Jump to content

Animelerden etkilenmeler.

AdminSlayer

Önerilen İletiler

aslında o öğretmenden öğretmene değişiyor aslında bende hiç sevmiyorum :D not düşürülmesini animelerdeki gibi selamlamandan dolayu müdür bna çinliler gibisin dediydi :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Aman öğretmenlerle araları iyi tutalım sonra not düşürüyorlar falan hiç sevmediğim olaylar :D

canlar muhabbet oluyor kızmasınlar :dd  yanlış anlamayın da :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 66
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Iııı ... Garip gelecek ama ...

Kabul ediyorum bi ara normal bi defteri açıp nefret ettiğim kişilerin adını soyadını yazmıştım  B) Sonra da hiç biri ölmedi diye üzülüp,ağlamıştım  :P  :D 

sabah bi kalkıyorum biri ohayo diyo diğeri eve girince tadaimaa diyo :D ne bekliyon bu öğrenci evinden :D 

aslında o öğretmenden öğretmene değişiyor aslında bende hiç sevmiyorum :D not düşürülmesini animelerdeki gibi selamlamandan dolayu müdür bna çinliler gibisin dediydi :bad-atmosphere-onion-head-emoti

Öğretmenden öğretmene değişiyor da garipseme hepsinde aynı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir anime karakterinin ''yare yare'' deyişinden etkilenmiştim sonra benim de dilime dolandı bu kadar bağımlılık yapan başka Japonca cümle var mıdır bilmiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En fazla banzai derdim, alıştırmıştım artık milleti onlarda karşılık verirdi. Bonzai çıktığından beri demiyorum. Birde arada sırada Türkçeyle Japoncayı karıştırıyorum, kelimeler birbirine giriyor. Saniyelik olay toparlamam uzun sürmüyor tabi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.