Jump to content

merhaba,

Goldcln

Önerilen İletiler

Hmm bakalım ne yazacağım buralara, ben de merak ediyorum. Kendimi tanıtayım öncelikle, adım Beyza, Mimarlık 1. sınıf, Konya, memnun oldum. Bu askervari selamlamadan sonra,,

İlgi alanlarım okçuluk ve dalgıçlık, evet ikisini de yapıyorum okçulukta lisansım dalgıçlıkta bürevem var(uğraşan varsa dalgıçlık sohbetlerim çekilmezdir uyarayım, hehe)

Photoshop'a özellikle ilgim var, uzun süredir uğraşıyorum, takıntı gibi bir şey aslında.

Asıl konuya gelecek olursak, anime şu anki hayatımın %40'ını oluşturuyor(geri kalan %60'lık kısım projeler ve okul)

Burada edineceğim her arkadaş benim için özel olacak çünkü normal yaşantımda animelerden nasiplenmiş bir tane bile insan yok, o yüzden kendimi açabildiğimi, anlaşıldığımı düşünmüyorum, muhtemelen bu hissi biliyorsunuzdur. (bkz: en sevdiğiniz animeden alıntı yaptığınızda suratınıza bön bön bakan sınıf arkadaşlarınız)

İyi geçineceğimizi düşünüyorum, daha doğrusu umuyorum diyeceğim.

Merhabalar!

hoş geldiin .adım zeynep .benzer bişeyde benim başıma gelmişti.sınıfta anime seyrediyodum.arkadaşım yüzüme garip bişekilde bakıp hala buyaşta çocuk gibi çizgifilmmi tabii seyrediyosun deyişi vardı. animeyi anlatmaya çalışmak benim için  daha bir garipti.anlamayana anlatmak zor .formda iyi eğlenceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hmm bakalım ne yazacağım buralara, ben de merak ediyorum. Kendimi tanıtayım öncelikle, adım Beyza, Mimarlık 1. sınıf, Konya, memnun oldum. Bu askervari selamlamadan sonra,, İlgi alanlarım okçuluk ve d

Hoşgeldin :)

Merhaba ^_^  Okçulukta Kütahya 2. siyim ilk defa forumda benden başka lisanslı okçu tanıyorum memnun oldum... ^_^ En sağdaki benim... :D

Hmm bakalım ne yazacağım buralara, ben de merak ediyorum. Kendimi tanıtayım öncelikle, adım Beyza, Mimarlık 1. sınıf, Konya, memnun oldum. Bu askervari selamlamadan sonra,,

İlgi alanlarım okçuluk ve dalgıçlık, evet ikisini de yapıyorum okçulukta lisansım dalgıçlıkta bürevem var(uğraşan varsa dalgıçlık sohbetlerim çekilmezdir uyarayım, hehe)

Photoshop'a özellikle ilgim var, uzun süredir uğraşıyorum, takıntı gibi bir şey aslında.

Asıl konuya gelecek olursak, anime şu anki hayatımın %40'ını oluşturuyor(geri kalan %60'lık kısım projeler ve okul)

Burada edineceğim her arkadaş benim için özel olacak çünkü normal yaşantımda animelerden nasiplenmiş bir tane bile insan yok, o yüzden kendimi açabildiğimi, anlaşıldığımı düşünmüyorum, muhtemelen bu hissi biliyorsunuzdur. (bkz: en sevdiğiniz animeden alıntı yaptığınızda suratınıza bön bön bakan sınıf arkadaşlarınız)

İyi geçineceğimizi düşünüyorum, daha doğrusu umuyorum diyeceğim.

Merhabalar!

Merhaba ^_^  Okçulukta Kütahya 2. siyim ilk defa forumda benden başka lisanslı okçu tanıyorum memnun oldum... ^_^

En sağdaki benim... :D

KqgZ6R.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese gerçekten çok teşekkürler, vuah, tahmin ettiğim gibi burada ilginç insanlarla tanışacağım, şimdiden mutlandım  ^_^

Talha, inanamadım, ama çok sevindim, bir okçu daha ha? Ben de bir süredir çalışamıyorum, gece rüyalarıma giriyor oklar, yaylar, sadaklar, bir an evvel başlamalıyım yeniden:(

thelasthermes,,, ps hakkında istediğin konuda ricada bulunabilirsin, gerçek şu ki anormalin üzerinde psye takıntılı olduğum için uzun süredir çalışıyorum, o yüzden yardım edebilirim sanırım,  ^_^

teşekkürler minna!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese gerçekten çok teşekkürler, vuah, tahmin ettiğim gibi burada ilginç insanlarla tanışacağım, şimdiden mutlandım  ^_^

Talha, inanamadım, ama çok sevindim, bir okçu daha ha? Ben de bir süredir çalışamıyorum, gece rüyalarıma giriyor oklar, yaylar, sadaklar, bir an evvel başlamalıyım yeniden:(

thelasthermes,,, ps hakkında istediğin konuda ricada bulunabilirsin, gerçek şu ki anormalin üzerinde psye takıntılı olduğum için uzun süredir çalışıyorum, o yüzden yardım edebilirim sanırım,  ^_^

teşekkürler minna!

Öncelikle Teşekkürler şunun tarzı gibi ama at yerine başka bir şey koymamız gerekecek yapabilirmisiniz ?

b88V0j.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.