Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Skadi kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2015

Skadi en beğenilen içeriğe sahiptir

Skadi hakkında

• Doğum günü 20 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yunan ve Mısır Mitolojisi, King Of Fighters Serisi, Futbol, Parapsikoloji, Paganizm, New Age Müzikleri, Atletizm, Brigandine..

Son profil ziyaretçileri

15684 profil görütülenme

Skadi üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Skadi

1. Nasıl Zengin Oldum? Ülkenin yaşını başını almış ve en zengin işadamlarından biriyle yapılan röportajdır. Genç gazeteci çocuk soruyor; "Efendim, bugünlere nasıl geldiğinizi, bu inanilmaz servetin öyküsünü bizimle paylaşmak ister misiniz?" Ve cevap geliyor: "1928 yılıydı. 1.Dünya Savaşı'nın acılari yeni yeni sarılıyordu. Elimdeki birkaç sentten başka hiç bir şeyim yoktu. Elimdeki 5 sent ancak 1 elma almama yetiyordu ve ben 1 tek elma aldım. Sabahtan akşama kadar elmayı sildim, p...

1. Skadi

Skadi

pırıl pırıl oldu. O elmayı gün sonunda tam 10 sente sattım. Sabahı zor etmiştim. Ertesi sabah, elimdeki 10 sentimle 2 elma aldım. Sabahtan akşama kadar o 2 elmanın her tarafını sildim, bir güzel parlattım ve gün sonunda ikisini, toplam 20 sente sattım. Bu sistemle ay sonuna kadar devam ettim ve bir ay içersinde tam 1.37 dolar kazanmış oldum. Ertesi ayın ilk haftası karımın amcası öldü ve bize 5 milyon dolar miras bıraktı."

2. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.