Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

İletiler bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. tabiiki tartışmadığınızı biliyorum  :D böyle havesli çevirmen arkadaşlarımı görünce mutlu oldum sayenizde  güzel animeleri izleme imkanı buluyoruz sadece takılıyorum ;)bakalım  kim kazanacak :confused-onion-head-emoticon: kim çevirse çevirsin biz anime izleyici arkadaşların kazanacağı kesin :good-job-onion-head-emoticon:

Kazanma kaybetme yok ki :D

Ben zaten asla ilk veririm demiyorum çeviriyi :D Genelde daha geç tamamlıyorum diğerlerine göre tercih artık :D Kimsenin de karışma şansı olmaz zaten :D

2. tartışmayın beraber çevirirsiniz çabuk biter  güzel animeye benziyo

are you sure  arkadaşım hybird child animeside çıkacakmış onuda sen   çevirirsin  :D

Tarıştığımızı da nereden çıkardın tartışma falan yok :D

Tavsiye için de teşekkürler zaten bir bölüm bir şey ova galiba.

Ama Kiseijuu dan vazgeçmeye hiç niyetim yok :D

3. bunu bu konuyu paylaşan çevirmene söylemen çok manidar bir davranış... "Uzak dur bu benim" diyorsun ha?! :P

Yok ya öyle değil alışığım normal bir şey isteyen istediğini çevirir de burada dedim sadece :D

Sağ olsunlar zaten çevireceğimi söyleyince seriyi "Neler çevirebilirim bu sezon?" listesinden kaldıranlar da oldu :D

4. Kapanmışız...  :crying3-onion-head-emoticon:  :crying1-onion-head-emoticon:

Aslında daha geçenlerde, konusunda güncelleme yapmıştım ama, demek ki yokum ben kıvamında ilerliyoruz.  :depressed2-onion-head-emoticon:

[AniTR]

Şaka bir yana, uğraşlarınız için teşekkürler. Hala etkili bir liste olarak görünebilir lakin, güncellenmesi daha yararlı olacaktır.

Teşekkürler.

Kapalı olduğunuza ilişkin yazıyı düzelttim. Çalışmalarınızı belirtirseniz güncelleme yapılabilir galiba ama çok eski bir konu maalesef ve sürekli güncel tutmak aşırı zor neredeyse imkansız :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.