Jump to content

gök yeleli malikane

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    gök yeleli malikane got a reaction from Milli Midilli in ( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji   
    Yemin ediyorum o kafe sahnesinde romantikleşince çocuğun dalga geçtiğini anında  anladım. Erika kadar salak kız yok, herifi ben daha iyi tanıyorum resmen. Bin defa aynı şeyi yaptı bu hala yiyor. Evlat olsa sevilmez.
  2. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Cувєя efsanedir. :) in Merhaba ^-^   
    Hoşgeldin irem ay em saybır berat xdxd ben forumlu falan bişeyler yazıyodum ne yazdıgımıda unuttum layn o.o Neyse :D Degişik bi kişiligin varmış okurken şaşırdım biraz :D Ben 5 aymı ne oldu manganın ne demek oldugunu 2 ay önce ögrendim yani tek degilsin sevmeme konusunda jaskldsdgdfh :D Arkadaşım manga aldım dediginde neyli diye sormuştum kovalamıştı beni çok ekşınlıydı ulan *-* Neyse keyifli forumlar herhangi bi konuda yardıma ihtiyacın olursa forumdaki herkeze bende dahil ulaşabilirsin.  ^_^ Byee lol basladı lan okan ****** beni :'((((((
  3. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to ichinosestudiosceo in Merhaba ^-^   
    FF okumayı seviyorsun, FF mi okuyunca yorum beklerim. Bu arada hoş geldiniz.

FF: Fan-Fiction
  4. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Butterlord in Merhaba ^-^   
    Hoşgeldin, senin yaşlarında kardeşim var. Şu Türkçe'nin güzelliğine bak, benimki daha alfabeyi yeni çözdü, keşke sana çekseymiş.. :(

Not: Mangayı bende sevmem yalnız değilsin.
  5. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Dike in Merhaba ^-^   
    Hoş geldin foruma. Iyi eğlenceler dilerim. :)
  6. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Kadir- in Merhaba ^-^   
    Hoşgeldin. :)
    600 bolumu olan naruto değilde one piece değilmiydi ??? ama naruto shippudenle birlikte söylüyorsan baska
  7. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Keremx9999 in Merhaba ^-^   
    Hobilerin güzel ^^
    Hoşgeldin.
  8. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to °•°NekoAiri°•° in Merhaba ^-^   
    Hosgeldin myra ^_^
  9. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to £ɱŔ£Қה¥Ŕ in Merhaba ^-^   
    Hoş Geldin.
  10. Beğen
    gök yeleli malikane got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji   
    Teşekkürler   :happy-onion-head-emoticon:
  11. Beğen
    gök yeleli malikane reacted to Evallark in ( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji   
    Bizden takip edenler, sizler de seviliyorsunuz.  :embarrassed4-onion-head-emotico 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.