Jump to content

Nikkitta

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Nikkitta kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bu arada fan arkadaşlardanda ses çıkmıyor konu kapandı gibi bişi mi oldu acaba :(

Sınavlarım yüzünden çok fazla ilgilenemiyorum ama kesinlikle uçup gitme gibi bir durum yok  -_-

Yakından ilgileniyorum ki hala üye bulma çabalarındayım  B)  ^_^

Gelmişken bir iki resim de ben atayım  :)

4tQElEy.jpg

flDWTAQ.jpg

cY3AeWG.jpg

P57grPZ.jpg

2. Beni de alın lütfen :D

Alın bunu da içeri  :lol: Tutamadım kendimi yeni bir üye daha yaşasın  ^_^

inş ya inş :(  bari filmi falan çıksa onuda izlemeye razıyım kim nederse desin   harika bir animeydi devamı olması gerekiyordu dediğin gibi iptal oldu mangasını da okumuştum hemde kaçkez ama üzücü yaa bak sinirlerim bozuldu :angry:  :D

Ben anime bittikten sonra mangayı da okuyup bitirmek istemedim. Sonra elimde bir şey kalmaz psikolojisi  :lol: Okumaya kıyamıyorum  -_- Ama dediğim gibi manga devam ettiği sürece ne olacağı belli olmaz  ^_^  Gelir bence...  B)  <_<

3. aşk üçgeni vardı aslında zero da aşıktı ama içine attı duygularını ayrıca aidou da çok tatlı ya harika bir anime serisiydi ayrıca açılış müziği de harika çok severek dinlediğim müzikti kapanış müziği hüzünlüydü keşke 3. sezonu çıksaydı naruto gibi uzun olmalıydı neden filmini yapmamışlar ki hayret ediyorum ayrıca da diğer animelere baktığında dizileri çıktı buna birçok örnek verebilirim aslında üzücü  :(  :(  :(

Aslında seri mangada hala devam ediyor. "6 Mayıs 2014"  tarihinde de 18. kısım yayınlanacak. Durum böyle olunca anime de gelir diye düşünüyoruz ama yapımcılar anime fikrine sıcak bakmıyor. Öyle ki bir ara "Vampire Knight Destiny" için konuşmalar yapıldı ortaya bir çok teori atıldı ancak net bir karar alınamadığı için fikir iptal oldu. Şuan için anime de yeni seri söylentisi yok. Ama manga devam ettiği sürede ne olacağı belli de olmaz. Belki mangası bittiğinde yeni bir anime serisi düşünülür o.0 

4. vampir night  bende çok beğenerek izledim.hala 3.sezon çıkar  diye umut  ediyorum.devamını  mangadan takip ettim.ilk sezonun openingi biharikaydı.tlf.indirdim.sauntrack leride biharikaydı

budaşarkıyı seslendirenler

Ben izleyeli çok olduğu için açılışı duyunca bi hoş oldum  ^_^ 

Teşekkürler paylaşımlar için  :)

5. Yeni üyeler gelmiş ne güzell  ^_^

Rütbem kaybolmuş ama :huh:  Sevmiştim aslında :lol:

Neyse madem yeni üyeler de gelmiş bir iki resim daha paylaşayım arşivden  :wub:

Bu FC yi buldum daha da bırakmam buraya yazıyorum  :lol:

AyHKlX8.jpg

pDSYYpF.png

Bir tane de "aidou" olsun ♥

dOYRpwd.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.