Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

DHspark kullanıcısının son zaferi 5 Ocak 2015

DHspark en beğenilen içeriğe sahiptir

DHspark hakkında

• Doğum günü 06/22/1991

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

10388 profil görütülenme

DHspark üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: DHspark

1. Arkadaş ne Arslan Senki'ymiş ya çıksa da izlesek, bir FMA eder mi? Mangakaya saygım var ama fantastik bir animeden çok tarihi konulu anime gibi duruyor -_-

1. jans09

jans09

Aynen çok fazla konuşuldu ve trailerdan tarihi olduğunu anlamıştım ama mangaya bakınca emin oldum. Supernatural-tarihi-fantastik üçlümesi shounen ile birleşiyor :)

2. DHspark

DHspark

aynen o şekilde olacak bencede, trailerlerinde ordular, kılıçlar kalkanlar falan görünüyor ama bence büyük ihtimalle bu sefer de simya değil de büyü gibi güçler olacak gibime geliyor, öyle bir hava seziyorum :D

aynen FMA geçilmesi zor bir eser hatta az bölümlü shounenler arasında yeri çok sağlam, ulaşılması zor bir anime ama hani vardır ya ben daha iyisini yapana kadar en iyisi bu diye :D yani FMA yı geçebilecek olan yine FMA yı yapan olacaktır ya da olacak mı acaba? görecez :D

3. DHspark

DHspark

yapma ya O_O ben hiç olayın bu kısmını bilmiyorum. Her yerde de FMA nın magakasından yeni anime falan deyince eser tamamen onun sandım Legend of the Galactic Heroes'i biliyorum, daha izlemedim ama hakkında çok güzel yorumlar duydum ancak şimdi Arslan Senki benim için tamamen bir bilinmeze dönüştü

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.