Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    ecem_yuki reacted to Hikigaya-kun in Hikigaya Fansub   
    Biz teşekkür ederiz :)
  2. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ♥Lydia♥ in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(
  3. Beğen
    ecem_yuki reacted to Amy's in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    haklısın, keşke yeni versiyonu yapılsa gelmişiz 2014'e yeni tekniklerle daha güzel çizimlere kavuşurdu biz de bayram ederdik  :D 
  4. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Nerissa in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    çocukluğumun animesiydi gerçi buna benzer yorum yapmıştım bana anime aşkını çocuk kalbime aşılayan ilk animelerden birtanesiydi keşke yeni versiyonu yapılsa çok süper olurdu bu animeye baktıkça çok duygulanıyorum açıkçası yorum yazmadanda geçemedim :(
  5. Beğen
    ecem_yuki reacted to ecem_yuki in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
  6. Beğen
    ecem_yuki reacted to Nerissa in Sailor Moon - Ay Savaşçısı / Yeniden Televizyonda   
    "Ay Savaşçısı - Sailor Moon"

90 lar da çocuk olan ve Ay Savaşçısı adını duymayanımız çok nadirdir ;)  ;) 
    Trt 1 de gösterildiği günden bu yana popüleritesini yitirmemiş nadide animelerden biridir. 
    O zamanki teknolojiyi düşünürsek bile çizimleri olsun müzikleri olsun bir çok başarıyada imza atmıştır.Halen günümüzde bile büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu animenin sahalara döneceğini zaten söylemiştik yeni bir süprizde "Animez" kanalından geldi.
    Eski bölümleri 
    siz severlerle buluşturmak için kolları sıvayan kanal 5 MAYIS Saat 21.30  gibi bir tarih verdi .
    Bölümlerin türkçe altyazılı olacağını tahmin ediyoruz, ve büyük bir merakla yeniden Usagi ve Mamoru nun efsane aşklarına şahit olmak için tüm Sailor Moon sevenleri ekran başına davet ediyoruz  :wub:  :wub:  :wub: 
    .
  7. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from TheDirectEco in ( 52 / 52 ) Tokyo Mew Mew   
    bölümler çok güzeldi açıkçası son bir final kaldı.güzel bir seriydi içinde sevdiğim türler vardı romantizm okul sihir emeklerinize sağlık arkadaşlar.inş buna benzer seriler yayınlanır akıcı ve heyecanlıydı tşk.ler tekrar hazırlayan ve sunan ekibe tekrar tşk.ler :) birz fazla tşk. oldu ama olsun içtendi. :)
  8. Beğen
    ecem_yuki reacted to sanzu in Vampire Knight~FC   
    aaslındasıa bende pek sevmiyodum ama alıştım mangasıının sonunu biliyorum  böye animelerin devamını yapmıtorlar tamam  bence ticari mangaları satılsın iştiyolar adamlar işi biliyo.ya ben ne kanameden nede zero dan vazgeçebiliyorum kanamenin hüzünlü gözlerini zeronun yanlızlılğını seviyorum aslında hepsi kendi içinde yanlız

9. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Kuran KanameYuuki in Vampire Knight~FC   
    aynen düşüncelerine katılıyorum bende  özellikle gözleri hüzünlü ve yalnız :(
  10. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ♥Lydia♥ in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Hakuouki Hekketsu Roku bitirdim tabi bu ikinci kez izleyişim oldu yeni animeleri saymıyorum çünkü onlar devam ediyor harika bir seriydi açıkçası konu açısından ve her bakımdan harika bir seri :wub:
  11. Beğen
    ecem_yuki reacted to fuyu in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    yarınki bölümden bir kare :D

12. Beğen
    ecem_yuki reacted to Yorumbaz in OtakuSekai Fansub   
    İyi ve doğru çeviriler için elimizden geleni yapacağız.  ;)  B)
  13. Beğen
    ecem_yuki reacted to Toprakezgi in ( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi   
    İlk bölümde beni biraz sıkmıştı. 2. bölümde biraz daha açıldı. Başlamışken bitireceğim tabi ki.  -_-  Bu arada çevirmenimizin ellerine sağlık. :D
  14. Beğen
    ecem_yuki reacted to Lethal in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   
    - Sizce asosyal olmanın iyi yönleri varmıdır? Varsa da nelerdir?
    - Peki ya kötü yönleri varmıdır? [Tabiki de vardır, saçma bi soru oldu sanırım :D] Varsa da nelerdir?

Hadi konuşalım,tartışalım,paylaşalım :)

* Ben iyi yönlerinden bahsedicem, kendimi kötülücek halim yok ya :P

1. Genel kültürü, edebiyatı vs. yüksek kişilerdir. Ve ayrıca gezme tozma derdi olmadığı için parası da cebinde kalır.
    2. Yazar olmaya meğillilerdir ve empati yeteneği gelişmiş insanlardır. Ayrıca kendi yaşıtlarına göre çok daha olgun insanlardır.
    3. Sakin, huzurlu bir hayat yaşayabilirler. kolay, kolay üzülmezler ve acı çekmezler.
    4. Cep telefonu kullanmazlar. ve aylık dakika/sms gibi şeylere para vermezler.
    5. Sizi satan, sizi üzen, yalan söyleyen, sırtınızdan bıçaklayan, yarı yolda bırakan, başınızı belaya sokan insanlarla arkadaş olmazlar.
    6. Kız arkadaşı tarafından terkedilme, aldatılma gibi durumları yaşamazlar.

Not: Buna benzer bir konu varmı bilmiyorum, araştırdım ama birşey bulamadım. yada araştıramamışta olabilirim çünkü bilmiyorum :D Varsa konu kilit lütfen...
  15. Beğen
    ecem_yuki reacted to 0nLin3 in MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)   
    Yeni PV'den bir gif.

Ene'nin iç organlarından sonra şimdi de en çok konuşulan şey Shintaro'nun bacakları :D

Ek olarak, Jin'in bilgisayarından Ayano'nun arkaplan müziğini sızdırmışlar diye duydum. Bu remix versiyonuymuş. Ne kadar doğru bilmiyorum. İşte link.
    https://soundcloud.com/swagmasterflux420/mekakucity-actors-leaked-ost

Remix kısımlarına dikkat etmezseniz bence güzel. O arkadan gelen melodi kısmı.
  16. Beğen
    Hadi son 3 gün :P
    Bu da derginin verdiği poster:

17. Beğen
    Bir dergi kapağı daha:

Bu da hayranlardan birinin yaptığı PV, gerçekten harika olmuş. Açılışta olsa itiraz etmezdim :D

Ayrıca, blackjack tutturan var mı? Mekakucity sitesi açıldığında alt tarafta üç karakter seçiyor. Üçünün sayıları toplamı 21 ise wallpaper kazanıyorsun :D Bir saat boyunca F5 yaptım ama şansım yoktu.
    http://www.mekakucityactors.com/index2.html
  18. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from ♥Lydia♥ in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    usuiyle evlenirdim  :wub:
  19. Beğen
    ecem_yuki reacted to sanzu in Vampire Knight~FC   
    ilaada zero olsun diyorum ya mangada  zaten zeroyu sevdiğini anlıyoki bu yuki canım ya içim gitmişti yukinin kanemenin peşinden gittiğine.

20. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Kaxell in SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)   
    paylaşım için tşk.ler güzel hikaye sözcükler ve kelimeler güzel kurmuşsun ;)
  21. Beğen
    ecem_yuki reacted to Kaxell in SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)   
    BÖLÜMLER İÇİN
    http://kaxellsfanfiction.blogspot.com

Ya da Tamamlanmış PDF versiyonu

https://drive.google.com/file/d/0B2a7i75FpsaVbkxTRHpTcGxFclk/view?usp=sharing

Devamı (Düzenlenmemiş Hali.)

22. Beğen
    ecem_yuki reacted to NaokoTe in Bazı Çizim Teknikleri   
    Öncelikle merhaba. Burada yeni başlayanların ya da zaten resim yapıp da geliştirmek isteyebileceği teknikleri paylaşacağım. Umarım işinize yarar :)
    İsteyenler ekleme-çıkartma yapıp kendi çizim tekniklerini de paylaşabilirler. Ben de aklıma geldikçe anime çizmenin püf noktalarını ve tekniklerini paylaşacağım :) umarım işinize yarar :D
    Not:Teknik adlarını ben uydurdum :D (bellidir zaten :P )
    Teknik 1-Çizgi yardımıyla kafa çizme (Yeni başlayanlara önerim :) )
    1) Geniş bir çember çizilir ve yatay olarak üç parçaya bölünür:

2)Dairenin etrafına daireyi teğet geçecek şekilde iki çizgi çizilir (bunun resmini kaybettim ama bir sonraki adımda anlarsınız zaten)
    3) Teğet çizgilerinin etrafına çene çizilir*

4) Gözler, burun ve ağız çizgilere yerleştirilir

*Çene yapısı animeden animeye farklılık gösterir. Bu adımda çene yapısını sizin ayarlamanız gerekiyor.
    2-Çizgi yardımıyla hafif kafasını çevirmiş yüz (?) (İsim koyma konusunda cidden berbatım :D )
    1)Yine geniş bir daire çiziyoruz ve üç parçaya ayırıyoruz ardından şekildeki gibi teğet çizgilerimizi ekliyoruz;

2)Çeneyi ekliyoruz. Bir taraf biraz daha kavisli olacak;

3)Gözleri, burnu ve ağzı ekliyoruz:

İşte örnek olarak farklı açılardan yüz/kafa çizimleri
    [img width=700 height=413]http://i.hizliresim.com/xRd0r1.png
    3-Göz çizimi
    1)Gözün üst kısmını çizerek başlıyoruz;

2) Şekildeki gibi bir oranla alt kısmını ekliyoruz;

3) İrisi çiziyoruz;

4) İrisin gölgelendirmesini yapıyoruz, kirpikleri ekliyoruz;

Çizmek istediğiniz göz de farklı olabilir, işte birkaç örnek daha;

Şimdilik bu kadar zamanım olunca tabi ki devam edeceğim
    Umarım işinize yaramıştır ;)
    Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım ya da bilen arkadaşlar yardım edebilirler :) :D
    Not:Resimler alıntıdır.
  23. Beğen
    ecem_yuki got a reaction from Chitanda in 3. İmza Yarışması! -SONUÇLANDI-   
    imzan çok güzelde türkanime tv logosu belirgin olsaymış daha süper oludu ama beyendim açıkçası :D
  24. Beğen
    ecem_yuki reacted to Aranruthz in Birkaç adet çizim   
    Evet Asuna renklendirilmiş hali :) Birazcık yorum lütfen
  25. Beğen
    ecem_yuki reacted to Aranruthz in Birkaç adet çizim   
    Evet bu seferde Sword Art Online denemelerim :D

Bu arada gelecek yorumlara göre Asuna karakterinde renklendirme de yapabilirim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.