Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 haftadır geciken world trigger mangasının üç bölümünü aynı anda yayınladılar bugün kardeşim elnizde varsa niye bekletiyonuz şunu yayınlasanıza önceden.

1. Anonymmy

Anonymmy

Azcık kalbin çarpsın diyedir heheheh.

2. grimgar bitti mi şimdi yaaa. yazık oldu baya sevmiştim. bi 50 bölüm olsa tadından yenmezdi.

1. Kutatgu

Kutatgu

2.sezon var diye biliyorum. 

3. sivrisineğe bak ful agility basmış ya soytarıya döndüm öldürecem diye sürekli kaçıyor.

1. Sciathán

Sciathán

O tam uyurken sen gelir böyle başında vızz vızz

4. siteye üye girişi ne zaman açılacak yahu anime listemden bişeye bakmam lazım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

şimdilik sadece yetkileri olanlar girebiliyor :P gerçi benimde listelerim gözükmüyor :(

5. baktım naruto finale geliyor 3 saattir en son naruto mangayı bıraktığım yerden tibaren okudum daha az önce son sayfayı gördüm bitirdim...söylemek istediğim çok şey var öyle ki patlayabilirim şuan.final beni tatmin etti açıkcası.

1. Strix.

Strix.

manga sonu süperdi ya :)

6. paslanmaz çelik yüzük kullanan veya kullanmış olan var mı. ağırlığı ne kadar oluyo ve ne kadar süre paslanmadan kalıyo.

1. Lucifèr

Lucifèr

Sana tavsiyem alma :/ onun yerine paraya kıy gümüş veya altın al

7. shokugeki no soma mangası felaket şu ara ya :D azami arc öyle sardı ki sonraki bölümü iple çeker oldum. one piece i bu kadar hararetli beklemiyorum

1. Kaxell

Kaxell

Zaten save my princess arcı oldu bu. :P bende merakla bekliyorum 141. Bolum bugun çıktı

8. 3 yılda ne ıvız zıvır birikmiş arkadaş ya. iyiki bi okul bitti eve dönüyorum. at at bitmiyor. 2 çanta not attım geri dönüşüm kutusunu taşırdım. şimdi çöp konteynırını taşırmaya gidiyorum :D

1. Rıse

Rıse

oo sen dönüyorsun biz gidiyoruz ...

9. sonunda favori emojim eklendi beeee ismini ero oyaji yapınız lütfen!!! :D

1. Barış

Barış

senin olsun :) #erooyaji#

10. ana karakterin noob olduğu ve taa en baştan eğitim sürecinin anlatıldığı serileri sevmiyorum. mangan yayınlanıyo tamam da efsaneye dönüşebilecek bi serinin önemli zamanları salak saçma eğitim ve rekabetle geçiyor. az eğitim çok aksiyon lütfen.

1. Kadir-

Kadir-

Eğitimsiz aksiyon Nanatsu no Taizai var çok sevdim ben :D

11. durarara gel artık ya kaç gün oldu ocak gireli celty 'nin o güzel! sesini bi daha duymak istiyorum :D

1. noirwinglessova

noirwinglessova

2 gün 2 saat 50 dakika 20 saniye var :D

12. bad mother fucker cüzdanımı sipariş etmiş bulunuyorum muhahaha. because im happpy

1. free word

free word

küfür ediceğin zaman cüzdanı göster abi en iyisi :D

13. ve sonunda fairy tail'İn efsaneleştiği arc animede başlamış oldu.

14. liseliler bi yere geziye gittiklerinde http://img-9gag-ftw.9cache.com/photo/a49x5v1_460sv.mp4

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Hiç liseli olmadın mı Barış.p ama çok tatlılarmış ya :D

15. plastic memories finali attım torrent e mendilim hazır hadi bakalım uzun zamandır bi anime yüzünden göz yaşı dökmedim ama bunda büyük ihtimal...

16. Allah'ım ben naptımda ömrümün en yoğun 2 haftasında narutoya başlattın sen beni ya :D 2 yıldır erteliyorum izlemeyi üni hayatımın son final haftasına kalmış bir hafta üstüne bitirme projesinin en yoğun olduğu zamanlar ben oturmuş sabah akşam narutonun kyuubi ile güreşmesini izliyorum.

17. V.K ya bişeyler oldu. favori izleme sitemdi ama bi haftadır inanılmaz yavaş yüklüyor.

1. jans09

jans09

evet aynı şeyi ben de yaşamıştım şimdi mailru dayım... bi de reklam olayı olmasa (((

18. goradaki japon turist sahnesini uzun yıllar sonra tekrar açıp izleyince japonların dedikleri şeylerin %90'ını anlayarak kendimi şaşırttım. ortaokuldaki ilk kez izlediğim cahil halim nerde ben nerde

19. kötü çeviriler fansub a faydadan çok zarar getiriyor. yuusha ni narenakatta... son 2 bölümde kanser oluyordum o nası bi berbat çeviridir öle :[

1. mustafalrsm

mustafalrsm

fayda getiriyor mu ki...

20. shimoneta yeni bölüm son dakikalar, aşk özünden yapılma kurabiye yapacak mı acep tekrar :D

1. Kadir-

Kadir-

ahaha kız piskopata bağladı zaten :D

21. c.tesi sabahı yine geldik işe. bu fabrika bensiz dönmüyor arkadaş yaa :D sabah aldım çayımı geçtim masama ama akşama kadar başka fırsat bulamam herhalde. neyse ben çayımı içip haberlerimi okuyup ineyim yavaştan üretime.

1. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Kolay gelsin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

22. bu durarara 2. sezon ne zaman başlıyo bu bir. naruto'Nun filmi gösterime gireli bir ay oldu hala niye gelmedi bu iki.ıııı üçüncüyü unuttum. bu 2 soruyu bilenlerden bilgi rica ediyorum.

1. historianWeeb

historianWeeb

anichart göre 6 gün sonra çıkıyor 2. sezon :)

23. offf pes ediyorum ft manga bugün gelmeyecek anlaşıldı

1. Barış

Barış

fairy tail beklerken fairy girls gördüm :D kaçıncı oldu bu yahu. :D

24. haberci arkadaşlar NGNL'den yok mu hiç haber yahu? saçma sapan serileri çıkarıyorlar şu animenin devamı gelmeyecek mi hala?

1. Luluna

Luluna

Manganın 2. cildi bu yıl sonu yayınlanacak, animenin gelmesi 2017yi bulur

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.