Jump to content

ohmy34

Üyeler
  • İçerik sayısı

906
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne ohmy34 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://onedio.com/haber/cok-mutlu-olunca-verilen-10-benzersiz-tepki-329496?utm_medium=tracker_link&utm_source=onedio&utm_content=widget-click&utm_campaign=Çok Mutlu Olunca Verilen 10 Benzersiz Tepki&utm_term=0xid-53bd4befcb92c97b21d51c8e-517e68667341e2273700000d giflere bakarken daha gülmekten yıqıldım :D
    1. LeornKayn

LeornKayn

niye yıqıldında niye yıkılmadın...:)

2. ohmy34

ohmy34

çünkü yıqılırken yıkılamassın (beyin bedava diyen bir abim vardı o geldi aklıma)

1. Witch

Witch

16-All we need is just a little lahmacun. Ya dfsgdfsg

2. ohmy34

ohmy34

kız yoksa sen banlanmış mıydın ?

3. Witch

Witch

Yo hayır :D Hiç~

1. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Spikerin verdiği tepki ye koptum ben :D Bizde ekmekleri babam aldığı için rahatım :3

2. ohmy34

ohmy34

ya o ekmeklerden ne çektim ben ya artık annem ikinci kere al gel demesin diye 3 ekmek birden alıp zulalıyorum :D

2. "Anime izlemek için vaktim yoook" diyenler için : Yemek yemeyin ve doğal olarak s**massınız böylece en az bir saat cepte :D

3. *kafası sıraya gömülü uyur bir yandan dersi dinler* HOCA : evet inci fotosentez sonucu ne oluşur ? BEN : ha ? ne sonucu ne sonucu ? aaa... hah hatırladım ! besin ve oksijendi galiba *kafasını sıraya geri koyar ve hocayı *** eder :D*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Ben okudum da yazacak bir şey bulamadım :D Tumblr da değilde biraz forum takılsan kimsecikler unutmaz seni hem -_-*

3. ohmy34

ohmy34

tamamdır mesaj alınmıştır :D

4. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aferin sana :D :P

4. Accel World gibi bir anime önerin bana tadı damağımda kaldı *-*

2. Kaxell

Kaxell

soul eaterı bitir bak güzel o :) 2. sezonunu da ben çeviriyorum.

3. eXt

eXt

2. sezondayım zaten :D

Ama 1. sezon daha iyidi *-*

4. ohmy34

ohmy34

çok saolun aslında ben soul eater'a başladım ama nedense çok sıkıcı geldi bende önce yarım kalan serilerimi bitirmeye karar verdim

5. Accel World, Durarara ve Angel Beats'e başladım izlemeye kıyamıyorum ^_^

2. Kaxell

Kaxell

Accel wolrdu sevdiysen tam adamını buldun :) C money of soul and possibilitieasdafaoıfjf bişey bişey sıkıldım artık adını yazamamaktan bir buna bak :D Btoom var, Sword art online, Guilty Crown, Log horizon var :D

3. ohmy34

ohmy34

tamam bakıcam çok saolun tavsiyleriniz için :) bu gün okulda 3 bölüm izledim (önceki gece bilgisayarına indirdi) okulda herkes boş boş durdu bense dıptısdıptıs :D

6. ailemde beni yatılı okutmak istediler ama ergenliğin verdiği güçler attığım çığlıklar vazgeçirdi allah sabır versin

2. ohmy34

ohmy34

evimin rahatını nah bulurum orada ben evimde mutluyum aq

3. ohmy34

ohmy34

ayyy tumblr sandm burayı da argo kullanmak yasaktııığğğ o_o

4. Yuki-chan

Yuki-chan

tercih meselesi tabi.

7. Anime indirmek istiyorum ama çok alternatif var okulda boş derslerde izleyip vakitten tasarruf edeceğim *-*

8. Anime izlemeden önce acayip acayip sesler çıkarıyorum ve asıl korkutucu olan bunları isteyerek yapmamam :D

1. veritas

veritas

milletin anime izleme ritüeli var yahu

2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Git bi doktora görün :P

3. ohmy34

ohmy34

darkspeed herkesin farklı rütüeli var bir yakın arkadaşımda dans ediyor bilgisayarın başına oturmadan önce bağırmamak için enerjisini atıyormuş :D

9. Annem : Kızım bilgisayardan kalktın mı ? geliyorum bak ha valla alırım elinden Ben : Yok anne ben çoktan kalktım ya sessiz olda uyiyim biraz *5 saniyede her şeyi toplar ve yatağa ection'lı bir giriş yapar* :D http://img-0.onedio.com/img/719/bound/2r0/532df3b2d8ead9c012e6930c.gif

2. ohmy34

ohmy34

Arigatto ^_^ çok çalışıyorum tabi ki her zaman bu kadar şanslı değilim :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Film sahnesi gibi olmuş :D

4. ohmy34

ohmy34

sevindim zaten istediğim profilime giren insanın şöyl hafif bir tebessüm etmesi ^-^

10. Az önce Guilty Crownun sezon finalini izledim gözlerim aşırı şişti ağlamaktan salatalık dışında göz şişini alan bir öneriniz var mı ?

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ölmek istiyorum zaten by

3. LeornKayn

LeornKayn

Kolanya niahhahahaha nihahahah nihhaha hiahahahh iahahsudwuuwhdsaudsadasdasdsd....

Sakın! deneme :D

4. ohmy34

ohmy34

yok ya bayramda çikolatalı - şekerli parmağımı yalarken çok kazaya uğradım yani bir nevi içmiş de sayılırım :D gözüme sürsem bir şey olmaz heralde :D

11. Bana bir iki tane kız arkadaş lazım halimi hatrımı anlatacağım varsa bildiğiniz buralardan url bırakır mısınız ?

12. Bazen düşünüyorum da " acaba beni gizliden gizliye seven biri var mıdır ? " diye sonra diyorum ki ; " yok be inci amma da salladın gel göbek atalım " diyorum sonrası zaten belli :D

2. Kaxell

Kaxell

ereni takma sınıfın ortasında beni seven var mı diye bağır varsa senindir yoksa zaten hiç senin olmamıştır.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ertu bu yorumu atarken 3 saat sonra olucaklardan habersiz mutlu bi trolldü :D

4. ohmy34

ohmy34

sanatçı ruhluyum ne yapayım ? ama sınıf ortasında ben bağırırsam herkes bir yerlere saklanır kafayı sonunda yediğimi bilirler çünkü ayrıca ben namaz kılıyorum ama beş vakit değil kaçıyor arada bir iki rekat evet bu kadar

13. Ben yemekleri aynı tarifteki gibi yapıyorum ama annemin yaptığıyla tadı aynı olmuyor arkadaş kadın yemeğe büyü felan mı yapıyor da ben görmüyorum diye düşünüyorum bazen :D

14. böyle şeytan diyor al eline bir bıçak geleni geçeni hocasını müdürünü deş rahatla ama yapamıyorum çünkü doğru örnek olmaya çalışıyorum -doğuş reyiz selamlar :D-

2. ohmy34

ohmy34

yok canım annem teklif ettide ben sadece kedilerini sevmek bahanesiyle şöyle gidip bir kolaçan ettim normal bir yer :D

3. LeornKayn

LeornKayn

kitapları raflarından çekseydin giysi dolaplarının arkasına baksaydın belki gizli bir odası var...olmuyo böyle nerede Sherlock ruhu nerde bu devlet!!!!!!!!!!

4. ohmy34

ohmy34

mutfağı karıştırdım şöyle bir sadece canım evde çok insan vardı fark ettirmeden yapamazdım yani :D

15. Bu gün atar yapmayı bırakıyor ve "komşununOğlu" 'nun da dediği gibi hanım kız oluyorum :D *ama metal müzikten vazgeçmem*

2. jans09

jans09

hmm metal.... hangi türü.. ben doom ya da black severim :)

http://www.youtube.com/watch?v=17xZjX4OghE

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Boşver metali sana bi sagopa açalım genç beynini doldurma öyle şeylerle :P bu arada hanım kız olma yolunda başarılar :D

4. ohmy34
  16. Çok çalışıcam büyüyücem ve "tokyo'da bir seiyuu olucam" *-* çünkü kahretsin sesim çok güzel :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Özgüvene gel...:D hadi hayırlısı diyelim benimde bir animenin senaryosunu yazma gibi bir hayalim var ama sendeki özgüven yok :D ne çok güzel nede çok kötü yazdığımı kısacası hiç birşey düşünmüyorum...

3. KonaChan

KonaChan

Kahretsin benim sesim berbat -.- :/

4. ohmy34

ohmy34

aslında bende sesimin kötü olduğunu düşünüyordum ama sonra baktım ki rock müzik sesimi çok yıpratıyormuş :D yoksa sesim güzelmiş

17. Damarlarımda "kan" yerine "üşengeçlik" akıyor kimden geçti bu gen anlamadım ki ? :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Beyin yemek istiyorum beyin beyin .. -.-

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Seve seve kardeşimin beynini veririm :D

4. KomşununOğlu
  18. FanFiction yazmak düşündüğümden daha zormuş :|

2. veritas

veritas

welcome to the darkside

3. KonaChan

KonaChan

Evet zordur.Kurgunun yanı sıra Hayal gücü de gerekiyo

4. ohmy34

ohmy34

http://ohmy34.blogcu.com/archive ilk yazdım FF o yüzden yorumlarını bekliyorum
  19. Fark ettim ki artık arkadaş diye artık yanımda süs bebeği taşımak istemiyorum arkadaş olmak isteyenleri beklerim ^_^

2. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

benide arkadaşın olarak görürsen çok sevinirim :)

3. ohmy34

ohmy34

tabii ki okadar mesajlaşmışlığımız var yani ayıp ediyosun :D

4. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

teşekkürler :)

20. Forumda benden büyüklerle yazışınca kendimi önemli biriymişim gibi hissediyorum :) buradan bütün abi ve ablalarıma saygılar :D

2. ohmy34

ohmy34

yani sende büyüğüm sayılırsın 1 yaş sonuçta küsme ama bana :c

3. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Yok küsmedim küsmedim :D

4. ohmy34

ohmy34

yokataaa ^_^

21. Geçen hafta 4'e giden bir çocuk voleybol topumuzu aldı afedersiniz çocuk ayı gibi benden ağır almak istedik arkadaşlarımla çocuk durduk yere bana ve kankilerime vurmaya başladı hiç bir şey yapmadım çocuk diye *parmağımı kırıyordu* ama baktım olacak gibi değil tekme atmaya başladı öyle bir sinirlendim ki çocuğu boğazından tutup kolunu geriye çevirdim ve kendime dedim ki ; "o kadar spor yaptık kaslarımız bir işe yaradı" :D

2. Centılboy

Centılboy

Çenesinin altı, göz, burnun üst kemiği, gırtlak kısmı, karın ile gögüslerin gesistiği boşluk eğer olan gücünle vurursan direk K.O. olur güven bana... :D

3. veritas

veritas

bir bilge demiş ki: bir yanağını vurana öteki yanağını çevir...sonra bende dedim ki ona da vurmaya kalkışırsa bas kalayı!

4. ohmy34

ohmy34

K.O ne oluyor acaba ? :D

22. Hakkında bölümün hakikaten güzel olmuş öğütlerini aldım bir kenara :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Teşekkürler :D Seninde gif güzelmiş :D

2. ohmy34

ohmy34

saol şirin bir şey bulucam diye canım çıktı :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Tumblr 'ı tavsiye ederim :D Olmadı Google'a Funny anime gif yazsan bile dolu şey çıkıyor :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.