Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Günaydın Forum Sakinleri :D

2. SNKde öyle bir spoiler aldım ki ben bile şaşırdım arkadaş asdfg

3. Ya Shingeki No Kyojin artık çıksın bekleyemiyorumm. >.

4. Veee çok sevinerek diyorum bitti sınavlar bitti..:D İki haftada tır çarpmışa çevirseler de bizi bitti sonunda... Bu akşam çevirilere devam..:)

5. Bizim sınıftakiler reyel : + Gençler alkol var mı? — Ne memuru alkol bey.

6. Eliyle sinek yakalayanlara saygım sonsuz

1. OrangeBox

OrangeBox

Evdeki çiçeklerden dolayı evi -özellikle odamı- meyve sinekleri istila etmişti.

Bildiğin yemek çubuklarıyla sinek yakalayabilir hale geldim. O şeyler insanı katile çeviriyor.

2. (See 7 other replies to this status update)

7. Sizce hangi ülkenin mafyası daha tehlikeli?

1. OrangeBox

OrangeBox

Ben de rus diye biliyorum -işleri ve işkenceleri...-

Ama İtalyanlar daha çok biliniyor

2. (See 11 other replies to this status update)

8. http://japanesekat.com/archive/kitkat/ insan buna bakınca daha bi gidesi geliyor
  9. https://www.youtube.com/watch?v=WN7jkjuRY7U Sonunda bir shounen-ai animesi, en son anime olmasını beklediğim mangadan geliyor... ve Hiroshi Kamiya. Ne diyeceğimi bilemedim :D
  10. Full Metal Alchemist'in 2003 mü yoksa 2009 yapımını mı izlesem ya karar veremedim..

1. OrangeBox

OrangeBox

İkisini de izlemelisin.

Aralarında farklar var ve filmlere geçeceğin zaman da zorluk çekmezsin. Bence ilk çıkanı izle :I

2. (See 12 other replies to this status update)

11. Yorumda Durarara!! spoilerı var izleyen senpai varsa cevaplayabilir mi? ^^

12. Yorumda Durarara!! spoilerı var izleyen senpai varsa cevaplayabilir mi? ^^

13. Manga studio kullanan var mı?

14. Manga studio kullanan var mı?

15. Tsundere, Kuudere, Yandere, Kamidere, Himedere nedir bu kızlardan çektiğimiz :D

16. Tsundere, Kuudere, Yandere, Kamidere, Himedere nedir bu kızlardan çektiğimiz :D

17. DİKKAT! !!!!!!!! unutan varsa yarın OKUL var (-_-)

18. 3-4 saat uyku ile duruyorum buna rağmen göz kapaklarımla savaş halindeyim

19. Uyumak istemeynler izlesin. uyarı bu video'yu izledikten sonra psikolojik olarak değişim geçirebilirsiniz :D

20. Türkçedeki en uzun kelime muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine ymiş ben daha bunu doğru okuyamıyorum tuttum bide japonca öğreniyim diye :D

21. Kulaklık kullanma yasağı geldiğinden beri yapamayacağım birçok şey düşündüm ama YAOİ İZLEYEMEYECEĞİM ŞU AN AKLIMA GELDİ ya ben napiyim şimdi :(

1. OrangeBox

OrangeBox

Bende de yasak ama yinede kullanıyorum :I

2. (See 10 other replies to this status update)

22. Elinin üstüne ekmek düşmesiyle parmağını burkan bir tek ben varımdır herhalde...

23. Açıklamalarla vaktini harcama; insanlar sadece duymak istediklerini duyar ^-^

1. OrangeBox

OrangeBox

Bu aynı hocanın ''Ne izliyorsunuz?'' sorusuna sırf açıklama yapmayalım diye ''Çizgi film'' demek gibi bir şey :/

2. (See 20 other replies to this status update)

24. Okulda uyumak gibisi var mı o sıra o ceket aman tanrım XD

1. OrangeBox

OrangeBox

okulda uyumak ve uykunda konuşmak gibisi var mı *-*

2. (See 10 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.