Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Malatyalı Shinobi in Anime Dünyasının En Seksi Hatunları   
    Saeko olabilirdi
  2. Beğen
    AlucardHell got a reaction from TheDirectEco in Nisekoi’ye Yeni OVA   
    OVA değil de 2. sezon olsa iyi olurdu :)
  3. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Malatyalı Shinobi in Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı   
    Paylaşım için teşekkürler :) Fate Stay Night ve Log Horizon'u bekliyorum ben
  4. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Malatyalı Shinobi in Selam millet   
    Tekrar hoş geldin :)
  5. Beğen
    AlucardHell got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Merhaba *-*   
    Hoş Geldin :)
  6. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Burakesan in PSP Anime Oyunlarını Bilgisayarda Oynuyoruz!   
    God of War oynarım yapabilirsem
  7. Beğen
    AlucardHell got a reaction from TheDirectEco in Tate no Yuusha no Nariagari (Kalkan Kahramanının Yükselişi)   
    tanıtım için teşekkürler karakter çizimlerine de bayıldım
  8. Beğen
    AlucardHell got a reaction from free word in Tokyo Ghoul’un Mangası Finalini Yaptı   
    Animesi bu senenin en iyisi bence ama 12 bölüm yetmez bence
  9. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Cold Dewil in Anime Dünyasının En Seksi Hatunları   
    Saeko olabilirdi
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Milli Midilli in İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)   
    oyununu da az oynamadık :D
  11. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Mephisto in ONE PİECE:Büyük Yolculuk - 1.Bölüm AMV   
    bence başarılı olmuş çok beğendim
  12. Beğen
    AlucardHell got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    çok başarılı olmuş piyanodan anlamam ama hatasız gibi geldi Death Note Theme de bekleriz
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Sawakaze in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    çok başarılı olmuş piyanodan anlamam ama hatasız gibi geldi Death Note Theme de bekleriz
  14. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Sawakaze in NeverMore Studios Anime Coverları Şimdi Anket Zamanı!   
    Tokyo Ghoul bence en iyisi
  15. Beğen
    AlucardHell got a reaction from ereyiz in Magi Sinbad no Bouken OVA 2. Bölüm   
    emeğine sağlık
  16. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Merodi in Kuroko’nun Basketbolu ile Gerçek Basketbolun Karşılaştırması   
    Abartı fazla ama eğlenceli oluyor. Tsubasa'nın 500 km hızla giden şutları mesela :D
  17. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Sawakaze in Uyuz olduğunuz openingler, endingler ve ostler   
    ending dinlemedim hiç direk kapatırım
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Burakesan in Android'de Oynanabilecek En İyi 5 Shingeki no Kyojin Oyunu   
    ben oynadım 2 tanesini de sarmıyo bu oyunlar bence
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from denizakkas13 in En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri   
    Yagami Light nasıl kötü kişiliğe sahip ya saçmalık
  20. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Evallark in En Sevdiğiniz Üçleme ?   
    Lord of the Rings'in üstüne seri tanımam yılda en az 3 kez izlerim.
  21. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Burakesan in Tema değil oyun mübarek - Sword Art Online fone - İnceleme   
    arkadaşım kullanıyo çok da memnun telefonu galaxy s3
  22. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Stairway To Heaven in Japonca Dersleri   
    Animeleri altyazısız direk izlemek iyi olurdu 
  23. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Oyunlarda Ölen Karakterler [Spoiler içerir]   
    Desmond ölünce seri biter diye üzülmüştüm bayaa
  24. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Distortion in Yaptığım AMV'ler(Güncellendi)   
    özellikle 3. amv'yi çok beğendim
  25. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Dünyanın Yeni Harikaları!.   
    Sonuncusu en harikası bence mavinin en güzel tonları var
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.