Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum güncellemeleri bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 yandere (kız ve erkek) birbirine aşık olursa ne olur? Samanlık kül olur. Böyle bir anime bilen var mı?

1. kawaii kereste

kawaii kereste

still a better love story than twilight XD

2. Kaxell

Kaxell

dats nat dı point.

2. 2. oyunu bitirdim sonunda. -_- Ve fark ettim ki yanlışlıkla kötü sonu açmışım. 2 saattir ağlaya ağlaya tanrıçaların canını alıyordum. ulan iyice akame ga kille bağlamıştı. nasıl bi manyak böyle bir son hazırlar ya?!

3. 2000. iletiyi harcayacak konu arıyorum :P Sabahtan beridir bişey yazamıyorum o yüzden. (derdime bak vuevueveuveue)

1. Kaxell

Kaxell

Ha bu arada haremi soranlar profilime baksın, daha işi tam bitmedi ilk 10a hiç manga karakteri sokmamışım.

2. Bipa

Bipa

Aa Inori! Onun bir nano'su var bende! Good Waifu!

Bdk.. Maria mı? :O *Senpai Shock*

Ama şaka maka hoşuma gitti haremin :D

3. Just Haz�do

Just Haz�do

En başa beni yazmamış git buradn

4. 21 hazirana kadar ben kaçar, üniversiteye girip geliyorum. (Cuma akşamı uğrar bùtün çevirileri atarım. Son denemenin sonuçu kötü geldi, az aynştayncılık oynıyım.)

1. LeornKayn

LeornKayn

2 saat ders çalıştım 4 saatlik hissi verdi :D helal olsun ne diyeyim :D

5. 3 aydan sonra yaprak sarması ve mercimekli köfte gören üniversitelinin mutluluğu: Paha biçilemez!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Babamın 16 tekerlekli tırıyla gidicem anası yani oralara bir gün. Araba neymiş görecekler yani. Havalarını alırım. Daha doğrusu Cem abinin deyişiyle "Alırım anahtarını." :D :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

vay be Hasibeme yakışır xD kim tutar kız seni kkk :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Ben biçerim...

6. 3 bir yandan sarmışlardı her tarafını. Gitme diyorlardı, bak yeni bölümüm çıktı diyorlardı. Ama kahramanımızın vizesi vardı. Gözünden gelen yaşı elinin tersiyle silerek elveda etmişti haremine. Şimdi, uzun ve sıkıcı bir yolculuk onu bekliyordu.

7. 3 gündür evde 4 kişiyiz. Ben, keyfim, keyfimin kahyası ve küçük bir kertenkele. Sırf toefl'a gircem diye yazlığa gitmedim şimdi hem sınav bitti hem de izleyecek animem de kalmadı. -__-

2. Kaxell

Kaxell

ya yok kertenkelenin bir zararı yok diye dokunmuyorum. şu böcek konusundaysa üstüne basınca o çıtırdama sesi çıkıyor ya, işte o sesten nefret ediyorum yoksa umrumda değil

8. 3. bölümü okuduktan sonra hareme katmaya karar verdiğim kız, 32. bölümde yarı-zombi oldu. Psikilojim bozuk, acı çekiyorum ama okumadan duramıyorum. -_-

2. Barış

Barış

gakko gurashi deki kızlardan biri gitti demek ha. o kürek sallayandan hoşlanmıştın sanırım sen yazık olmuş :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bence çok sürmez unutursun. Bak bana en son ne kadar yakışıklı lan dediğim üç kişide gay çıktı ki ikisi gerçek kanlı canlı insan. İleriye bakıyorum :D

4. Kaxell

Kaxell

Evet kurek.sallayan -_-daha kotusu kiz hala olup tam zombi olmadi. Su an ilac sayesi.de hala yasasa bile artik zombiler onu takmiyor, ve teni buz gibi.

9. 300 heroes'u tekrar indirdim bir baktım shimakaze, tohka, kotori, sinon, momo gibi karakterler gelmiş aman tanrım didim 300 pingle bunları deniyorum. :P

1. Kadir-

Kadir-

Böyle bir oyun vardı ve benim haberim yok :(

10. Abi gözyaşı yalamak nasıl bir fetiştir ya... Okurken mal gibi kaldım, erotik desen erotik değil, iğrenç desen... eh o kadar iğrenç değil, romantik desen taşlarlar. yazar hangi kafayla yazdı bunu..

2. LeornKayn

LeornKayn

Evantune paylaştığın videodaki kız mürekkep kalemimi o nedir yahu öyle :D

3. Kaxell

Kaxell

tuğrul lol gel

ya da vazgeçtim saat 3 olmuş

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Niye bana lolü hatırlattın ki şimdi? Ne güzel bırakmıştım dün gaza geldim zor duruyorum zaten :(

11. ACCEL WORLD GERİ DÖNÜYOR!!!!!!

2. Barış

Barış

ingilizce çevirisi çok ilerlememiş çok uğraşmıyorlar malesef LN ile, istediğim vol çevrilmemiş o yüzden bende başlamamıştım. zaten animenin bittiği yerden başlaman lazım yoksa sıkılırsın kekzıl temel bilgi. :D

3. Kaxell

Kaxell

Yok ya ben hep sifirdan başlarım, animesinde butun olaylari anlatmadiklari için :P

4. Barış

Barış

böyle sıkılır bırakırsın o zaman :D

12. Acilll j-rock ya da hardpop (şu an uydurdum siz anladınız beni :P) önerilerine ihtiyacım var. :3

2. Amygirl

Amygirl

ashghdgdhsghds bro tapıyorum bu gruba :D dinleyecek zaman bulursan sana favorilerimden öneririm :)

3. Kaxell

Kaxell

çok sevdim albüm falan bulursum direk öyle indiricem. şimdi aklıma geldi ben bi konu açmıştım şarkıcılarla ilgili bi de oraya bakıyım ^^

4. free word

free word

one ok rock :)

13. Aha da sürprizi attım konuya B) sonra yok ben niye kaçırdım falan filan demeyin hiç.

2. Kaxell

Kaxell

Yolla gitsin derim ben :)

3. kawaii kereste

kawaii kereste

olmaz, forum yarışmaları are srs bsns

4. Kaxell

Kaxell

sadasdsad benim yaptığım şeyin neresi siriyus olacak bi söylermisin :P

14. Ahaahah Crunchyroll bilmeden olsada milleti iyi trolledi. :P Horrible'da iyi dalga geçtiler güzel muhabbet döndü. :D

2. Kaxell

Kaxell

işidin işi gücü yok sony ye mi saldırcak qweqweqweqwe

3. noirwinglessova
    4. historianWeeb

historianWeeb

valla öle bir haber gördüm kanka :D multiplayer'ın Dijital Doz purogramında vardı hatta forumda muhabbet emkanında paylaşmıştım eski hesapla :P

15. Ahahah ygsyi kaçırdım iyi mi :P lan okuldan kızılaya hafta sonu en erken 9 30 da servis kalkıyormuş nası gideyim balgata ahahah..

1. Rıse

Rıse

Kax senden hiç beklenmeyecek hareketler bunlar.. :D

G.O :D

2. Kaxell

Kaxell

o değilde iddiayı kaybettim gitti param :( Taksiyle gitseymişim keşke, de neyse işte yarım saattir gülüyoruz adama eğlence çıkardım. :D

2. Kaxell

Kaxell

bende otakuyum. en sevdiğim anime naruto. tek izlediğim anime naruto. naruto çok güzel keşke onun gibi olabilsem. selam olsun otaku kardeşlerim

3. Witch

Witch

Ha ha ha 10 anime izlemeden otaku olamazsinnn :=))))) SAO Narutoyu dover.

16. Ahh. Son 8 gün nasıl gerginim anlatamam. :3 Bu arada telefondayım haberler için başlık açamadım biri benim yerime açsın: 1. DateAlive'a film geliyor! 2. Gun Gale Online'nın 4. trailerı yayınlandı!

1. Kaxell

Kaxell

Ben zaten hepsini fcde paylasıyorum. ^^ Sadece haber değeri var, sitedekilerde görsün diyorum. :)

17. Akame'nin son sayısı süperdi. (57) Bir an animeye benzetip şiş kebap yapacaklar sandım ama spoiler spoiler spoiler oldu.

2. Rıse

Rıse

+1 kax süpersin..

Elimden olsa adını bile anmak istemediğim onu ben keserdim..:P

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Visual Novelmış bakayım bi ara. 57 için link var mı ya demek bu ay 2 sayı çıktı he :D Kurome Chelsea'yi öldürdüğü zaman ben de üzülmüştüm ama Kurome'den bundan gıcık olunmasını anlayamıyorum:Bir kişi seni öldürmeye çalışırsa sen de kendini koruyup onu öldürmeye çalışırsın :)

4. houston

houston

chelsea bambaşkadır ben görür görmez aşık oldum asdfd ama kurome öldürdü diyede tavır almak-.-

18. Aklıma süper anime hikayesi geldi:

2. Kaxell

Kaxell

bunu izleyeli bir buçuk yıl falan oldu herhalde :P ya aslında oyunu zekvliydi çocuk zeki ve sapıktı (çocuğun gözünden oynuyordun) ama animesinde hadi çok komik yapalım dedikleri için baya sapıtmışlardı. :P

animenin adı da maji de watashi shi ni kolbmdmbl bişey bişey

3. Barış

Barış

ya o köküne kadar sapık olsa kaç yazar ALLAH aikına :D birazcık bak birazcık sapıklık olsa onda daha ilk bölümde o kızların hepsini elden geçirmişti :D hepsi meyilli hepsi istekli bizim mal kaçıyor. ahhhh işte bu yüzden nefret ediyorum ya klişe ecchi animelerden.

4. Barış

Barış

çok mızmızlandım gideyimde az anime izleyeyim :D

19. Aklınıza gelen HER TÜRLÜ anime klişesini buraya yazar mısınız? :) (Ör. odaya kapiyi calmadan girmek, ayagi takilip digerinin ustune dusmek, transfer ogrenci vs vs) değişik bir fikrim varda. ;)

2. Amygirl

Amygirl

Bence Skip Beati izlemelisin :) beğenirsen mangasına da bakarsın sonra yarım kalmış çevirisini çevirisin falan :( Emel ablan sana deli gibi dua eder :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İlk buluşma yani deeto, Parmakların istem dışı değmesi (verilen tepkilere bitiyorum zaten), birazcık ıslandıklarında hemen banyo yapmaları ve bunun fantaziye dönüşmesi, külot ve sütyen takıntıları, idol olma hevesi, okulda kulüp üyeliği, sorumluluğu almalısın yani evlenme olayı...aklıma peşi sıra geliyor haaa, yazdıkça geliyor.

20. Akşama: Soul Eater Not 1. bölüm & Magica Wars 2. bölüm geliyor :)

21. Al işte dereceli maçta 5 adc gidiyolar sonra Tr Serverının hali nede böyle...

2. Kaxell

Kaxell

Abi biraktik sonra ne oldu? 2596 tane oyun degistirip en sonda flappy birdde kaldik -_-

22. Aldığım altı dersten sadece Japonca'nın A olduğunu (ortalamam 100.0) söylesem ne dersiniz? - Çabuk o animeyi yere bırak!!!

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Adamlardaki lükse bak arkadaş. Bizde bir tek ingilizce var (zorunlu) o da uzaktan eğitim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.