Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

İletiler bölümüne lntegral kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Barış D. Baryshx, 3 saat önce yazdı:

İlk sezon idare eder bence, o kadar kötü değil. Sonlara doğru veya yarıdan sonra cıvıtıyordu diye hatırlıyorum 

İlk sezon bildiğin romantik-komedi.Bir süreden sonra shounen-romantiğe kayıyor.Fan servisler,klişeler doluydu.Her kızın ana karaktere vurulmasını falan saymıyorum bile oralar fecahat yani :D Ben böyle gidişatını tahmin yürütebildiğim serileri sevmiyorum.

İkinci sezonu o dönem bişey yok diye izlemiştim hikaye farklı karakterlerle devam ediyordu.

Belkide ben aynı hikayeyi trilyon kere gördüğüm için herkese nazaran benim gözümde daha çabuk sıradanlaşmış hikaye o yüzden sevmiyorum

2. Bir yerde gözlüğün nesnelerin boyutunu küçülterek net görüş sağladığını okumuştum.Miyop ameliyatı olanlarla konuştuğumdada yıllarca gözlük kullanmış kişiler bu ameliyatı olunca nesneleri daha büyük gördüklerini söylemiş.Yine bir yerlerde okuduğum şey gözleri küçülttüğüydü bu arada sırada aklıma geliyor çok bişey araştırmadım.Miyobun büyümesinide durdurmuyor hatta benim her sene 0.25-0.50 arası artıyor.Neden oluyor diye sorunca bilgisayara telefona çok bakıyorsundur diyorlar halbuki önceki gittiğim doktor o gözlerini yorar ama gözlük taktığın sürece büyüme olmaz demişti.Onun dışında bide miyobun ilerlerse glokom ihtimali yükseliyor glokom demek ömür boyu gözüne damla damlatmak demek.

Göz çok hassas bir konu olduğu için bir sürü şey biliyormuşum meğerse yazdıkça aklıma geldi :homelessonionplz: Ameliyat sonrası daha çok araştırıyorum bu göz komplikasyonlarını ama böyle araştırdıkçada insan paranoyak oluyor.Kör olursam bilin ki lazer ameliyatı kötü bişeymiş 

3. Bende onun tekli versiyonu var

Telefon hem masaya hem örtüye değemez çünkü iki yere değmiş oluyor o yüzden tabağa da değdirecek şekilde bırakıp üç yapıyorum yada bir 

Banyoda iki kere şampuanlanmam üç yaparım iki olunca gün boyu aklımdan çıkmaz

Hiçbir animeyi ikinci bölümde bırakmam ya bir ya üç ya beştir

Eskiden kısa kesmelik mesajları da 2 kelimelik atmıyordum örneğin “Tamam görüşürüz” veya “Öyle olsun” gibi ama o geçti gibi ne zamandır yok

İkilemeler söylerken içimden hep üçüncüyü de söylerim gibi gibi gibi saçma sapan şeyler.Bazen dışarıya da kaçırıyorum millet mal olduğumu düşünüyor :oh-onion-head-emoticon:

4.  

İnsanları sinirlendirir sonra sinirleriyle alay ederim buda beni gıcık hıyarın teki yapıyor.Ukalalık yapmayı herkesten daha fazla severim insanları bu yüzden kendimden uzaklaştırırım.İsteyerek yaparım bunu çünkü onlardan nefret ettiğimi düşünürüm.Hatta ederimde çünkü bu şekilde davrandığımda mutlu oluyorken tersi şekilde davrandığımda ben acı çekiyorum.O yüzden bence bencil,gıcık,hıyar,ukala,antipatiklik yapmak normal insanlıktır.Esas sorun bunların tersini yapıp değer vermek kırmamaya çalışmak gibi şeyler yapmaktır.Bunların tam tersini yapıp mutlu bir yaşam süren şamşırıklarda olabilir genellemiyorum onlarla benim deneyimlediğim şeyler aynı değildir o yüzden hayatları boyunca minnoş kalıp gülümsemeleri rica olunur.Belki şirinleri görcekler ne belli?

Ayrıca ve ayrıca karamsar değil gerçekçi,sap değil saman,galip değil mağlup,iftiracı değil itirafçıyım.O yüzden kendimi gömmeyle karışık apır sapır doldurdum yazınca daha iyi hissediyorum böyle şeyleri.Ondan yani

Ha bide tam itiraf yapayım buradaki insanların yüzde 90’ından nefret bile edemiyorum o derece tatlılar :’D O yüzden uzaklaşıyorum ki tatlılık bulaşmasın bana allah korusun.Yüzde 10’dakileride allah bildiği gibi yapsın onlara bişey demiyorum bambik insanlar onlar.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.