Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

nefret etcek kız kalmadı :P aksine lucy severim ama herkesin bir karakterin bir tarafından nefret ediyordur natsuya nasihat vermesine uyuz oluyorum :P çok bilmiş gibi ee konu natsu olunca daha doğrusu animenin ana karakterine biri birşey dedimi zaten sinir oluyoruz ek olarak şu arkadaşlık nasihatlarına uyuzum erza diyince birşey olmuyor ikiside kız ama erza kız gibi kız değil :) tavrı sert ama lucy bebek gibi anneme söylerim tarzı var daha açık nasıl anlatsam bilmiyorum lucy fanı olan anlar veya benim gibi hisseden zaten inoue ile karıştırmıyorum ona höyt desek ağlıyor :) birşey farkettim wendy gemi tutuyor kendi kıtasından uzaklaşınca iyileştirme büyüsü kendi üstünde etkisini kaybediyor neden ? ozaman saldırı gücü felanda düşüyormudur

wendy'nin olayı bende anlamadım ya. grandiine içinden çıktığı için olabilir. şuan için aklıma gelen tek seçenek o. lucy'nin natsuya nasihat vermesi lazım zaten natsu salak olduğu için. natsuya küfretse benim hoşuma gider açıkcası ben natsuya biraz uyuzum :D oda karakterinden değil sesinden dolayı :D ana karakter saf salak bişey olunca yanındakilerin nasihat vermesi daha çok hoşuma gidiyor benim. (bk. one piece.) arkadaşlık muhabbetleri bütün loncaya dağılmış bişey lucy'den çok natsu söylüyor zaten :D

ben wendyi sevmiyorum 

zorlama bi sevimlilik   <_< öyk   <_< ayrıca lez   <_<

ağzına sağlık :D moe ayrı bi uyuz olma sebebi zaten :D sürekli desu desu desu diyen karakteri hiç bi zaman sevmemişimdir samimi gelmiyor.  <_<  hai desu duyduğum zamanda cinlerim tepeme çıkıyor. hai diyince zaten kibarlık yapmış oluyosun desu ne sonundaki ya. wendy demişti galiba bi kere.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

laxus istiyorum ya laxus erzadan daha iyi usta olur ayrıca ya makarov yada laxus usta olur heralde bu seferki rakiplerini yenmelerinin bi imkanı yok dövüşmezler tahminimce

Ne kadar imkansız olsa da bir şekilde 12 spriggan korumasını yenecekler dövüşler 2ye1 3e1 olacak gibi belkide tüm takım bir adama çökerler bu Arc baya uzun olacak tahminen

Sevmeme işine gelince bana göre lucyde erzada ezik karakterlerdir Erza eziklik edebiyatının kitabını yazmıştır savaşlarda yediği dayağın haddi hesabı yoktur sonra kalkıp arkadaşlık deyip tek atar ve haketmediği maçları kazanan bir tiptir Azuma ile dövüşürken Azuma onu yer bitirirdi nasıl kazandı ? Mantıkla anlatılamayacak şekilde kulede kazandığı maç rakibi buna o kadar vurdu vurdu bu bir tane vurdu tamam, Kyouya ile vs'sini hatırlamak bile iğrenç

Lucy'e gelince çok ağlıyor be abi afedersiniz ota b.ka ağlıyor kız olmadığım için mi anlamıyorum bilmem ama her şeye duygulanıp ağlanılmaz ama dövüşleri fena değildi sanki Oracion Seisle olanı saymazsak

Hiro Mangayı arkadaşlık üzerine kurmuş ama sanki çocuk filmi gibi hiç olmayacak yerlere bu duyguyu sokuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wendy'nin olayı bende anlamadım ya. grandiine içinden çıktığı için olabilir. şuan için aklıma gelen tek seçenek o. lucy'nin natsuya nasihat vermesi lazım zaten natsu salak olduğu için. natsuya küfretse benim hoşuma gider açıkcası ben natsuya biraz uyuzum :D oda karakterinden değil sesinden dolayı :D ana karakter saf salak bişey olunca yanındakilerin nasihat vermesi daha çok hoşuma gidiyor benim. (bk. one piece.) arkadaşlık muhabbetleri bütün loncaya dağılmış bişey lucy'den çok natsu söylüyor zaten :D

one piece diyince hak verdim ah luffy yediği dayağı düşmandan yemedi o :) bir yandanda o wendy'nin olayı umarım sadece iyileştirme büyü gibi küçük büyülerin gücünü etkiliyordur saldırı gücünü etkilemesi felan saçma olur sonuçta yada lumen histoire bağlıcam direk çünkü fiorede büyü gücünü yüksek seviyede kullanıp kendi bölgelerinden dışarı adım attıklarında güçleri düşüyorsa bir bariyer var ve onları koruyor yada sadece teknik büyüleri etkiliyor saldırıları veya kendi büyü seviyeni düşürmüyordur öyle birşey olursa kral büyücü gelse orda birşey yapamaz yada o bölgeye alışınca düzelir.

bu arc hirodan OP Marineford gibi bir savaş arc beklerizzzz umarım arkadaşlık konuşması yapıp kalkıp tek atmaz arkadaşın dediği gibi ona çok uyuzum yoksa bunlar bu gidişle zerefede tek atar natsuya E.N.D gerek olmaz xD

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kadar imkansız olsa da bir şekilde 12 spriggan korumasını yenecekler dövüşler 2ye1 3e1 olacak gibi belkide tüm takım bir adama çökerler bu Arc baya uzun olacak tahminen

Sevmeme işine gelince bana göre lucyde erzada ezik karakterlerdir Erza eziklik edebiyatının kitabını yazmıştır savaşlarda yediği dayağın haddi hesabı yoktur sonra kalkıp arkadaşlık deyip tek atar ve haketmediği maçları kazanan bir tiptir Azuma ile dövüşürken Azuma onu yer bitirirdi nasıl kazandı ? Mantıkla anlatılamayacak şekilde kulede kazandığı maç rakibi buna o kadar vurdu vurdu bu bir tane vurdu tamam, Kyouya ile vs'sini hatırlamak bile iğrenç

Lucy'e gelince çok ağlıyor be abi afedersiniz ota b.ka ağlıyor kız olmadığım için mi anlamıyorum bilmem ama her şeye duygulanıp ağlanılmaz ama dövüşleri fena değildi sanki Oracion Seisle olanı saymazsak

Hiro Mangayı arkadaşlık üzerine kurmuş ama sanki çocuk filmi gibi hiç olmayacak yerlere bu duyguyu sokuyor.

ama bilmem kaçtane lpncanınmı ne birleşmesiyle oluşturulmuş çok büyük bi hedef ve sayıları çok az 3e1 den fazlası gerekeiblir

erza sevdiğim karakterlerdendir loncanın en güçlüsü falan diyolardı bi ara erzayı daha güçlü göstermeliler her dövüş kılpayı saçam bişekilde kazanıyo 

lucy konusunda bende katılıyorum herşeye ağlıyo sonra bir iki kişi daha geliyo yanında bibirlerine sarılıp ağlıyolar sürekli seri daha olgun bişeye dönüşmeli bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arc hirodan OP Marineford gibi bir savaş arc beklerizzzz umarım arkadaşlık konuşması yapıp kalkıp tek atmaz arkadaşın dediği gibi ona çok uyuzum yoksa bunlar bu gidişle zerefede tek atar natsuya E.N.D gerek olmaz xD

Bu Arc iyi bir dayak yiyecek FT orasını biliyoruz Rakipleri İshgarın tanrısı seviyesinde 12 adam ama dövüş sonlarını arkadaşlığa mı bağlar yoksa adam akıllı ilk kez bir teknik savaşlar mı yaptırır (umarım savaşlar biraz taktiksel olur ya KHR'de tüm savaşlar taktikseldi burda Kamyonla dayak yiyip Arkadaşlık diyip ayağa kalkıyorlardı)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

diğer üyeleri bilemem ama bana gray erza wendy gajeel pek güçlenmiş gözükmedi güçlenmişlerdir ama pekde ahım şahım birşey yok gibi duruyorlar wendy dragon force kontrol etmesine rağmen ben laxus özellikle natsudan büyük güç gösterisi bekliyorum eğitiminde ne yapmışsa feci güçlenmiş tanrıya bile tek attı eski halinden en az on kat güçlü o kesin bu savaşda power up alırsada şaşırmam

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Arc her türlü Power Up alacak ben Bir ejderleşme ya da END'in gücüyle ilgili bin şey bekliyorum Ejderler, Avcılarının ejderleşmesini önlediler ama bu içlerinde bulundukları süre için mi geçerliydi yoksa Sonsuza kadar mı engellediler bunun hakkında bir şey söylenmedi Bir Kapak resminde de Natsu yarı ejder formunda koyulmuştu ondan yola çıkarak Natsunun bir ejdere dönüşeceğini düşünüyorum Bu Arcda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla seri benim gzümde yavaş yavaş bleach e dönüyor kubo o kadar sıktıki artık yorum yazasım dahi gelmiyor hiroda öyle yapacak anlaşılan. bazı kişilere göre şu arc zevkli eğlenceli olabilir ama benim gözümde çok anlamsız saçma uzatma çalışmaları olarak görünüyor. o yüzden bi kaç ay sonra ben dahada yazmayabilirim buraya :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiro öyle etmez ya bunu da iyi bir yere bağlayacaktır ortada Lumen Histori gibi bir şey varken ortaya beklenmedik şeyleri dökecek gene Hiro Bu olayın içinden de Zeref,Mavis,Fairy Tail ile ilgili çok şey çıkacak belki bu Arcın sonunda ipler kopacak Arc başları daima sıkıcı olur çünkü merak fazla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Arc her türlü Power Up alacak ben Bir ejderleşme ya da END'in gücüyle ilgili bin şey bekliyorum Ejderler, Avcılarının ejderleşmesini önlediler ama bu içlerinde bulundukları süre için mi geçerliydi yoksa Sonsuza kadar mı engellediler bunun hakkında bir şey söylenmedi Bir Kapak resminde de Natsu yarı ejder formunda koyulmuştu ondan yola çıkarak Natsunun bir ejdere dönüşeceğini düşünüyorum Bu Arcda

belkide ejdere dönüşmeleri onlar için yararlı olur acnologia ister ejder ister insan olabiliyo yani  ejder olarak kalmazlar  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.