Jump to content

forevertr3

Üyeler
  • İçerik sayısı

470
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    forevertr3 got a reaction from jans09 in Live Action Olarak Görmek İstediğiniz Anime??   
    Genelde romantik okul türü animeler live action oluyor
  2. Beğen
    forevertr3 got a reaction from ichiberry15 in Kamisama Hajimemashita İkinci Sezon Ekibi Toplandı   
    Hoba :) Yatta :) Sonunda .Çok bekliyordum 2.sezonu
  3. Beğen
    forevertr3 got a reaction from Phryne in Ano Natsu de Matteru OVA Trailerı Yayınlandı!   
    Off tam beklediğim anime en son onu izlemiştim sempaii <3
  4. Beğen
    forevertr3 got a reaction from extreme in Shinmai Maou no Keiyakusha Animeye Uyarlanıyor   
    Hagure de ecchi ana hikayeyi etkilemiyor ve hikayede aksiyon animelerindeki gibi akııyor . Sanırsam mangasıda devam ediyor.Hagureden daha iyi çıkacağını zanetimiyorum ama listeme alıcam
  5. Beğen
    forevertr3 got a reaction from Pryda in Japonların Kapaklı Telefonları   
    En önemli olayı unutmuşun
    SMS yokkkk internetten e-postalarına mesaj atıyorlar :D
  6. Beğen
    forevertr3 got a reaction from kaizokugari in ‘Invaders of the Rokujyōma!?’ dan Ön Gösterim Videosu   
    Biraz geçekçi olsalarmış bari aylık 110 lira gibi bir parayla kim yaşayabilir :) Ayrıca kızlarla çevrili erkek hikayesi daha önce kaç kere yaptılar bunu?Bu sefer kız sayısıda fazla umarım ecchi yapıpta mahvetmezler ve biraz orjinal şeyler görürüz.Umarım listeme alıcak kadar güzel olur :D
  7. Beğen
    forevertr3 reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 28.04.2014 (3)   
    Arkadaşlar öncelikle bu haftaki AnimeKomedi çalışmaları gecikti kusura bakmayın. Bu sıralar 25-30 sayfalık TürkAnime.TV ile ilgili bir komedi çalışmam var ileriki haftalarda paylaşacağım. Bunun için haftalık güncellerin sayısı azalabilir.
    Arkadaşlar bu hafta Shingeki no Kyojin'den bir çalışma var korku duvarın ardında belirir :D (2 sayfa)
    Uzumaki Naruto hayallerine kavuşur ... :D (3 sayfa)
    Yardımları için Bedri Burhan (Quincy) Başkan'a teşekkürler... :D
    Umarım beğenirsiniz...

Shingeki no Kyojin
    Korku Duvarın Arkasında Belirir...

NARUTO
    Naruto'nun Hayali

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.