Jump to content

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 319
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan

trailer  :D beklediğim diğer seri  B)  http://youtu.be/JPYC--_LjKA     http://youtu.be/pPi1jmhpWTo

ben sizler için varım  ayyy burnu havada oldum yaaa takma sen beni yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi  bu

Posted Images

Hmm öyle mi ?  <_< 

Neyse önemli değil. :D Zaten ben de izleyemezdim. Buraya tek yazan da benim. Kendimi bu seriyi izleyen tek insan benmişim gibi hissettim. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :D

Ya fontlar anlamsız hatalar veriyor onları düzeltmeye çalıştım keyfimden geç atmadım buna açıklık getirelim de :D Herkes siteden izliyor ya burası pek ravet görmüyor sonuç olarak izleyeni çok merak etme :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben Mega'dan indiriyorum hepsini telefonuma. Siteye girdiğim yok. :D

Oda iyimiş :D aslında yaptığın daha iyi bir şey tek bir çevirmenden izlemek ya ben mesela güncel animeler de çevirmenleri varsa düzenli takip ettiğim onların ki gelene kadar bekliyorum daha iyi oluyor. Birinin A dediği birinde B çıkıyor biri seri boyunca o şekilde devam edeceğinden o şeye açıklık getiriyor diğeri direk alt yazıdaki gibi bırakıyor izleyen anlamıyor :D O Yüzden ilk kimden izlediysen ondan devam etmek en mantıklısı bence :D Ama bizde malum öyle bir şey yok :D İnsanlara diyorum pazartesi veriyor benim kullandığım fansub pazartesi çeviricem diye gidip Eren'in başının etini yiyorlar malum oda bana geliyor derken garip saçma düzen oluyor :D Neyse ne şişmişim be iyi patladım :D Sana iyi seyirler :D 5. Bölümde bir yere not düştüm o direk benden sana idi :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi tabi Eren'in hesapta bir sürü anime var. y161.gif  Ve evet bir ara siteye girdim, Puzzle çeviriyor sanırım bir de bu animeyi. Megaya düşmeyince bir girip bakayım demiştim. (galiba bu seriydi yanlış olmasın) Bir yerde başka bir şey dedi. Ne diyor bu herif diye bayağı düşünmüştüm. Başladığınla gitmek en iyisi. Bu arada Eren'in başının etini bir ara ben de yedim hani söyleyeyim de. :D Sonra buraya yazmaya başladım işte. 

Efenim neyse çok konuştum. :D Animeyi izleyince de nota cevap veririm.  :lol: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi tabi Eren'in hesapta bir sürü anime var. y161.gif  Ve evet bir ara siteye girdim, Puzzle çeviriyor sanırım bir de bu animeyi. Megaya düşmeyince bir girip bakayım demiştim. (galiba bu seriydi yanlış olmasın) Bir yerde başka bir şey dedi. Ne diyor bu herif diye bayağı düşünmüştüm. Başladığınla gitmek en iyisi. Bu arada Eren'in başının etini bir ara ben de yedim hani söyleyeyim de. :D Sonra buraya yazmaya başladım işte. 

Efenim neyse çok konuştum. :D Animeyi izleyince de nota cevap veririm.  :lol: 

Ya o çevirmenlerin tarzı ile alakalı sonuçta öyle karışıklıklar olabilir :D Ya şimdi Eren'in başının eti bu durum için yenebilir de ben şeyi gördüm anime çıkalı yarım saat oldu ne zaman çevireceksiniz animenin İngilizcesi çıktı bile dedi. O an iş cam çerçeve eksildi evde :P Afiyet olsun şimdiden :D önemli bir not değil ya sadece o anlık bir düşünceydi fazla sıkılmıştım sıcakta çeviri yaparken de :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.