Jump to content

aria

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    aria reacted to Pryda in herkese merhaba :D   
    Hoşgeldin ben de Sinan  :) 
  2. Beğen
    aria reacted to Felix in herkese merhaba :D   
    Hoş geldin ^_^ .

3. Beğen
    aria got a reaction from sakurarock12345 in Merhaba site sakinleri   
    hoşgeldin buse  :9: tanıştığımıza memnun oldum  :hi-onion-head-emoticon: ben esra  :cheer1-onion-head-emoticon:
  4. Beğen
    aria reacted to Stewlyn in Merhaba herkese~   
    Herkese Merhaba!  :cheer2-onion-head-emoticon:

Adım Cansu, 18 yaşındayım. Memleketim Antalya fakat Ankara'da yaşıyorum şuan. Dil öğrencisiyim, YGS'ye hazırlanıyorum. Hedefim tabii ki Japon Dili ve Edebiyatı!  :hell-yes-onion-head-emoticon: (Hayırlısıyla inşallah kazanacağım.) Ortaokul 7'nci sınıftan beri anime izliyorum, manga okuyorum. Daha sonra biraz oyunlara sardığım için izlemeyi bırakmıştım. Knight Online, C9, NeverWinter, LoL(Hala oynuyorum), Dota2 gibi online oyunlara bulaştım.  Bunların dışında, COD, DMC, Battlefield, Tomb Raider v.s pek çok oyuna sardım, ayrıca Playstation 4 hastasıyım aman tanrım, GTA V'in çıkmasını heyecanla bekliyorum.  :admire-onion-head-emoticon:   Bu geçen 4 yıl civarında anime ortamından kopunca, malum anime muhabbeti yapacak, kaynatacak anime izleyen kimse kalmadı. Foruma üye olma sebebimde birazda bu aslında.  :embarrassed1-onion-head-emotico Biraz sohbet, makara iyi olur diye düşündüm.  :happy-onion-head-emoticon: 

Anime ve Manga listem;

Anime

Manga

Böyle konuşkan, oyun hastası, içinde delilik barından biriyimdir. Memnun oldum şimdiden~  :bye1-onion-head-emoticon: 

5. Beğen
    aria reacted to BitterRock in Oh Harro! ^^   
    Herkese merhaba!Ben Şeyma.18 yaşındayım.
    Aslında uzun zamandır düşünüyordum foruma katılmayı.Bugün de bir çılgınlık yapıp katılayım dedim :D .

Aslında animelerle hep içli dışlı olmuşumdur.Bizim jenerasyon animelerle büyüdü nasıl olsa.Onlar kalkınca da dayım bize hep bir yerlerden anime ya da Japon filmi bulup izletirdi.Ama asıl başlayışım 6.sınıftayken yine bir çılgınlık yapıp Star'da yayınlanan küçükken hayranı olduğum ''Küçük Hırsız'ı yani 'Kamikaze Kaitou Jeanne''ı tekrar izlemem oldu sanırım.(Fangirllüğe Sinbadla başladım.)Sonra da kaptırdım gitti işte :D Her türlü animeyi,mangayı severim.Bir Haremle anlaşamadık sanırım. <_< 

Animeler dışında müzikle ilgileniyorum.Öyle gitar falan çalamam.O kadar becerikli değilim ama dinleyiciyim sonuçta.Daha çok Japonca,Korece veya Fransızca dinliyorum. (Indie olmazsa olmaz.)Neden bilmiyorum ama anlamadığım şarkıları dinlemek daha hoşuma gidiyor  :P 

Bunların dışında resim yapmayı,saçımı değişik renklere boyamayı ve bol bol kitap okumayı severim.

Amma yazdım ha. :D Herneyse,daha fazla kafanızı ağrıtmayayım...Şimdiden sitedeki herkese çok teşekkür ederim.Umarım iyi geçiniriz! :D 
  6. Beğen
    aria reacted to Kayla in Yeniyim, noobum :3   
    Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3 

Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim televizyonda. Tabi ne olduklarını bilmiyodum o zamanlar. Sanırım 5.sınıfta googleden nasıl bulduysam izlediğim eski anime olan Sihirli Notaları buldum (biliyosunuz googlede herşey çıkabilir) ve araştırdım. Animeleri keşvettim. Naptığımı ne ettiğimi tam hatırlamasamda Mermaid Melody diye bi Anime buldum youtubeden Anime'leri öğrendikten sonra. İngilizce alt yazıyla onuda izledim vesselam. Başka bir forumda arkadaşlarıma yaydım anime olaylarını. Forum arkadaşımla beraber izledik Mermaid Melody'i ve ondan sonra Kamikaze Kaitou Jeanne, Full Moon wo Sagashite, Fairy Tail derkeeen bi baktım 2013'te Türkanime.tv'ye üye olmuşum...
  7. Beğen
    aria got a reaction from Cerenimo in Konnichiwa^^   
    Hoşgeldin   :hi-onion-head-emoticon: iyi forumlar  :4: nasılsın  :blush:
  8. Beğen
    aria reacted to Cerenimo in Konnichiwa^^   
    Merhaba arkadaşlar, üyeliği yaklaşık 4 ay önce açmıştım ama konu açmak için kendime güvenememiştim.  :unsure: 
    Adım anlaşıldığı üzere Ceren, 15 yaşındayım.  :) (Arkadaşların taktığı çeşitli lakaplardan en beğendiğim "Cerenimo" :D  :D)
    Anime izlemeye yeni başlamış sayılırım ama daha önceden neden başlamadığım için kendime fazlasıyla kızıyorum. Küçükken (şimdi fazla büyük sayılmam ama...) trt çocuk da yaymlanan Miyazaki animelerini izlerdim. İlk izlediklerimde onlardı sanırım. :)  Serileri izlemeye Ocakta başladım. Okul zamanları olduğundan pek fazla izleyemedim tabii :( Ama şimdi izlemek için bol bol vaktim var.İzlediklerim arasında Attack on Titan ve Death Note favorilerim ve sizde sevdiğiniz animeleri önerirseniz çok sevinirim :)  

Birazda kişiliğimden bahsedeyim. Fazla konuşkan gibi duruyorum ama nerede ve nasıl konuşulacağını bilirim, kendimden büyük veya küçük kişilerle genellikle anlaşırım, biraz utangacımdır, bana iyi davranan kişilere ben bin kat daha yaklaşırım :) bir de kendime güven sorunum var ne zaman üstesinden geleceğim bilmiyorum... -_- 

Anlatacağım şeyler bu kadar sanırım, umarım beni sevebilirsiniz :wub:
  9. Beğen
    aria got a reaction from Rindo in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    kesinlikle Gece evi serisi  :D müthişti ,okumanızı tavsiye ederim :)  :cool-onion-head-emoticon:
  10. Beğen
    aria reacted to ♥Lydia♥ in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bu gün Aria arkadaşımızın doğum günü   :)
      ♥...Doğum günün kutlu olsun Aria ...♥
    :1:  :1:  :1:   

11. Beğen
    aria reacted to Denooz in Selaaam :Dd   
    Merhaba, ben Deniz.   :)

Foruma katılalı hemen hemen bir hafta oldu.Ama bu, konu açmama engel değildir herhalde. ("Neden ilk geldiğinde konu açmadın?" diye sorarsanız cevabım "Üşendim ._." olacaktır.) 

Anlayabileceğiniz gibi çok üşengeç biriyim. (Daha tanışmadan kötü bir özelliğimi öğrenmiş bulundunuz.  :P)

Yaklaşık 2 aydır anime izliyorum. İlk animem, Death Note. Herkese tavsiye ettiğim bir animedir. Öyle ki, benim sayemde iki haftadır din dersinde Death Note izliyoruz. Öğretmen de bu durumdan şikayetçi değil.   ^_^

Onun dışında Code Geass'a başlamıştım ama okul sağ olsun, izlemeyi bıraktım. Yaz tatilinde (Code Geass da dahil) bilindik bütün animeleri izlemeyi planlıyorum. Aslında yaz tatilinde başlamak istediğim animeler hakkında o kadar çok spoiler yiyorum ki, birçok animeyi bitirdim sayılır. Yani çoğu animenin sonunu biliyorum.  :lol:

Ama bu dert ettiğim bir şey değil. Death Note izlerken de spoiler yemiştim. Ne olursa olsun, bir animenin sonunu kendi gözlerimle görmek isterim ben.

Neyse, çok konuştum galiba.  :rolleyes:

Herkese iyi forumlar.    :bye1-onion-head-emoticon:

12. Beğen
    aria reacted to konoha in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Gece evi serisi ve vampir akasemisi serileri cok güzeldi.
  13. Beğen
    aria got a reaction from ♥Lydia♥ in herkese merhaba :D   
    Herkese merhaba:D adım esra yeni üye oldum :D bu siteyi çok beğeniyorum :D sizleri tanımak istiyorum :D nasılsınız? cevaplarınızı bekliyorum :D  :lol:  :blush:
  14. Beğen
    aria reacted to hinata in En Çok Sevdiğiniz Kitap?   
    Gece evi serisi çok iyiydi..
  15. Beğen
    aria reacted to Nikkitta in herkese merhaba :D   
    Hoş geldinn  ^_^
    Ve de geçmiş olsun  :unsure: Bir gün de 4 mevsimi birden yaşayınca grip olmak doğal tabi umarım en kısa zamanda iyileşirsin  ^_^
  16. Beğen
    aria reacted to 하나님 in herkese merhaba :D   
    hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileklerimle
  17. Beğen
    aria reacted to serkania in herkese merhaba :D   
    Hoşgeldin ben de yeni kayıt oldum ben iyiyim sıradan yorucu fen lisesi hayatı :/ seni sormali :D
  18. Beğen
    aria reacted to Cazoof in herkese merhaba :D   
    Hoşgeldin. İyiyim.(şuanlık) sen nasılsın :D iyi forumlar bu arada :D
  19. Beğen
    aria reacted to _phantom_ in herkese merhaba :D   
    Hoş geldin Esra ^.^ Okul dışında iyiyim =) Umarım sende iyisindir :D İyi eğlenceler
  20. Beğen
    aria reacted to Lacky in herkese merhaba :D   
    Hoşgeldin.Ben bomba gibiyim hiç bişeyim yok sağol.:D
  21. Beğen
    aria reacted to Naithon in herkese merhaba :D   
    Hoşgeldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. c: Çekilebilir bir baş ağrısıyla iyiyim denilebilir, teşekkürler. Seni sormalı? :D
  22. Beğen
    aria reacted to ♠Misaki♠ in herkese merhaba :D   
    Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: Üstümde hafif kırıklık var ama iyiyim  :good-job-onion-head-emoticon:
  23. Beğen
    aria reacted to Amygirl in herkese merhaba :D   
    Hoş geldin Esra :) Grip olmam haricinde iyiyim :) Teşekkürler :) Sen de iyisindir umarım :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.