nihai büyüyü de elde edebilecek tek kisi Lucy....

Natsu ölmez bence zannetmem. Ama Lucy bunları kapı açıp geçmişe gönderir sonra gelecekteki haliyle tanışır Natsunın amma salladım. Valla Natsu ve Dragonlar kaç yüz yaşında çıktığından beri onları geçmişe göndermek zorunda kalacaklar gibime geliyor benim hep. Hani olayları düzeltmek için. Bir kere denediler olmadı gerçi. Nihai büyü sevgi olduğunu düşündüğüm için Lucy Mavis konumunda olacak gibi geliyor bana ölmez inşallah Lucy sevdiğimi kurtarcam derken ölürse kötü son olur valla. Lucy yenemez ama kendini feda edebilir çok fedakar bir kız çünkü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

467 spoiler yalnız bayağı ağır 

Ne olaylar ne olaylar ne entrikalar :P

Brandish lonca tarafından kurtarılıyor ,
Lucy onu sorguluyor ve Brandish ona istediği cevabı vermeyeceğini söylüyor
Benimle birlikte burdan ayrıl diyor sölüyiyeyim Brandish
Cana hiç bir şey söylemeyeceğiz diyor
Lucy ve Brandih tek başlarına kalıyorlar sonra Brandih anlatıyor geçmişini
Brandi 'nin annesi Grammy Laylanın hizmetkarıymış
Layla anahtarlarını ödünç vermiş bazılarına
Aquarius-Grommy
Sagittairus-Spetto(İsim geçtiğine göre Layla konusu uzatılacak galiba )
Capricorn-Zeldo
Sonra Layla anahtarları geri istemiş Grommy vermemiş sonra nasıl olduysa Brandi annesi ölünce anahtar Brandi ye değil Layla ya da Lucye sanırsam kalmış . Brandi annesini Laylanın öldürdüğünü düşünüyor ve intikam istediğini söylüyor
Brandi Lucy'yi öldürmeye çalışıken ağlıyor (?) gibi bir söz vardı burdan şipim de canon :D
En sonunda bir su bariyeri Lucy'yi korur BAM Aquarius is back
Sonra Aquarius Brandi'ye diyorkine Sen benim anahtarım hakkımda ne dedin
Ayrıca savaş meydanında
Dimaria vs Kagura oluyor
Dimaria Kagura için bayağı dişli bir rakip ama umarım Erza oraya gelmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Natsu ölmez bence zannetmem. Ama Lucy bunları kapı açıp geçmişe gönderir sonra gelecekteki haliyle tanışır Natsunın amma salladım. Valla Natsu ve Dragonlar kaç yüz yaşında çıktığından beri onları geçmişe göndermek zorunda kalacaklar gibime geliyor benim hep. Hani olayları düzeltmek için. Bir kere denediler olmadı gerçi. Nihai büyü sevgi olduğunu düşündüğüm için Lucy Mavis konumunda olacak gibi geliyor bana ölmez inşallah Lucy sevdiğimi kurtarcam derken ölürse kötü son olur valla. Lucy yenemez ama kendini feda edebilir çok fedakar bir kız çünkü.

Zaten Natsu'nun ölecegini ben de düsünmüyorum o yüzden zaten E.N.D dedim. Natsu'yu E.N.D den ayirmanin bir yolunu bulacak bence Lucy...Ayrica Natsu ve diger Ejder avcilari denildigi gibi 400 küsür yasinda degiller. Cünkü onlar zamanda yolculuk yaparak gelecege geldiler... yani teknik olarak öyle uzun yillar yasamadilar...Natsu'lar henüz cocukken 777 yilinda günümüz dünyasina ulastilar yani 400 yil önce kac yasindalarsa 777 yilina geldiklerinde de ayni yastaydilar... Zeref onlarin gelmesini 400 yil boyunca yasayarak beklerken Natsu'lar kestirmeden geldiler yani...Yaslarinin büyük olarak algilanmasinin sebebi ise Eclipse kapisindan gectikleri icin üzerlerinde uzay-zaman bozulmasi var. Bu yüzden Fairy Tail savasinda 80 yas sinirini gecemediler...Ayrica o zaman iclerinde ejderler hala yasiyorlardi...onlar yasli olduklari Natsu larda otamatikmen yasli gibi olmus oldular ama onlar kendi yaslarindalar...Sadece Natsu digerlerinden biraz yasli olabilir bunun sebebi ise Zeref Natsu'yu canlanddirana kadar Natsu Mavis gibi kristalin icinde uykudaydi...Yani Zeref onu kristalin icinde cok beklekmediyse Natsu da cok yasli sayilmaz...Yani anlayacaginiz nerdeyse hemen hemen herkez oldugu yasta... Sadece Natsu kristalin icinde uzun zaman kaldiysa o hepsinden büyük olabilir...ve umarim senin bahsettigin su gecmise dönme isi hic olmaz. Cünkü öyle olursa seri kendini tekrardan toparlayamaz...is cikmaza döner anlayacagin...Nihai büyünün sevgi oldugunu bende düsünüyorum ama Lucy'nin Mavis gibi olacagini sanmiyorum...Mavis Zeref ile ayni lanetin etkisi altindayken Fairy Tail'in 2. Master'i tarafindan bedenini bilinmeyen bir büyüye dönüstü....Ayrica sagdan soldan duydugum kadariyla Lucy ve Natsu'yu evlendirmeyi düsünüyormus Hira Mashima hatta cocuklarinin ismini Nashi olarak düsünmüs...Zaten manganin sonunu aradan yillar gectikten sonra anlatilan bir hikaye olarak verilecekmis...Zaten herkesin de farkettigi gibi hikaye Lucy'nin agzindan anlatiliyor...Ben mutlu son bekliyorum Hiro Mashima'dan ama hala cözülmemis bir cok gizem var... 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aquarius-Grommy

Capricorn-Zeldo

Sonra Layla anahtarları geri istemiş Grommy vermemiş sonra nasıl olduysa Brandi annesi ölünce anahtar Brandi ye değil Layla ya da Lucye sanırsam kalmış . Brandi annesini Laylanın öldürdüğünü düşünüyor ve intikam istediğini söylüyor

Brandi Lucy'yi öldürmeye çalışıken ağlıyor (?) gibi bir söz vardı burdan şipim de canon :D

Ayrıca savaş meydanında

Dimaria vs Kagura oluyor

Aguarius'un anahtariyla ilgili cok büyük bir gizem var anlasilarn Aguarius ortaya cikip Barandish'e hesap sorduguna göre...Hatta Loki'ye oldugu gibi belki de Aquarius da istemen Brandish'in annesini öldürmüs ve onu Lucy'nin annesi kurtararak yildiz ruh dünyasina geri dönmesini saglamis olabilir belki de....kafamda elli türlü senorya olustu yine ya...Bu arada Lucy'e ne oluyor bir bilgin var mi? Yani baygin mi yoksa yari ölü durumda mi veya ciddi sekilde yarali mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aquarius-Grommy

Capricorn-Zeldo

Ayrıca savaş meydanında

Dimaria vs Kagura oluyor

Bence Lucy'nin annesinden kalan her anahtardan farkli bir sey cikacak...Zeldo olayini biliyoruz zaten Grimore Heart olayinda bu sayede Capricorn'u almis ve gecmis de neler yasandigini ögrenmistik... Simdi Aquarius ve dedigin gibi sonradan da Canser ile ilgili bir olay cikabilir ve bence bu olaylar bir sekilde Zeref'e Ejderlere ve Layla'nin ölümüne baglanacakmis gibi geliyor...Hadi hayirlisi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Lucy'nin annesinden kalan her anahtardan farkli bir sey cikacak...Zeldo olayini biliyoruz zaten Grimore Heart olayinda bu sayede Capricorn'u almis ve gecmis de neler yasandigini ögrenmistik... Simdi Aquarius ve dedigin gibi sonradan da Canser ile ilgili bir olay cikabilir ve bence bu olaylar bir sekilde Zeref'e Ejderlere ve Layla'nin ölümüne baglanacakmis gibi geliyor...Hadi hayirlisi...

Ya açıkçası Brandish intikam istediğini söyledi , kimden alacak ki ? Lucy 'yi öldürdüğünde illa birinin acı çekmesi gerekiyor. Bence Layla şuan Alverez de yaşıyor olabilir. Zaten açıklanmayan 2 spriggan daha var bir tanesi kadın dı bakarsın Layladır yada çok farklı birşey 

Brandish , Lucy'yi öldürmeye çalışırken ağlıyor gibi bir söz vardı -ne kadar doğrudur bilemem - ama Brandish ve Lucy geçmişte tanışmış ve birbirlerine yakın davranmış olabilirler

Ayrıca shipliyorum onları xd

En sonunda dayanamadim ve biraz baktim internete spoiler icin ve anladigim kadariyla cok fena bir bölüm bizi bekliyor....

Gerard'in loncasi da savasa katiliyormus ve Yukino ablasi Angel (Solano) tarafindan kurtariliyormus sanirim.Gerard'dan cok saglam bir dövüs izleyecegiz sanirim

Benim okuduğum spoiler da yoktu öyle birşey ama olursa da çok güzel olur bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya açıkçası Brandish intikam istediğini söyledi , kimden alacak ki ? Lucy 'yi öldürdüğünde illa birinin acı çekmesi gerekiyor. Bence Layla şuan Alverez de yaşıyor olabilir. Zaten açıklanmayan 2 spriggan daha var bir tanesi kadın dı bakarsın Layladır yada çok farklı birşey 

Brandish , Lucy'yi öldürmeye çalışırken ağlıyor gibi bir söz vardı -ne kadar doğrudur bilemem - ama Brandish ve Lucy geçmişte tanışmış ve birbirlerine yakın davranmış olabilirler

Ayrıca shipliyorum onları xd

Benim okuduğum spoiler da yoktu öyle birşey ama olursa da çok güzel olur bence

Söylediklerinde hakli olabilirsin...Layla'ninölümü hala bir sir...dedigin gibi belki de alvarez de yasiyor olabilir...Acikcasi ben o kalkanlardan birininden Gildarts olabileceginden süpheleniyorum...Adam bir gidiyor ortaliklardan kayboluyor ve nerdeyse hep en kritik anlarda loncadan uzakta kaliyor...Fairy tail'e ihanet edecegine pek inanmak istemiyorum ama belki de sirf onlarin arasina ajan olarak sizmak icinde katilmis olabilir ya da eger Layla da o kalkanlardan biriyse belki de gildartsin da onunkine benzer bir nedeni vardir...Acikcasi ben bir kalkan olsa da laylanin kizina ve kendi ülkesine karsi savasmak isteyecegini sanmiyorum...varsa bile öyle bir sey sebebi vardir diyorum...Ama su Neinhart'i da gildarts a benzetmiyo degilim...Ekte bir resmini buldum tam belli degil

]Ben de Angel olayi ile spoileri ingilizce olarak okudum...orda detayli bir sekilde yaziyordu...Gerard savasiyormus kimle oldugunu unuttum... kagura ve dietmar...Angel da yani Solano kardesi Yukinoyu kurtariyormus ve su Bradman ile dövüsüyormus...Sonra Aquarius'un nasil geldigini ve Brandish'in Cana ve Lucy tarafindan kurtarildigi yaziyordu...ama bakalim hepsi dogru cikayor mu ve en kötüsü ise aquarius bölüm sonunda birden oratya cikiyor ve bölüm orda bitiyormus cok sinir bozucu...ve icimden bir ses sanki brandish taraf degistirecekmis gibi geliyor ve bazi kalkanlarda öyle...

post-27526-0-05400500-1451628639_thumb.j

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.