Jump to content
  • Create New...

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Recommended Posts

Resmi ekleyen

Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei

Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler

Bölüm Sayısı : 26 / 26

Yapım Yılı : 2014

Çevirmenler : Ghettosan

Düzenleme : Ghettosan, Sine Güneş (Sinsine)

Özet; Büyü, ne efsanelerin ne de peri masalları'nın bir ürünüdür. Ancak buna karşılık olarak,insanlar için bilinmeyen tarihlerden beri gerçekliğin bir teknolojisi haline gelmiştir.Büyü, doğaüstü bir güç olmasına rağmen teknoloji ile birlikte sistematik bir teknik haline geldi.''Doğaüstü güç'' kullanıcısı aynı zamanda bir ''Sihir Teknisyeni' olmaktadır.Büyü Teknisyenleri,(Kısaca büyücüler) ile büyücülükle ilgili lise ve üniversitelerde ilgilenilir.Shiba Tatsuya, kusurlu ve az başarılı bir abidir.Shiba Miyuki, kusursuz ve çok başarılı bir kız kardeşdir.İki kardeşin Büyü Lisesi'ne kaydolması ile günlük kargaşa başlamaktadır.

Klasor Linki

Hidden Content
You'll be able to see the hidden content once you reply to this topic.

logo.png
  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan Düzenleme : Ghettosan, Sine Güneş (Sinsine) Özet; Büyü, ne efsanelerin ne de peri masalları'nın bir ürünüdür. Ancak buna karşılık olarak,insanlar için bilinmeyen tarihlerden beri gerçekliğin bir teknolojisi haline gelmiştir.Büyü, doğaüstü bir güç olmasına rağmen teknoloji ile birlikte sis

ben sizler için varım  ayyy burnu havada oldum yaaa takma sen beni yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi  bu arada seiyuular ; Tatsuya Shiba - Yuuichi Nakamura    Miyuki Shiba - Saori Hayami  

1. Bölüm yüklendi. İyi seyirler :)   Edit: Arkadaşlar bir iki şikayet aldım okuması zor falan diye. Daha demin bir alt yazı ile tekrar yükledim, göz ağrıtmayacak okuması rahat bir şekilde. İyi Seyirler :)

• Forum Admin

gene vidyo linkleri ararken sen atladın abla :angry:  :mellow: 

uhuhuh-onion-head-emoticon.gif?129286252 elimin altında hazır ve nazır bekliyordu çünkü lie-onion-head-emoticon.gif?1292862512  

• Forum Admin

tşk.ler yine güzel tanıtımları eklemişsin  :D

ben sizler için varım smoking2-onion-head-emoticon.gif?1292862 ayyy burnu havada oldum yaaa pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515takma sen beni sigh-onion-head-emoticon.gif?1292862519yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi relax1-onion-head-emoticon.gif?129286251

bu arada seiyuular ;

Tatsuya Shiba - Yuuichi Nakamura 

Klnb2l.jpg

Miyuki Shiba - Saori Hayami

x8pdqd.jpg

ben sizler için varım smoking2-onion-head-emoticon.gif?1292862 ayyy burnu havada oldum yaaa pff1-onion-head-emoticon.gif?1292862515takma sen beni sigh-onion-head-emoticon.gif?1292862519yeni serileri merak edenler için tüm bu çalışmalar, konuları okuyunca pek bir  fikir edinemiyor insan azcık görsellik lazım dimi relax1-onion-head-emoticon.gif?129286251

bu arada seiyuular ;

Tatsuya Shiba - Yuuichi Nakamura 

Klnb2l.jpg

Miyuki Shiba - Saori Hayami

x8pdqd.jpg

Saori Hayami - Sadece bu seiyuu bile izlenebilir :D zaten almamda etkili olan şey oydu ama neyse :D :D 

trailer  :D beklediğim diğer seri  B) 

http://youtu.be/JPYC--_LjKA

http://youtu.be/pPi1jmhpWTo

a güzel animeye benziyo biran önce yayınlanması dileğiyle sende  tanıtımlar konusunda  çok dakiksin  sen varken başka yerlede aramaya gerek yok.iyiki varsın :bye2-onion-head-emoticon: