Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Barış kullanıcısının son zaferi 17 Kasım 2017

Barış en beğenilen içeriğe sahiptir

3 Takipçi

Barış hakkında

• Doğum günü 01/18/1991

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

131735 profil görütülenme

Barış üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Barış

1. ana karakterin kaçırıldığı bi anime olur mu lan. genelde önemli yan karakterlerden biri kaçırılır ana karakter kurtarmaya gider. zaten ezik ödlek ana karakterlerden nefret ederim. evet tokyo goul'dan bahsediyorum. öldüremez dövüşemez kendini savunamaz pöfff tam yenmelik rize ablacım yiyeydin sen bunu iyiydi ya hiç yakışmıyor :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

psikolojik serileri bende severim. ama bu ezikliğin psikolojiklikle bi alakası yok. insan doğası tehlikeli bi durumda adapte olur hele bi avcı dahada çabuk. goul olmayı geç yamyamlık yapma insan için çokda zor olmayan bi kavram en azından izlediğim bi kaç şeyde öyle görünyordu. kanekinin ki öyle değil. kanekinin ki içten gelen bi eziklik. o ona has kanekinin özelliği o olsa gerek :D dahada ezemem herhalde :D

3. Sina

Sina

Peki her iki tarafta da kalmış birisinin insanlığını nasıl yok etmesini bekliyorsun? Hadi ghoulları geçtim (ki yaşamak için yemeleri gerek) ama insanlarda psikolojik dengesi sağlam birinin normalce insan eti yeme diye bir durumu yok. Herşey oturup bilgisayar/televizyon ekranından gördügümüz kolay degil malesef. Ki eğer bunu yapabilen biri var ise o zaten insanlıgını çoktan kaybetmiştir.

4. Barış

Barış

içinde bulunduğu dünya farklı onu demeye çalışıyorum. hayatta kalması için bişeyler yemesi gerekiyor normal yemek yiyemiyor. twilight taki gibi hayvan kanı gibi bi kaçamak yok. elinden bişey gelmez yemek zorunda. tarihte çok fazla örnek var yiyecek hiç bişeyi kalmayan insanlar birbirlerini yediler diye. tamam canice bişey ama uyum sağlaması gerekiyor. goul olalı kaç ay oldu hala değişmedi. hala değişmeyeccekse gebersin gitsin bu kadar basit. kurallara uymuyor. daha ne kdar esnetecek kurallar...

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.