Jump to content

rek

Üyeler
  • İçerik sayısı

355
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne rek kullanıcısının eklediği dosyalar

1. küçükken okuduğumda anlamamıştım espriyi ama şimdi ingilizceyi geliştirince esprinin derinliğini kavrayabiliyorum :D http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/aqZ1wyL_700b_v1.jpg

2. Barakamon'un 11. bölümünde hüngür hüngür ağladım. Naru... :(

3. Şu herkesin durumuna :Dd yapan elemandan rahatsız olan varsa seve seve banlarım gençler -.-

4. Şu herkesin durumuna :Dd yapan elemandan rahatsız olan varsa seve seve banlarım gençler -.-

1. rek

rek

Ben şahsen çok gıcık kaptım. :( Durumuma yorum gelmiş uzun zamandan sonra yehu!! diye yoruma bakınca hayal kırıklığına uğradım. :(

2. (See 25 other replies to this status update)

5. Nandeeeeeğğğğ nandebayyoooğğğğ animeyi neden bu kadar action yerde bitirirsin seni kahrolası Japon emperyalizmi !!!

6. ne evrim geçirdin be kaneki , allah hepimize nasip etsin dinimiz amin sdsgd

7. 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü ve ayrıca Kurban Bayramı... İroniye bak :D

1. rek

rek

Şahsen taze et aşırı midemi bulandırıyor benim. Gerek tadı gerek kokusu...

2. (See 8 other replies to this status update)

8. 4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü ve ayrıca Kurban Bayramı... İroniye bak :D

1. rek

rek

o hyvnlra iyilik ediyorz bi kre tm mı!?

Açıklanamayacak bir durum bence. Ayrıca inancı uğruna düşünme yetisini kaybeden insanların bulunduğu bir alemiz. :DD

9. yarın büyük gün! 12'de Worlds başlıyor, oyşh.

10. lan ne 3 aymis be bi bitemedi gitti. sukur aciliyo okullar.:D

11. Ne okul düşmanı gençlerimiz var iki gundur kan kustunuz forumun duvarına... Halinize şükredin artık okullar daha eğlenceli ben hiç,beden eğitimi dersi yapamadım mesela ya da hiç,muzik ya da resim dersim olmadı muzik dersine Sosyal Bilgiler oğretmeni girerdi.. Hiç iyi bir gelecek göremiyorum heekes sizin gibi ise :D

1. rek

rek

Ben beden eğitimi yüzünden nefret ediyorum okuldan. Bu arada OKULUN KAPANMASINA 271 GÜN KALDI!

2. (See 10 other replies to this status update)

12. Okulun açılmasına 15 saatten az kaldı. Tehlikenin farkında mısınız?

1. rek

rek

Tepkilerim yaşımı büyük gösterebilir ama aslen ben liseye geçmiş bir ergenim. (cool)

2. (See 15 other replies to this status update)

13. Okulun açılmasına 15 saatten az kaldı. Tehlikenin farkında mısınız?

1. rek

rek

Ben çok heyecanlı ve mutsuzum şahsen ya. :D Değişimin tam eşiğindeyim, lisenin ilk günü. :D

2. (See 15 other replies to this status update)

14. Fujoshiler istediğiniz oldu, Rin ve Haru balayına Avusturalya'ya gidiyorlarmış. :(

15. Fujoshiler istediğiniz oldu, Rin ve Haru balayına Avusturalya'ya gidiyorlarmış. :(

16. içimde bir sıkıntı var akşam çöktü ondan mı? .s.s.s

1. rek

rek

Aslında evet, okulu hatırlayınca bunu yazdım. :D

17. içimde bir sıkıntı var akşam çöktü ondan mı? .s.s.s

18. Yorgunum,Uykum Var , Acıktım Kesin Öleceğim ._."

19. ilk kez bir ending bu kadar hoşuma gitti :)

20. hayır sims 4 almayacam <.>

21. Şimdi bu rezaletten sonra ben olsam o Onur hariç hepsini kadro dışı bırakırım...

22. Ulan okul, açılacağın varsa hemen açıl işte neden yavaş yavaş geliyorsun? c:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.