Jump to content

Hiiyyep Gordneel

Üyeler
  • İçerik sayısı

169
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to yanki_99 in Yankı Karakter Yorumluyor[2] Kirito Part 1   
    yanlış yazmışım :unsure:
  2. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Songena in Yankı Karakter Yorumluyor[2] Kirito Part 1   
    Tek mağdur benim. :wacko: :D
  3. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Çevirmen-J in One Piece’e Yeniden Ara Veriliyor   
    Bunlar ölecek bu gidişle :S Ya o kadar zorlamanın ne alemi var, bak daha yeni kurtuldun hastalıktan, bir diğeri çıktı! Ne olacak bu mangakaların halleri...
  4. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Neko No Len in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Ben "Len" dediğin çizimi bişeye benzetemedim .s one öyle ayak mıdır el midir :s Ama bence gözü iyi olmuş ama diğer yerler komedi ya :D :D :D :D :D
  5. Beğen
    Hiiyyep Gordneel got a reaction from Songena in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Güldürmek için çizmiyorum zaten en fazla bu kadar :D Resmim kötü :D Ama yine de hoşunuza gidiyor ya çizeceğim ^^ :lol:
  6. Beğen
    Hiiyyep Gordneel got a reaction from Songena in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Güldürüyorum ya bunlarla herkesi o bana yeter :D
  7. Beğen
    Arkadaşlar çizimde berbatım biliyorum ^^ :D
    Hatta bir arkadaşım animeye küfretmişsin maşşallah demişti :D
    Yinede ben bir RESSAMIM! :D (kendi çapımda :wub: )
    Yeni Resim eklenmiştir! :P

Yerin dibi not:Çizilmeye çalışan karekter Erza Scarlet
    Naruto'cular Naruto'dan soğur ....

Len Kagamine'ciler üstüme atlar....

Anneme anneler günü için yaptığım
    Git gide iyileşiyor :ph34r:

Derste sıkıntıdan salladım , chibi çizmeye çalıştım bide :D

Yerin dibi not:Hiçbir karekteri çizmeye çalışmadım ancak Neji Hyuuga ya benzeterek bişiyler çizmeye çalıştım :3
    Baka To Test To Shoukanjuu hayranlıkla izlediğim animede Akihisa Yoshii'nin varlık'ı ^_^ :rolleyes: resim yeteneğim gelişiyor ^_^

Gray-sama benim yüzümden öldü :DD

8. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Toprakezgi in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Hepimiz merakla en nefret ettiğin karakteri bekliyoruz. -_- :ph34r:
    -Forum sözcüsü
  9. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Toprakezgi in FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!   
    Ne çektin be Erza.. :unsure:

10. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to soniczeki in HD Olmayan Eski Videoları HD Yapma (Eski Animelerde Kullanmak İçin)   
    Öyle bi güzellik varmı cidden O_O mkvmerge ile yapamadığım şeyi bunda yapabilir miyim? Hemen denemeliyim o zaman :D
  11. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Ogeday in MEP Projesi | Editör Aranıyor   
    Bende varım ancak ne tarz olacak?Çünkü ben Mask işinde çok iyi değilim :D Ama diğer işleri hallederim ^^
  12. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to fuyu in Büyü türü ?   
    buz tipi dragon slayer :D
  13. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to kawaii kereste in Büyü türü ?   
    Dragon Slayer tabii ki :D
  14. Beğen
    Hiiyyep Gordneel reacted to Ogeday in Büyü türü ?   
    Benim ki Zerefin karanlık büyüleri ve Fairy Rule Ve ya Law adı ne tam bilmiyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.