Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ya millet okulun ilk gunu falan filan diyo benim haftaya sınavım var. Sinir oluyom >:(

2. 040311006020151209001 thats my school number o.O

3. forum mu çok sıkıcı ben mi forumdan sıkıldım ne bu ya, alışkanlıktan girmeye başladım sadece artık

4. Ya charlotte bitti mi simdi :'(

5. Ya charlotte bitti mi simdi :'(

6. Yaz döneminin en mükemmel çifti kiyoshi x hana olarak açıklamanın zamanı geldi herhalde. O kadar seri izledim ama bu tarz bi ilişki hiç görmedim :P

7. jitsu wa'nın son bölümü ingilizce veya türkçe ne zaman gelecek bilen var mı bayadır ilk defa bir animenin son bölümünü iple çekiyorum.

8. Demin bitirdim Charlotte'u. Herhalde geriye bi son bölümü kalmış ama şimdiden notu verdim: 5.8/10

9. Arkadaş daha bir ay önce hastaydım tam iyileştim didim şimdi yurtta gene hastalandım. -_- O değilde üniversitede röntgen cihazıyla laboratuar varmış ben şok..

10. E spor lisansı çıkartan oldumu hiç?

11. God Eater'ın animesine gitgide daha çok sinir olmaya başladım: (╯°□°)╯︵ ┻━┻)

12. God Eater'ın animesine gitgide daha çok sinir olmaya başladım: (╯°□°)╯︵ ┻━┻)

13. God Eater'ın animesine gitgide daha çok sinir olmaya başladım: (╯°□°)╯︵ ┻━┻)

14. God Eater'ın animesine gitgide daha çok sinir olmaya başladım: (╯°□°)╯︵ ┻━┻)

15. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

16. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

17. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

18. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

19. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

20. Rokka no Yuusha'yı tam tavsiye edecektim son bölümünde saçmaladı. O yüzden vazgeçtim, eğer gizem seviyorsanız ilk iki bölümdeki klişeleri sabrederek izleyin. Son bölüme kadar sizi saracaktır.

21. Aha da sürprizi attım konuya B) sonra yok ben niye kaçırdım falan filan demeyin hiç.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.