Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lethal got a reaction from Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   
    Devam ediyoruzzzzzz :)

2. Beğen
    Lethal got a reaction from Te10man1110 in Ecchi FC [+18]   
    Paylaşımlara devaam :) HD  :bled1-onion-head-emoticon: 

3. Beğen
    Lethal got a reaction from Hokage_Minato in Minato Namikaze FC (53 Üye)   
    Boş durmiyim bi kaç tane daha atıyım bare :)

4. Beğen
    Lethal reacted to Toprakezgi in Usui Takumi [FC] (20 Üye)   
    Usui Takumi

Doğum Tarihi: 27 Nisan
    Sınıf: 2-2 Boy: 1.86
    Kilo: Bilinmiyor
    Kan Grubu: 0
    Sevdiği Şeyler: Gözlem yapmak
    Okuduğu Okul: Seika Lisesi.

Uzun zaman erkek lisesi olarak eğitim veren ancak birkaç yıl önce kız öğrencilere de açılmış bir kurumdur. Hobileri: Misaki'yi gözlemlemek. ( Gözetlemek demek daha doğru olur.Usui Takumi, Seika Lisesi'nin en popüler öğrencisidir. Erkek ve kızların hayran olduğu Usui, etrafındaki insanlara karşı ilgisizdir. Bir gün okul başkanı Misaki Ayuzawa dikkatini çekmeyi başarır. Usui dikkatini çekmeyi başaran Misaki'yi izlemeye başlar. Misaki Ayuzawa'yı part-time bir işte çalışırken görür ve hikayeleri burada başlar. Misaki'yi gözlemledikçe ona karşı duyduğu ilgi sevgiye dönüşür. Onu korumak için elinden geleni yapar.Animede Usui'nin geçmişi, ailesi ve neden tek yaşadığı hakkında bir bilgi verilmediğinden Usui Takumi oldukça gizemli bir karakter olmayı başarıyor. Ve bu durum çoğu izleyicisinin Usui'ye hayran olmasının en büyük nedenini oluşturuyor. :wub: Usui derslerinde ve dövüş sanatlarında oldukça başarılıdır. Bunun dışında satranç oynayabilir, keman çalabilir, İngilizce konuşabilir,yüzebilir, çatıdan atladığı halde sağ kalabilir vs.

Not: Buranın kodları göçmüştü. Sildim. Yazıya kıyamadım. Birazını ben yazmıştım. :( Resim falan eklerim ama şuanda yapabileceğimi sanmıyorum açıkçası. Artık yıl sonuna toparlarım hepsini. Üyelerimiz kusura bakmasın liste kodlarla beraber uçtu gitti. :(
  5. Beğen
    Lethal reacted to Grkmvc in Akatsuki FC   
    Akatsuki , Naruto adlı manga ve anime serisinde geçen, köylerine ihanet etmiş kaçak ninjalardan oluşan kurgusal bir suçlu organizasyonudur. Her üyesi S-sınıfı olarak adlandırılan Jounin-üstü bir seviyeye erişmişlerdir. İlk olarak Uchiha İtachi'nin Uzumaki Naruto'yu yakalamak üzere Konoha'ya gelişinde ismi açığa vurulan topluluk, o zamanlar dokuz ninjadan oluşmaktaydı. Daha sonraki manga bölümlerinden edindiğimiz bilgiler ışığında, daha önceki bir dönemde Orochimaru'nun da bu topluluğa üye olduğu ancak Itachi ile aralarında olan bir mesele sebebiyle ayrıldığı anlaşılmaktadır. Naruto serisinin I. kısmından bilindiği üzere Orochimaru. Uchiha Sasuke'nin bedenini istemektedir. Itachi ile olan meselesi de bundan farklı değildir. O zaman onun da bedeni istemiştir ancak Itachi kendisinden daha güçlü olduğu için amacına ulaşamamıştır. Dolayısıyla, yaşça küçük ve yönlendirilebilir olduğu için, Sasuke'ye yönelmiştir.

Hedefi

Bu topluluğun her bir üyesi köylerini terk etmiş veya ihanet etmiş kişilerden oluşmaktadır. Çoğu özel ve nadir dövüş yeteneklerine ve savaş taktiklerine sahip olan tehlikeli insanlardır. Aralarında rütbe paylaşımı olmamasına karşın doğal olarak bir liderleri vardır. Her bir üyeye, üye olduklarının göstergesi olarak bir yüzük verilmektedir. Her kişide bu yüzük farklı bir parmaktadır. Mesela Itachi'nin yüzüğü sağ elin yüzük parmağındadır. Üyeler genellikle ikili takımlar halinde iş görürler. Dokuz kişi olduklarından bir kişi açıkta kalmaktadır. O da aşağıda anlatılacak olan Zetsu'dur. Naruto serisinin II kısmında, liderlerinin belirttiği üzere tüm ülkeler üzerinde gücü ellerinde tutma olarak özetlenecebilecek bir amaçları vardır. Bu amacı gerçekleştirmek için çok uzun vadeli sayılabilecek adımlar öngörülmüştür. İlk kısımdan da kolayca anlaşılabileceği gibi bunlardan birisi her üyeye yakalaması için kuyruklu bir canavarın kendisini ya da taşıyıcısını yakalama görevi verilmesidir. Mesela, Itachi'ye I. kısımda Naruto verilmişti. Herhangi bir üye bir canavarı ya da taşıyıcısını yakaladığında lider ile bağlantıya geçerek hazırlıkların başlamasını sağlar. En yakındaki Akatsuki gizli yerleşkesine yakalanan canavar, olayı başaran ikili tarafından getirilir. Güvenlik sağlandıktan özel bir heykel Çağırı Tekniği aracılığyla yerleşkeye getirilir. Sonrasında canavarın kendisini, ya doğrudan ya da taşıyıcısının bedeninden ayrırak heykelin içine hapsetmek için özel bir ayin başlar. Bu sırada taşıyıcı varsa ölecektir.Bütün kuyruklu canavarlarlar yakalandığı zaman Juubi isimli 10 Kuyruklu canavar ortaya çıkacaktır.Bütün kuyruklu canavarlar bu 10 Kuyruklunun ayrılmış halidir.

Üyeler
    Tobi - Alındı Zetsu - Alındı Uchiha Sasuke - Alındı Karin Juugo - Alındı Suigetsu - Alındı Eski üyeler

Hoshigaki Kisame - Alındı Uchiha Itachi - Alındı Deidara - Alındı Hidan - Alındı Kakuzu - Alındı Orochimaru - Alındı Sasori - Alındı Konan - Alındı Pain-Nagato - Alındı   1 - Deva Path (Yahiko) - Alındı 2 - Asura Path 3 - Human Path 4 - Animal Path - Alındı 5 - Preta Path 6 - Naraka Path Takımlar

Akatsuki üyeleri genellikle ikili takımlar halinde çalışırlar. Takımlar, yenilmesi zor bir ikili oluşturabilmeleri için birbirlerinin yetenek ve savaş taktiklerini tamamlayacak şekilde seçilmektedirler. Örneğin Kakuzu, takım arkaşı Hidan'ın (görünürdeki) ölümsüzlüğünü kendi avantajlarına kullanarak düşmanları üzerinde -Hidan onları hareketsiz hale getirdikten sonra- ortalığı yakıp yıkan saldırılar düzenlemektedir. Hidan'ın ölümsüzlüğü ona diğer düşmanları için çok ölümcül olabilecek saldırılardan kurtulma imkânı tanımaktadır. Orochimaru'nun topluluğu terk etmesi nedeniyle sayıları tek sayı olmuştur. Böylece Zetsu tek başına iş yapmaya başlamıştır.

Not: İlk gelen 14 kişiye istediği üyenin lakabı verilecektir.

Buyrun buda imza gifimiz ;

Kullanmak zorunlu değildir.

Ogeday' a teşekkürler.
    Kurucu

Üyeler

6. Beğen
    Lethal reacted to Kushina-ta in Hyuuga Hinata FC   
    Hinata hayranı olarak bu sayfayı açma ihtiyacı duydum :D Burada Hinata ile ilgili resimler,sözler vb. paylaşacağız.Tüm Hinata severleri bekliyorum.

Fan Club Resimleri

HYUUGA HİNATA
    Doğum Tarihi: 27 Aralık
    Boy: 147-148cm(Naruto) / 160cm (naruto shippuuden)
    Kilo: 37-38kg(Naruto) / 45kg (Naruto shippuuden)
    Kan grubu: A
    Kekkei Genkai(Irsi yetenek): Byakugan
    Bağlılığı: Konohagakure
    Klan: Hyuga
    Akademiden mezun olma yaşı: 12
    Chunin olma yaşı: 14
    Tamamladığı Görevler: 10-D rank, 14 C-rank, 8 B-rank, 1 A-rank,0 S-rank
    Burcu:Oğlak

Hinata karakter olarak utangıç bir kızdır.Oldum olası hep Naruto'ya aşıktır.Doğuştan Byakugan'a sahiptir.Takım arkadaşları Kiba ve Shino'dur.Sensei'si(hocası) Kurenai'dir.Kuzeni Hyuga Neji'dir.

Şimdi de biraz Klanı hakkında bilgi verelim.

Hyuuga Klanı:
    Hyuuga serideki en hızlı koşan clandır.Bu clan diğer birçok clandan farklı koşar.Byakugan nesilden nesle geçen 3 göz tekniğinden birisidir.Klanda aile ikiye ayrılır: Ana ve yan aile olmak üzere iki aile vardır.Yan aile ana aileyi korumakla görevlidir.Yan aile kendilerini ana aile için feda edebilir bunu koruma veya köle olarak adlandırabilirsiniz.Yan ailenin üyeleri dörde ulaştığında, alınlarına oyulan bir mühüre sahip olurlar, bu mühürle ana aile herhangi bir isyan çıkmadan rahatça onları öldürebilir.

GIFS AND PHOTOS

FAN CLUB'IMIZIN SLOGANI: EİEN DESU HİNATA!
    (biraz saçma olabilir önerilere açığım :D )

HİNA-NARU :wub: 'ya dair

Fan Club'ımız gittikçe değişecek ve gelişecektir.Yeni şeyler eklenecektir.

Kurucu İsmi:
    Kushina-ta (Mine)

Üyeler:
    Tzu-kun
    TSunadeHime
    Turk Panter
    songena2
    Hokage_Minato
    ThePower
    ame
    Marco
    dattebayo
    ag_hitsugaya
    Strauss
    UzatmayaGerekYok
    yunocuk
    SnoW_DeaD
    Baryshx
    champy55
    SiyahBeyaz
    TuvaletTerliği
    SecretCriminal
    DEATHSLIDES
    xFactoria
    Hiiyyep Gordneel
    SkEfSaNe
    EverydayStriffeling
    #Rucy
    Lethal
    TürkUzumaki_Naruto
    BenGeldim
    Browni
    Spratiox
    _phantom_
    konoha
    Soranohikari
    Mücahidem Şehide-i Cahide Nones ♠Misaki♠ Anime_Lovers h3n4    

GÜNCEL!!!

Hinata'nın bu kadar seveni olduğunu görmek güzel arkadaşlar ^_^  Yeni gif ve fotoğraf ekledim sizden de paylaşımlarınızı bekliyorum :)  Diyorum ki ; haftalık bir tartışma konumuz olsun. İsteyenler bu konuyla ilgili düşüncelerini yazsınlar.

Bu hafta: İlerleyen bölümlerde Naruto-Hinata arasında ne olacağını düşünüyorsunuz? Manga okuyorsanız 615 hakkındaki yorumlarınız neler? Hinata'yı en çok hangi karaktere yakıştırıyorsunuz?

Başlangıç: 30 mayıs 2014

Bu hafta: Hinata-sama yı başka bir animedeki karakterinin yerine koyuyoruz. Örneğin; Blade&Soul dan Alka yerine gözünüzde Hinata yı canlandırın bence çok yakışırdı. :D Yada D.Gray Man dan Lenalee !! ^_^

Başlangıç: 6 Haziran 2014

Ayrıcaa sonunda beklediğim bölüm geldi. :D Naruto Shippuuden'in son çıkan 364.bölümünde Hinata duygularını açıkca ifade etti. 'Çekingenliğini' hiç görmedik :rolleyes: Neji'nin öldüğü sahnede çok üzüldüm ama harika bir bölümdü ben hala etkisindeyim çevirenlerine tekrar eline sağlık :)

Not: İmza için çalışıyorum.Sizden de yardıma açığım
  7. Beğen
    Lethal reacted to Beyond Birthday in Death Note FC   
    Death Note Fanları seslerini duyursun :P
    Öncelikle Death Note'dan bahsedelim

Konusu şöyledir

Şimdide Birkaç resim koyalımki iyice tanışın kaynaşın Death Note ile.
    Karakterler:
    L Ryuzaki (Gerçek Adı Lawliet)

Yagami Light (Kira)

Amane Misa (2. Kira)

Near (L'in Varisi)

Mello (L'in 2. Varisi)

Kiyomi Takada (Light'nun Lisedeki Aşkı)

Matt (Mello'nun Suç Ortağı)

Mikami (Light'nun Defteri Devrettiği Kişi Bir Nevi 3. Kira)

Shinigamiler:
    Ryuk (Yagami Light'ya Eşlik Eden Shinigami)

Rem (Amane Misaya Eşlik Eden Shinigami)

Gelus (Amane Misayı Ölümden Kurtararak Kendini Feda Eden Shinigami)

Sidoh (Ryuk Tarafından Defteri Çalınan Çikolatayı Seven Bir İhtiyar Shinigami)

Gook (Ryukun Shinigami Diyarından Arkadaşı)

Beyond Birthday ( ARKADAŞLAR BUDA DEATH NOTE İLE BAĞLANTILI OLAN BİR ROMAN ANOTHER NOTE'UN ANA KARAKTERİ L'e ÇOK BENZEDİĞİ İÇİN L'İN İKİZİ OLARAK ADLANDIRILIYOR BENDE 1 NUMARALI FANIYIM AYRICA FAN FİCTİONUMDADA YER ALMAKTADIR )

Gelelim Küçük Klübümüzün Büyük Üyelerine :)
    Kurucu

Üyeler

Atılmış Üyeler
  8. Beğen
    Lethal reacted to Heiwa. in Mirai Nikki FC   
    Bir Mirai Nikki fanı olarak Mirai Nikki FC olmadığını görünce ben açayım dedim. :D

Açıklama:

Yukiteru Amano ( Yuki ) insanlarla konuşmak yerine; hayali dostu olan uzay ve zamanın Tanrı'sı, Deus Ex Machina beraberliğinde telefonuna günlük tutmayı yeğlemektedir. Lakin Yuki'nin, Deus'un hayal gücünün bir parçası olmayıp aslında gerçek olduğunu anlaması, Deus'un Yuki'yi 12 kişilik ölümüne bir kavganın ortasına sürüklemesiyle sonuçlanır. Bu Günlük Oyunu; her katılımcının geleceği öngörebilen birer günlüğe sahip olması ve bu günlüklerin de birbirlerinden farklı avantajlar ve dezavantajlara sahip olması ile vuku bulur.

Kurucu:
    Heiwa.

Üyeler:
    kzsill
    Hokage_Minato
    earnoob
    Strauss
    Polyterpe
    _VoLTaGe_
    Paprika
    ame
    Dialga03
    Miyukizen
    uchiha_n
    NaruLoVe
    Hagaren
    SiyahBeyaz
    Grkmvc
    BynMubo
    Gökberk Çapar
    ag_hitsugaya
    disspanzer
    ozmet1231
    DarkSoul
    GokTengri
    ore wa mankaga ni naritay
    Hiiyyep Gordneel
    Lucy_Heartfilia_02
    ÇAPULCU BAŞI Bet
    Lelouch Kyouma
    minato48
    Neo_kubski
    Schmetterling
    *Yugimotoxx
    Fendermustang
    Lacky
    eXt
  9. Beğen
    Lethal reacted to Oduncunun Çırağı in Hunter x Hunter FC   
    Hunter x Hunter FC

Ana Karakterler:

Gon Freecss:

Yakında düzenlenecek. İnanmıyorum nasıl sildim ya
  10. Beğen
    Lethal got a reaction from Te10man1110 in Ecchi FC [+18]   
    Evvettt paylaşımlara devam Gif,resim karışık :)

11. Beğen
    Lethal got a reaction from thefox in Fairy Tail güzeli sizce kim?   
    Mirajane ve Erza arasında kaldım ikiside çok kawaii,çok çekici :D Ben ikiside diyorum :D
  12. Beğen
    Lethal got a reaction from Hokage_Minato in Ecchi FC [+18]   

13. Beğen
    Lethal got a reaction from torotoro in Ecchi FC [+18]   

14. Beğen
    Lethal got a reaction from miko1996 in ( 12 / 12 ) Hamatora The Animation   
    Bunuda hemen izlemek istiyorummmm. Türünün oyun olması benim için yeterli, ama konusuda ilginçmiş :)
  15. Beğen
    Lethal reacted to Hokage_Minato in Moderatör-Üye Diyalogları (alıntıdır)   
    Az salla bari :D  Valla hiç görmedin genelde cevap dahi vermezler :D
  16. Beğen
    Lethal reacted to Amygirl in Moderatör-Üye Diyalogları (alıntıdır)   
    İşin aslı:

Admin: Konu daha önce açılmış cevaplanmış konu kilit
    Kullanıcı: Konuyu kilitlersen bir daha konu açarım benimle ilgilenin
    Admin: ....

Admin: Forum kurallarına göre bu bölüme yeni üyelerin konu açması yasak
    Kullanıcı: Biliyorum.. Ama çok istedim konu açmayı
    Admin:...

Admin: İmzan forum imza boyut kurallarına uygun değil küçült ( İmzasının boyutu 700*400 dür)
    Kullanıcı: Küçülttüm imzamı (İmzasının boyutu : 600*300)
    Admin: İmza boyut kuralına göre maksimum 400*200 olmalı
    Kullanıcı: Tamam işte öyle zaten
    Admin:...

Admin: Konuyu dağıtmayın kilitlemek zorunda kalırım
    Kullanıcı: Havan hep yeni üyelere admin.. Eski yeni ayrımı yapıon

Daha çok örnek var da bizde kalsın :D Spammer lara hiç değinmedim :D
  17. Beğen
    Lethal reacted to Mileydi in Moderatör-Üye Diyalogları (alıntıdır)   
    iyiymiş :P  konu başlığına -siz ne demek isterdiniz diye de ekleme yapsak üyeler ne yazardı acaba  :D

18. Beğen
    Lethal got a reaction from Fırat Duran in Selamlar TürkAnime.tv sakinleri...   
    Hoşgeldin fırat, umarım forumda iyi vakit geçirirsin. Bu arada bende yiğit, memnun oldum. :)
  19. Beğen
    Lethal got a reaction from Xenovia XVII in Merhaba arkadaşlar   
    Hoşgeldin mert, umarım forumda iyi vakit geçirirsin. Bu arada bende yiğit, memnun oldum.
  20. Beğen
    Lethal got a reaction from S3NPA1 in Yuzuriha İnori   
    İsim : İnori Yuzuriha
    Boy : 166 cm 
    Ortaklar : Shu Ouma
    Meslek : Şarkıcı, Öğrenci ve Funeral Parlor'ın bir Üyesi
    Kurum : Funeral Parlor ( Cenaze Salonu )
    Anime : Guilty Crown
    Seslendirenler : Ai Kayano (Japon), Nina Amerschlager (Alman)

Inori Yuzuriha Guilty Crown'un kadın kahramanı ve direniş gerilla grubunun (Funeral Parlor) bir üyesidir. Ayrıca internet sanatçısı Egoist bir Şarkıcıdır. Inori ilk olarak duygusuz gösterilmiştir. Shu ile yaşadıktan sonra daha duygusal olur. Gai onun hayatını kurtardığı için ona bir isim verir. Böylece İnori Gai'ye karşı mutlak saygı ve bağlılık gösterir.

21. Beğen
  22. Beğen
    Lethal got a reaction from Estable in Hi All :)   
    Hoşbuldum, Teşekkürler. İyi geçinelim lütfen :D

Sanada keyifli forumlar :)
  23. Beğen
    Lethal got a reaction from torotoro in Hi All :)   
    Seviyeli sohbet olsunda nolursa olsun :P

Bende cipis var siyahbeyaz gel yiyelim :D ayrıca beşiktaşlısında sanırım bende seni çok sevdimm :D
  24. Beğen
    Lethal got a reaction from Uchiha1Aizen in Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?   
    Natsu (FT) İchigo (Bleach) Naruto (NS) Goku (DB) bunlar kapışsın kim kazanırsa işte :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.