Jump to content

Animelerden etkilenmeler.

AdminSlayer

Önerilen İletiler

Ah Ercan ah :D :D  Yalnız yavaş yavaş dökülüyor herkes. Bu forumda kimsenin normal olduğunu düşünmüyorum zaten :D

Herkesin bir karanlık yüzü vardır :ph34r: Hatırlamak istemedikleri :P

PS: Ohhh ne güzel ya...Bizde " Ohayo" desem "küfretme ogğluum"  diye cevap verirler ...Anti-Japon tanıdıklarım var :mellow: :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Iııı ... Garip gelecek ama ...

Kabul ediyorum bi ara normal bi defteri açıp nefret ettiğim kişilerin adını soyadını yazmıştım  B) Sonra da hiç biri ölmedi diye üzülüp,ağlamıştım  :P  :D 

sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 

Arkadaşlarla batak oynarken birisi çizik atıyorsa yada okey oynarken tur yapıyorsa ansızın bir " Bannn-kaa-ii !! Senbonzakura.." sesi duyulma ihtimali çok yüksektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlarla batak oynarken birisi çizik atıyorsa yada okey oynarken tur yapıyorsa ansızın bir " Bannn-kaa-ii !! Senbonzakura.." sesi duyulma ihtimali çok yüksektir.

Arkadaşlarında mı söylüyor yoksa sadece sen mi söylüyorsun :huh:

Arkadaşlarınsa kıskandım valla :ph34r: Benim etrafımdada o tarz insanların olmasını isterdim

PS: Hatırladımda finalde kalan arkadaşımı teselli ederken " Yosh Yosh" diye söylemişdim.Anlamamışdı haliyle ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Futbolda herkesin idolü normal futbolculardır.Benimkisi ise Kojiro Hyuga idi.Hal böyle olunca, çok sert oynadığım için kimse benimle ikili mücadeleye girmezdi.Hala idolüm Kojiro, fakat bu kadar sert değilim tabi ki.

Bunun dışında özellikle King Of Fighters dövüşçülerinin maç başlamadan önceki söylediklerine takmış durumdayım.Hiç olmadık zamanlarda garip sesler çıkarabiliyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.