Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

249
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    OrangeBox reacted to Kheradite in Buse-chan Figür Dükkanı (Anime,oyun figürleri)   
    Death Note L figür satışa sunulmuştur. Ayrıntılar için Facebook sayfamız.

2. Beğen
    OrangeBox reacted to LeornKayn in Buse-chan Figür Dükkanı (Anime,oyun figürleri)   
    O Teemo'ya baskın yapar keserim ben onu :D
    Az nefret ettirmedi kendinden oyunda :D
  3. Beğen
    OrangeBox reacted to 3n4bL3 in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Yarışmayı Kazananlar.

1:) illengec
    Ödül: İstediği animeyi türkçe olarak çevirme sözü

2:) kewosh
    Ödül: istediği karakterden forum imzası

3:) Aniki D. Ahmet
    Ödül: Fan Art bölümünde sabit konu başlığı

Yarışmaya katılan ve emek harcayan herkesin ellerine sağlık diyorum. Çok güzel komik çizimlerin olduğu ilgi çekici bir yarışma oldu başka bir yarışmada görüşmek üzere
    Not: Yarışmayı kazanan arkadaşlar bana ÖM atarak ödülllerini alabilirler.

Anket Bilgisi

AmyRoChan

Burak55

kewosh

D9kuzDragneel

Arogger00

Xraintos

awwim_

Okuyamayanlar için:

smiley2

Okuyamayanlar için:

kinomiya14

illengec

darkspeed54

Asude

visneligazoz

Hyoakie

Okuyamayanlar için:

kolmstromgard

holonhalan

Herç

NeonWonderland

siwona

İnori0

Aniki D. Ahmet

Maviejder

masterHOO404

Cold Dewil

HibariKamikorosu

Okuyamayanlar için:

Sara Alisa

xRevivaLx

VanHohenheim

Lithill

ilmoon

Yarışma Bilgileri:

4. Beğen
    OrangeBox reacted to Amygirl in Gözü Bandajlı Karakterler   
    Deadman Wonderland da kankam karga vardı nasıl unuturum :o

Bir de Code Geass te Orange lakaplı bir adam vardı sinir oluyordu buna

5. Beğen
    OrangeBox reacted to Ogeday in Gözü Bandajlı Karakterler   
    Naruto'dan Ao'da var :D

Şimdi geldi bir de Führer Bradley var :) Full Metal Alchemisten :)

6. Beğen
    OrangeBox reacted to ♠Misaki♠ in Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"   
    Daha ürkünç ben izlediğimde 2 gece uyuyamadım mei falan gördüm kapının aralığından  :wacko: Psikopata bağlamıştım yani  :blink: Kaichou Wa Maid-Sama 16 dakikalık bir finalle bitti ya  :(
  7. Beğen
    OrangeBox reacted to canseckiner in İtiraf Köşesi   
    Odamın penceresi apartman boşluğuna bakıyor, 7. katta oturuyoruz ve o boşluğa yukarıdan bir güvercin girmiş, camıma çarpıp duruyor yarın o kuşu ekmek ile kandırıp kesmeyi düşünüyorum..
  8. Beğen
    OrangeBox reacted to carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Novel ile ilgili spoiler :D

9. Beğen
    OrangeBox got a reaction from TheHangedMan in Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor   
    :admire-onion-head-emoticon:-Anne... kredi kartı nerde??-
  10. Beğen
    OrangeBox reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    DNS yap gir, yasağı takan yok :D Merak etme, bütün sorumluluk sitede.
    Ek olarak, iyiki doğdun seto :P

Ayrıca light novelin yeni sayısı da hayırlı uğurlu olsun.

Tavsiyem: Noveli okumayın. Spoiler da vermeyin. Zaten anime farklı olacakmış. Şu an bu son kitap bayağı karıştırdı ortalığı :P
  11. Beğen
    OrangeBox reacted to awwim_ in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Okuyamayanlar için;
    -Hayır...Hayır...Olamaz...
    -Ramenim...Benim güzel ramenim!

Resmi siz çevirirsiniz kusura bakmayın :D
    Bu arada, resmi çizerken Hinata ve Sakura'dan soğudum  :P
  12. Beğen
    OrangeBox reacted to masque in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    o adminde ben olyorum heralde :D
  13. Beğen
    OrangeBox reacted to Cold Dewil in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Hızlıresim.com fake mi attı acaba :blink: Tekrar yükledim.Teşekkürler uyarı için ^_^

14. Beğen
    OrangeBox reacted to negitoro in Japon bir arkadasim Cosplay urunleri satiyor   
    Merhabalar^^

nasilsiniz?:) 

Bir sey paylasmak istemistim sizinle, Japon bir arkadasim (Shotaro Suganuma), Japonya'dan Turkiye'ye cosplay, anime, manga vb urunler satmaya basladi:) Sagolsun sitesini de Turkce olarak hazirladi. Kendisi bir yil Bogazici Universitesi'nde degisim ogrencisi olarak okudugu icin Turkcesi gayet iyi:))

meraki ve ilgisi olanlar icin iste adres:

resmi internet sayfasi: https://modatokyo.com/facebook adresi: https://www.facebook.com/modatokyo2013 Sevgiler  ;)
  15. Beğen
    OrangeBox reacted to Hokage_Minato in ( 12 / 12 ) Mekakucity Actors   
    Anime Adı : Mekakucity Actors
    Anime Türü : Komedi, Romantizm, Sci-Fi, Supernatural
    Bölüm Sayısı : 12 / 12
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmenler : Ghettosan - Valiedhiel
    Düzenleme : Ghettosan - Valiedhiel
    Özet; Bir Hikikomori (ileri derece asosyal) olan ve 2 yıldır odasından hiç çıkmayan Shintaro Kisaragi, bir yıl önce isimsiz bir şahıstan gelen e-mail sayesinde Ene isimli sanal kızla tanışana kadar hayatını her zamanki gibi sürdürüyordu. Bir gün Ene, Shintaro'nun bilgisayarını bozunca onun iki yıl sonra ilk kez dışarı çıkmasına neden olur.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

16. Beğen
    Geliyor beyler,Ayano geliyor :D

17. Beğen
    Oyşş.Bu resmi çok sevdim  :good-job-onion-head-emoticon: Büyük olduğundan spoiler içine aldım :D

18. Beğen
    OrangeBox reacted to Skadi in İtiraf Köşesi   
    Odadaki ışığı kapatır kapatmaz içeriye paldır küldür koşma, herkes yaşamıştır küçükken. 
  19. Beğen
    OrangeBox got a reaction from fuyu in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Acaba hikaye düz mü devam eder yoksa yeni karakterler de gelir mi?

Seto'nun sesi biraz nasıl denir ki... :embarrassed3-onion-head-emotico afacanımsı?
  20. Beğen
    Yuh, kelime oyununun kelime oyunu :D (Hikikomori + NEET = HikiNEET ---->  HikiNEET + Ikemem = IkeNEET :D )

Edit: Shintaro'nun pozunun hikayesini buldum :P

Edit2: Şimdi fark ettim, Log Horizon'dan Shiroe'yi de Terashima seslendiriyor :D
  21. Beğen
    ow süper olurr  :28:
    Daha çok fan gelir  :admire-onion-head-emoticon:  

Bu arada Shintaro'ya İkeneet dediklerini biliyormuydunuz ? İkemen (Yakışıklı erkekler için kullanılır) ve Neet'in birlemişiminden oluşuyor :D Cm ararken karşılaştım ilk başta anlamadım sonrasında jeton düştü  :dong-onion-head-emoticon:
  22. Beğen
    OrangeBox got a reaction from carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Var ya kesin Ayano ve Azami gelir... gerisini bilemiyorum Hiyori de gelebilir .. Kenjirou... Aaa.. Kuroha gelmişti belki Takane ve Haruka da gelir..
  23. Beğen
    Orayada baktım yok malesef :( Youtube'da da yok :/ Ama tumblr'da bunu buldum

Japonya'da da yeni yayınlandı sanırsam Belki öğlene doğru internete düşer  :confused-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kagerou_Project Shintaro için Takuma Terashima diyor henüz CM bulamadım ama wikipedia diyorsa doğrudur.
    Kendisi uta no prince sama'dan İttoki Otoya ve Tonari no kaibutsu'dan Yamaguchi Kenji 
    Seiyunun mal sayfasından daha fazla seriye bakabilirsiniizzz  :good-luck-onion-head-emoticon:

http://myanimelist.net/people/494/Takuma_Terashima
  25. Beğen
    OrangeBox got a reaction from carmel in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    IA'nın yeni şarkısı ... sanırım...yok değil..

Çizimler Shidu'dan!! :hell-yes-onion-head-emoticon:
    9mm Parabellum Bullet...sanırsam  aynı adda şarkı ve japon grubu varmış...

Kusura bakmayın koyamadım bu aralar youtube açılmıyor :depressed1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.