Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

ahhhh belliydi böyle olacağı

bir kez olsun bodozlama dalmasalar şaşardım zaten. gizlice sızmaymış pehh. savaş ilan edin daha iyi anasını satayım. işte bu yüzden gerçek hayatta hiç kahraman yok. savaş çıkıp bütün ülke ele geçirilirse ölecek çocuk sayısını hiç düşünmezler bi tane çocuk dayak yed diye bütün görevi tehlikeye atarlar. hirocuğum öpüyorum seni

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

bana hiçbişey olmamış gibi geldi bu hafta 2 sayılık dönemlere geçse iyi olacak hiro 

şimdi bunları tutuklarlar sonra makarovun asılacağı haberini alırlar sonra gildarts veya serena bunlara yardım eder sonra gelsin diğer loncalar gelsin sprigganlar :D savaşın sonunda kazandık diye sevinirlerkende en umutsuz durumda zeref çıkar bunları iyi bi pataklar gider natsu son arca iyice kudurmuş girer :D (tamam son cümle temenni :P )       

o deilde mimari felan aynı japonya ulan hiç avrupaya netten de mi bakmadın hiro :D batı batı diyon magnolia daha çok benziyor batıya :D

daha adaya yeni vardılar canım. bizim burda istanbulun dibinde büyük adada bile 3 katlı bina yok :D az gelişmiş olması normal. düşman gemisinin tipinden ülkenin nasıl olacağını ben biraz tahmin edebiliyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben natsu krallığa bir bodoslama yapar sanıyordum :D savaşçı tip ülkelerden olmalı savaş gücü hariç hiçbirşeye önem vermiyorlar ülke fakir ama en güçlüsü :) gerçi dışardan öylede görünüyor olabilir bu nin nin olayı nostalji oldu :)  umarım yakalanıp sonra saldırıya geçmezler daha önceki arclarda hep yakalanıyorlar sonra saldırıp indiriyorlar bu arada laxus hiç yok gildartsın dünya umrunda değil ikisinden biri veya ikiside bu adada çıkabilirmi ? sonuçta makarovu böyle bırakcak değiller yada haberleri yoktur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

karakter güçlerini hiro fena dağıtmıyo ama  şöyle bi geçmişe doğru bakıyorumda arkadaş anime başladığında en güçlü lonca olarak görünen fairy tail da güçlü hiç kimse yoktu. gildarts m pehh natsu gildartsn zorlandığı rakibe tek atıyor şuan. şuanki loncadakilere bakarak loncanın o zamanki hali leş bir halde ve ona rağmen fiorenin en güçlü loncası olmaya adaydılar o zamanlar. şuanki halleri tam br canavar fiorenin o zamanki halinin tamamına tek atarlar ama hala şuanki halleri diğer krallıktan zayıf grünüyor öyle bir izlenim oluşuyor. şimdi ben bunları neden söyledim. fairy tail'in şuanki bakemono gücüne karşı bile canavar gibi görünen krallık yıllar önce fioreyi nasıl ele geçirememiş allah aşkına face mi etherious mu pehhh devasa krallığa karşı ne yapabilecek ki onlar. demem o ki manga ilerliyo ama çok sağlam ilerlemiyo.seri şu halde başlıyo olsa tamam derim. geçmişi sil sadece şuan ki hallerine bak de kabul, ama geçmişi düşünecek olursan hiro çok alık ilerliyor. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ortanca hali falan yok hacı ya. hem bütün loncaların birleşmesi ne demek q ya oda ayrı saçmalık kim toplayabilir öyle bi gücü bir araya anca zeref gibi güçlü bir adam olması lazım ondan bile 700 küsur lonca bir araya gelmez illa çıkıntılar olmuştur hatta yarısından fazlası itiraz etmesi lazım normalde. kolay kolay kimse öbürünün boyunduruğuna girip kukla olmaz. bu gidişatı benim mantığım almıyor açıkcası.

etherion'uda gördük bi numarası yokmuş yani. konseyin bilgileri duruyorsa yeni konseyde atar etherion'u çokmu zor. şimdi tanrıların üçü olduğuna göre daha iyi atalar hemde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ortanca hali falan yok hacı ya. hem bütün loncaların birleşmesi ne demek q ya oda ayrı saçmalık kim toplayabilir öyle bi gücü bir araya anca zeref gibi güçlü bir adam olması lazım ondan bile 700 küsur lonca bir araya gelmez illa çıkıntılar olmuştur hatta yarısından fazlası itiraz etmesi lazım normalde. kolay kolay kimse öbürünün boyunduruğuna girip kukla olmaz. bu gidişatı benim mantığım almıyor açıkcası.

etherion'uda gördük bi numarası yokmuş yani. konseyin bilgileri duruyorsa yeni konseyde atar etherion'u çokmu zor. şimdi tanrıların üçü olduğuna göre daha iyi atalar hemde

700 Küsür loncayı bir araya topluyorsa Gerçekten Bu adam güç konusunda Kıtadaki herkesten kat kat daha güçlü olmalı İshgar'ın En güçlüsü bile bu adama koruma olarak katılıyorsa bu adam Gerçekten çok güçlü Kim bilir belki bu adam da Ancseram'ın kara büyüsünü bile kullanıyor olabilir. Zeref savaşından önce bir ön antreman yaptıracak belki Hiro, Natsu'ya. Natsu, Zeref'in karşısına hiçbir şey bilmeden çıkarsa bırak dövüşmeyi Fiske vuramaz Gildarts'a bile vurmakda zorluk çekiyorken Zeref'in yanına yaklaşamaz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gildarts ile tekrar antreman dövüşü yaptılar ve baya geliştiğini gördü kısa sürede tartarus arc ve büyü oyunları baya geliştirmiş natsuyu komik bir bölümdü ama güzeldi gildarts ile karşılaşmaları ve zeref ile karşılaşmada ben senin kardeşinim dese natsu dövüşü unutur ne tepki verir merak ediyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gildarts ile tekrar antreman dövüşü yaptılar ve baya geliştiğini gördü kısa sürede tartarus arc ve büyü oyunları baya geliştirmiş natsuyu komik bir bölümdü ama güzeldi gildarts ile karşılaşmaları ve zeref ile karşılaşmada ben senin kardeşinim dese natsu dövüşü unutur ne tepki verir merak ediyorum.

ne zaman antrenman dvüşü yaptılar ya onu hatırlamıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.