Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yine fotoğraf çekmeyi unuttuk ya ona yanarım :(

1. Kaxell

Kaxell

ahah aklımın ucundan bile geçmedi benim :P

2. KuramaUN

KuramaUN

benim aklımdaydı da gene unutuverdim :D

3. jans09

jans09

ben de muhabbette unuttum da sonradan aklıma geldi ama çoktan üç çekirdek kalmıştık :P

2. Evet bir let the sunshine klasiği daha... Hayırlı olsun :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Spor animesini bitirdin, dün gördüm ana sitede final bölümünü ;) eline gözüne sağlık, ölmez bir eser daha bıraktın bu dünyada :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ölmez bir eser, hiç o gözle bakmamıştım gerçekten çok iyi bir bakış açısıymış :)

4. jans09

jans09

rica ederim ne demek. daha çok umutsuz hastayı ayağa kaldıracağım... "yarım seri kalmayacak" istikrarına sahibim şimdilik...

3. Bighiro isimli animasyon filmi izledim de Japonların ingilizcesi derken ingilizcedeki Japonca isimlari söyleme olayı daha bi gıcıkmış. Adam Tadashi isminden soğuttu valla...

1. SUNA

SUNA

adamları sevmedikleri gibi dillerini de pek sevememişler bence...E haklılar ne diyeyim..

2. jans09

jans09

Sorma ablacım. İngilizce dublajlı izledim izlemez olsaydım... İngilizce dublajlı anime izlemeyeceğim diye sözüm vardı kendime... Ama yapanlar, hikaye falan Japonlara ait ama yapım Walt Disney'de filmi amerika hazırlamış diye ingilizce dublaj izledim... Türkçe izlesem daha iyi olacakmış... İngilizcede Japon isimlerini söyleme kıtlığı ile Japoncadaki İngilizce isimleri söyleme kıtlığı birbirine eşit bunu bir kez daha anladım :P

4. Yarın Ankara'da okullar tatilmişşşşş.... Mutluluktan uçuşlardayım....

5. Nötrdüm nefret ettim şu akashi denilen gözüne çomak batasıcadan!!

2. jans09

jans09

Barış geldi valla oralara kadar... Böyle kendini beğenmiş hatta kötü tipleri sevdiğim, karizmatik bulduğum olmuştur ama bu itici be aynı zamanda. O gözlerini belertmiyor mu ıyykkk!

Ayhan, fena fikir değil animeler arası ortak bi konu oluşmuş olur :P Gintamada devamlı Bleach esintileri görmek gibi bir şey ha?? :P

3. historianWeeb

historianWeeb

Gintamanın yeni sezonu geliyor fiilde görürüz artık böyle şeyler :D

4. jans09

jans09

Değil mi ya :) Jump aşağı Jump yukarı... İçigo (çilekli) süt de ayrı esprisi :)

6. Çeviriyi bıraktım oturdum Tokyo Ghoul'u izliyorum... yaklaşık bir dakika geççtikten sonra izlediğim kısımları aynı zamanda çevirmem gerektiğini hatırlayabildim... TG coştu gene O.o

2. kata silvia

kata silvia

kaçıncı bölüm

3. jans09

jans09

Son bölüm.. 5 yani...

4. kata silvia

kata silvia

heyecanla bekliyordm o bölümü elinize sağlık gerçekten çok teşekkürler

7. Merhaba sevgili Güzin Abla severler nasılsınız.. Ya nasıl özlemişim haaa.. Tam beş gündür anime izleyememenin vermiş olduğu iç sıkıntısını delicesine gidereceğim ama öncesinde buraya bi bakayım dedim. EE neler var neler yok :)

8. Foruma bi Güzin abla alak nolur ya... Helak olduk burda :(

9. Hakkımda sayfamı düzenledikten sonra, gidip karneleri dağıtmadan önce yapılabilecek en güzel şeylerden biri açıp biraz Bleach ile ruhunu doyurmak olsa gerek :P Seviyom napiim :D

10. "Hakkımda" kısmımdan kim ne istediyse çıksın ortaya? Yarım yamalak bir silme işlemi söz konusu??? Zaten konu güncelleme butonum da çalışmıo.. Sanırım yavaş yavaş forumdan siliniyorum o.O

2. jans09

jans09

Ah ah Emelciğim sorma iki saattir acaba üye sayfalarındaki fazla ne var ne yok silindi mi acaba diye milletin sayfasına bakıom stalker gibi :P Olabilir canım.. Sıkıntı o değil de, evi yarım soyan hırsız gibi olmuş :D Sanki ortasında yakalanmış da kaçmış hesabı... Lafımı bilem yarım kesmiş bırakmış gibi olmuş... Ben yüklerim geri sorun olmaz. Hiiiiççççç üşenmem :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben değildim, emel günahımı alıyorsun :P geleceğe dönüş filmindeki gibi siliniyorsun demek forumdan :D

4. jans09

jans09

Sorma Barış ya :( Başlık güncellemem çalışmıo zaten :( Aha dedim bu da gidiyo.. Bazen konu düzenlemelerde (FFlerde falan) eror verio.. Ellerimden başladım işte :PAma kurtulamazsınız o kadar çabuk hıh! '__'

2. noirwinglessova

noirwinglessova

gidince haber vermiyorsun sen de :P

ben büyüyünce orda yaşıyıcam -_-

3. jans09

jans09

Umarım bu dileğin gerçekleşir... Doğası olsun, insanları olsun müthiş bir yer. Hayatımın 6 yılı orada geçti ve tekrar gideceğim kısmetse yaza..

4. noirwinglessova

noirwinglessova

kısmet -_- işte

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Senin attıkların serilerin müzikleri, benim favorilerim aşağıdaki ilk ve ikinci filmlerin müzikleri ;)

ilk filmin müziği =

ikinci filmin müziği =

3. jans09

jans09

Çok iyiler hakikaten ha... 'o' ikincisinde kadının sesi biraz ürkütücü hale gelebiliyor hatta 'o'

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Filmin Görüntüyle beraber daha da iyi oluyor, gaza geliyorsun :D

11. Ağzım kulaklarımda :)

2. houston

houston

çok mutlu ol

3. KuramaUN
    4. jans09

jans09

hepimizzzz :) sen de, o da, şu da, şunlar filan da herkes :)

12. İyi ki tokyo Ghoul mangaya bağlı gitmiyor... Bu sayede kimse spo veremiyor nıhıhahahahahaha!

1. houston

houston

istediğin spo olsun +.+

2. historianWeeb

historianWeeb

Paralel gidiyor aslinda abla gene yiyebilirsiniz xd ama bellide olmaz :)

3. jans09

jans09

Spo verenleri sevmiyim... Gitsin başka kum havuzunda oynasın.. İzleyemediğim animeler var yahu!!!

Ablam paralel gidiyorsa da en azından millete "neden mangaya uygun değil" dedirtecek kadar paralel değil... Bir isyan söz konusu yorumlarda...

13. SAyın admin kardeşilerim.. Biriniz D. Gray Man FC nin edit butonunu ele alsanız artık...????

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Niye ki sebebini yazmamışın

2. jans09

jans09

Çünkü konuyu açan arkadaş artık üye ekle çıkar ve konu değişikliği yapan edit tuşuna hakim değilmiş O_o

14. Video çekemeyenler ölsün yani? Yeteneksizsem bunu yüzüme vurmanız şartı mı ama? Ben de 5. senenin tadını çıkarmak istiyorum :(

2. jans09

jans09

Neden öyle diyorsun ya... Ne güzel okuyoruz Eren'le Ezgi'nin hikayelerini.. Arada çıkıyor ama müptelası çok ;)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bitti o bitti. :D Ayrıca onlar biz değiliz. :P

4. jans09

jans09

Yok be 2015 de çıktı ya komedi dükkanında :) Siz değilsiniz tamam ama eğlenceli işte kabul etmek lazım... Zaten bizim Eren'in o Eren kadar umursamaz olacağını sanmıyorum ne o öyle buluşmalarda shounen izlemeler faln. Tü tü tü tü...

15. Ve Ankara karlar altında...

1. jans09

jans09

Evet bugün son 3 ders yapılmadı eve yolladılar :D Yarın öbürgün de tatil :D

2. jans09

jans09

öğlencili sabahçılı ama bizim okul :D akşam saat 8 buçukta biyito :?

16. Kar yağıyor :D

2. Strix.

Strix.

*-* buraya gelin salı gününden beri kar yağıyor trafik tıkandı :D

3. ohmy34

ohmy34

2 sn ellerini cebinden çıkar bak ne oluyor

4. jans09

jans09

Kalmadı kar falan durdu hemen :(

17. Bu geceden itibaren başlayacağımız 2015 yılı hepimize kalan ömrümüz boyunca şans, mutluluk, para kısaca kim ne istiyorsa onu getirsin. Üzüntüler hayatın parçası ama mutlu anlarımızın daha çok olması dileklerimle...

1. DHspark

DHspark

teşekkürler :) size de sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl dilerim.

2. Misafir

Misafir

Amin, sağol hepimize :D Güzel bir yıl olsun

18. Şu son hafta anime izleme durumum çevirdiklerimin hata kontrolleri ile sınırlı :(

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eski seriler için, önce animeyi izleyip bitirdikten sonra mı çevirisi yapılıyor, yoksa direk çevirisi mi yapılıyor.

3. jans09

jans09

Çevirisine giriştiğim anime yarımsa ve baştan almayıp kalınan bölümden sonrasını devam edeceksem ben eski bölümleri izlemeyi tercih ediyorum.. Diğer çevirmen ne terim kullanmış bilip izleyenin dikkatinin dağılmaması için çevirilerime ona göre yön veriyorum.. Bence bu şekilde davranılmalı -yapmayan arkadaşlar da var tabi-. Ama çevirirken anı anına görmek daha eğlenceli çünkü izledikten sonra çevirmek neler olacağını bildiğin için bölüme karşı merak geçiyor ve angaryaya dönüşüyor :)

4. jans09

jans09

:D izle izle.. Dil bilsen de zaten her bilen çevirmen olacak değil ya :)

19. Arkadaş sen git Karadayının babasını gasp et... Hem de annem izlerken...??!!

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Annem de içerde izliyo. İmirzalıoğlu babasına dolu gözlerle bakıyodu ben içerdeyken. Ayıp olmasın diye çıktım.

2. jans09

jans09

Pazartesileri ben de tepki veremiyorum izlerken yapılan yorumlara :) En iyisi onları baş başa bırakmak... :)

20. Ankara'nın halk otobüsü ve dolmuşu yarışmaya kalkarsa ne olur? Yolculardan bazıları acillik olur!

21. Tüm gün erişte kestik.. Yemesi iyi de hazırlarken insanı mahvediyor bu ya :(

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Haha, kolay gelsin, afiyet olsun :D

3. Park_BoRam

Park_BoRam

o.o siz nerde kuruttunuz erişteleri bu havada *-*

4. jans09

jans09

Hehe teşekkürler, beraber afiyet olsun :P

Ankaranın havası hiç nemli olmaz ki... Kremsiz ölünebilecek bir memleketteyiz biz :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.