Jump to content

MisakiHinata

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from Nones in ( 13 / 12+ ) 91 Days   
    çok merak ediyorum ya.. teşekkürler 
  2. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice   
    yaa ne kadardır beklıduk acaba <3 teşekkürler
  3. Beğen
    MisakiHinata reacted to sebasuchan in En Beğendiğiniz Anime Finalleri   
    Ciddi misiniz yaaa Kuroshitsuji'nin finalinde ben resmen kudurdum böyle bitemez diye :D
    Şaşırtıcı olduğu konusunda haklısınız ama kesinlikle berbattı bence sonu :mellow:
    Olan Seboş'a oldu :(
  4. Beğen
    MisakiHinata reacted to Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Mesaj atıldı cevap bekleniyor.. :)
    Teşekkürler..:) Ne olacak resim de güzel bi şey sakın bırakma...
  5. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    yok zaten en çok japonca söyluyorumda hani bilmem ki *-* hep cover yapmak istemiş biri olarak denemek isterim ne kadar iyiym kötüyüm bilmiyorum ama konusabiliriz mümkünse çok sevinirim belki benimde bir kavırmam olur :D
  6. Beğen
    MisakiHinata reacted to Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Steins Gate i Ankaradan bi arkadaşımız söylemişti ama şu sıralar kayıt sıkıntısı yaşadığı için onunla yeni kavırma yapamıyoruz:) Bu arada eğer istersen bizimle kavırma yapabilirsin.:) Japonca kısıtlaması yoktur...
  7. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from Pingu in Nevermore Studios - Anime Müzik Coverları (OP-END/Band-Solo)   
    Sadece şunu demek istiyorum müzik gitar her şeye bayıldım ama Steins Gate deki Vocal ses.... beni benden aldı şarkıyı bilmememe rağmen sonuna kadar dinledim Bayan vokalinizin söylediği şarkılar görmek isterim *-* ya çok güzel böyle devam bende hep cover yapmak istemişimdir ama solist olarak ondan ilk dikkatimi ses çekti neyse çok konuştum umarım bi gün bende birileriyle şarkı söylerim :')
  8. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from whenicry in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Why do you lie to me? 
    higurashi no naku koro ni ^^ izlemeyen izlemeli :3
  9. Beğen
    MisakiHinata reacted to 77asdor77 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    İnsanlar ölmekten nefret eder. Öldürmekten de nefret eder. Diğerlerini ağlatmaktan nefret ederler ve ağlatmaktan.
    Birinin hayatını seçememek nasıl hissettirir? Peki ya ailenden biri öldüğünde? ya da sevdiğin biri öldüğünde?
    Kimse böyle şeyleri istemez. Neden Dünya hala bu arzular ve acılar karşısında gülüyor. Hiçbir zaman bir şeyleri değiştirmek gibi bir
    arzum olmadı. Ama değişmezse üzücü olabilir. Artık başka hiçbirşey kaybetmek istemiyorum. Can sıkıcı bir hikaye, ama şimdi ilerlemenin zamanı geldi. Şu andan itibaren, hep başka yollara bakıyordum ama, eğer nedene ihtiyacım varsa, geçmişime iyice bakmalıyım ve her nasılsa kimsenin hiçbirşey kaybetmeyeceği bir dünya yaratmalıyım. Herkesin gülebildiği bir dünya ve şekerlemelerin sorun olmadığı bir dünya
    -Ryner Lute
    (The Legend of the Legendary Heroes)

10. Beğen
    MisakiHinata reacted to OrangeBox in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    ''Kimseyi incitmeden incinemezsin'' (Insane Black Rock Shooter)
  11. Beğen
    MisakiHinata got a reaction from sanzu in Anime OST & Opening & Ending Öneri ve Paylaşım Platformu   
    OHA BENİM GİBİ NO.6 ENDİNGİNİ DİNLEYEN BULDUM ölüp bitiyorum o şarkıya ya ayrıca Vampire Knight şarkıları <3 ben On/Off <3 ben :D Pandoranınkini şimdi gördüm ve bayıldım *-*
  12. Beğen
    MisakiHinata reacted to Padvox in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Kimi wa dare dai? Boku wa Lambo! Boku wa dare dai?Kimi wa Lambo! 
    Reborn

Gerçi doğru mu yazdım tam emin değilim  :D 
  13. Beğen
    MisakiHinata reacted to SeptNoir in D. Gray Man Devam Edecek!   
    Bu öğrendiğim bilginin kaynağı sağlam olmasa konuyu açmazdım. Bu konuyla ilgili çoğu dayanağı olmayan, yalan/gelişigüzel haberlerin olduğunu biliyorum. Fakat kaç gündür emin olana dek, o kadar yoğunluğum arasında sayısız kaynakları gözden geçirdim, soruşturdum ve inceledim son olarak resmi açıklamalarla haberin kesinliğinden emin oldum ( bu süre içinde ne doğru dürüst uyudum ne de yemek yedim nasıl bir D. Gray Man hayranı olduğumu anlıyorsunuz)(ÇOK MUTLUYUM)
    Bir arkadaşımın, annesinin arkadaşı, Tokyo'da anime yapım şirketinde çalışmakta. Söylediğine göre animenin mangaya çok yakın olmasından dolayı Hoshino-sensei'nin bütün bölümleri bitirmesi için ara verileceğini belirtmiş. Aynı zamanda D.Gray Man manga ve anime serisinin, başarı ve popülerliğini göz önünde bulundurursak böyle bir popüleriteyi yok etmek istemediklerini söylemişler. Son olan 103. bölümün 1. sezonun finali olarak kabul edileceği ve ikinci sezonun "Next Stage" (İkinci Aşama) adıyla devam edeceği belirtilmiş. Sonu daha ilgi çekici ve hayranlar için heyecanlı bir hale getirmek aynı zamanda manganın bitişi için süre tanımak için sezon arası ara verdiklerini söylemişler. Fakat Verilen bu ara Yapımcı ve Yayınlayıcılarla yaşanan çeşitli sorunlar(detayları bilmiyorum) nedeniyle düşünülenden çok daha uzun sürmüş ve son olarak, resmi bir anime yayın kuruluşu ve şirketi bizzat animenin bölümlerinin tamamlandığını ve en kısa zamanda yayınlanacağını belirtmiş.
    Tahmini tarihler olmasına rağmen kesin bir tarih söz konusu değil o yüzden eklemedim fakat anime serisinin devam edeceğinden eminim.
    Tabii ki de ilk olarak sizlerle paylaşmak istedim. ^_^
  14. Beğen
    MisakiHinata reacted to Hikigaya-kun in Hikigaya Fansub   
    Dragon Collection 2.Bölüm Eklenmiştir.

http://hikigaya-fansub.blogspot.com.tr/2014/04/dragon-collection-2bolum-eklenmistir.html

İyi Seyirler.

15. Beğen
    MisakiHinata reacted to Hikigaya-kun in Hikigaya Fansub   
    Isshuukan Friends 2.Bölüm Eklenmiştir.

http://hikigaya-fansub.blogspot.com.tr/2014/04/isshuukan-friends-2bolum-eklenmistir.html

İyi Seyirler.

16. Beğen
    MisakiHinata reacted to black_king in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Ao No Exorcist , Keşke şöyle 500 600 bölüm olsaydı
  17. Beğen
    MisakiHinata reacted to Ghettosan in ( 13 / 12+ ) Akuma no Riddle   
    2. Bölüm yüklenmiştir. İyi Seyirler :)
  18. Beğen
    MisakiHinata reacted to ayanatsume in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Anime mi ? bence animeler desek daha iyi çünkü bende o kadar çok varki.... izlediğim sıraya göre söylicek olursam;
    Ouran high school host club:

Vampire Knight:Bi anime bu kdarmı yarım bırakılır berbattı bence.
    Pandora Hearts:2 ay kendime gelemedim o kadar saçma bi sondu.
    Tek tek açıklama yaparsam bitmicek bu yazı en iyisi isimlerini yazim :D
    La Corda Dor'O, Kaichou Wa Maid Sama, Hakushaku To Yousei, Skip Beat, Tsubasa reservoir serisi,Tenjou Tenge, Kamikaze Kaitou Jeanne..Daha uzayıp gider...
  19. Beğen
    MisakiHinata reacted to Hokage_Minato in ( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei   
    Anime Adı : Mahouka Koukou no Rettousei
    Anime Türü : Büyü, Romantizm, Okul, Bilim-Kurgu, Shounen, Süper-Güçler
    Bölüm Sayısı : 26 / 26
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Ghettosan
    Düzenleme : Ghettosan, Sine Güneş (Sinsine)
    Özet; Büyü, ne efsanelerin ne de peri masalları'nın bir ürünüdür. Ancak buna karşılık olarak,insanlar için bilinmeyen tarihlerden beri gerçekliğin bir teknolojisi haline gelmiştir.Büyü, doğaüstü bir güç olmasına rağmen teknoloji ile birlikte sistematik bir teknik haline geldi.''Doğaüstü güç'' kullanıcısı aynı zamanda bir ''Sihir Teknisyeni' olmaktadır.Büyü Teknisyenleri,(Kısaca büyücüler) ile büyücülükle ilgili lise ve üniversitelerde ilgilenilir.Shiba Tatsuya, kusurlu ve az başarılı bir abidir.Shiba Miyuki, kusursuz ve çok başarılı bir kız kardeşdir.İki kardeşin Büyü Lisesi'ne kaydolması ile günlük kargaşa başlamaktadır.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

20. Beğen
    MisakiHinata reacted to Centılboy in En Çok Beklenen Bahar Animeleri Top 20   
    Black Bullet, No Game, No Life'ı sabırsızlıkla bekliyorum... Paylaşımınız için teşekkürler...
  21. Beğen
    MisakiHinata reacted to uchiha_n in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    aynen keşke benim de bir daisyim olsa diyor insan  :-*
    ben onun değerini bilirdim ve kel kal mel kal demezdim  :D
  22. Beğen
    MisakiHinata reacted to uchiha_n in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    dengeki daisy ve özellikle faster than kiss
    ikisi de popüler mangalar zaten o yüzden okumaya başlamıştım dolayısıyla umarım animeleri çıkar çünkü manganın siyah beyaz olması beni deli ediyor  >:P zaten ikisinin de çevirisi yok ingilizce ingilizce o da ayrı bir eziyet ...
  23. Beğen
    MisakiHinata reacted to Nerissa in ( 25 / 25 ) Tactics   
    Emeğinize çok teşekkürler, yalnız  12 ve öncesini arşiv yapmak isteyenler için kaliteli bir görüntü ile vermeyi düşünmez miydiniz her yerde aradım ama ilk bölümlerin görüntü kalitesi çok düşük alt yazısı da paylaşılmamış, :((((((((((

24. Beğen
    MisakiHinata reacted to Nerissa in ( 25 / 25 ) Tactics   
    o zaman inş. ileride eski bölümleride türkanıme kalitesiyle izleyebiliriz,yeni bölüm çin teşekkürler :)
  25. Beğen
    MisakiHinata reacted to NeverWas in Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?   
    Masaru Kato, (Gantz adlı animeden). Adam uyuz ediyor. Açıkçası hepsi öyle ama yinede akıllanmıyorlar hiç biri sanki Sakura Lanet olasıca :D (Naruto)
    + Olarakta büyük bir L taraftarı olup Yagami Light'ın yaptırdığı şeylerden dolayı ondan nefret ediyorum :D(Death Note)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.