Jump to content

Kai

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

1459
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kai reacted to asci in Anime Video, Caps ve Memes Paylaşım Bölümü   
    ben de bunları internette gördükçe topluyordum buyrun:

2. Beğen
    Kai reacted to Amygirl in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Matsumoto mu  :o

Zevksiiiiiizzzzzzz.... Tite Kuboya Rukia mı Inoue mi diye sormuşlar : Matsumoto demiş :D 

Bir kere çok tatlı bişr kadın hem anaç hem tatlı... Şımarıklıkla hanımefendiliğin arasındaki çizgiyi çok iyi çekiyor.. Halt et sen  <_< Kıyafetine de laf yok  -_-
  3. Beğen
    Kai reacted to sadece okan in TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)   
    bir oyunda tr sv si varsa bu demek oluyor ki türkleri ayıklama operasyonu xD
  4. Beğen
    Kai got a reaction from şamann in IMDB Anime Sıralaması   
    (Bleach olmayan bir liste) 
    Oldu o zaman..  :lol:

5. Beğen
    Kai got a reaction from Hera in IMDB Anime Sıralaması   
    op beğenmiyorsun, narutoyada bayılmıyorsun, bleach ilk 500 e giremez :lol: çoğu kişinin bleach üzerinden tanıdığı yuyu hakusho 127. numara,fma nın ilki listede, naruto gintamayla listede yok.. fanı olduğun fairy tail de öyle. bu listenin doğru olduğunu mu ima ediyorsun acaba. hater kokusu alıyorum.
  6. Beğen
    Kai reacted to Barış D. Baryshx in IMDB Anime Sıralaması   
    İlk 30 serinin içine rahatlıkla girerdi ama popüler Kültürün kurbanı oldu ellem, eski iyidir. :ragecomic28:

7. Beğen
    Anime deyince insanların aklına direk one piece,naruto ve bleach geliyor, onların bu listede olmasını beklemeyeceksek neleri bekliyelim merak ettim. Ayrıca kaliteden kastını anlamadım, bleachin 366 bölüm boyunca sunduğu aksiyonun kalitesi, 12 veya 50 bölümlük animelerde bile çok nadir sıklıklarda bulunuyor. Harika kurgularını söylemiyorum bile.
    Gintamanında olmaması ayrı bir olay. Bu animelerin henüz olmamasından kalitesiz olduğu anlamı çıkartmamak lazım, çünkü başı çekecek olanların bunlar olduğunu herkes biliyor.
  8. Beğen

9. Beğen
    Kai got a reaction from Cold Dewil in Merhaba   
    Başsız ve sonsuz zamanın içinde bu olay kaçınılmazdı.  :lol:  :lol:
  10. Beğen
    Kai reacted to Barış D. Baryshx in Merhaba   
    Allah'ın bir hikmeti işte, mucizeye gel hele. Neredeyse Aynı gün, aynı isim ve isimde nadir kullanılan isimlerden. Yaşta aynı...Böyle şeylerle gelmeyin, daha yaratıcı olun.
  11. Beğen
    Kai reacted to xemerius in İtiraf Köşesi   
    Itiraf ediyorum artik cogu animemi yarida birakiyorum ama animelerimi sevmek istiyorum D:
  12. Beğen
    Kai got a reaction from Anonymmy in Herkese merhaba!   
    Hoşgeldin dik dik bakan kız  :lol:

13. Beğen
    Kai got a reaction from LucisTenebris in İtiraf Köşesi   
    senden bir onizuka bekliyoruz :lol: :good-job-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    Kai got a reaction from LucisTenebris in İtiraf Köşesi   
    bende bir sürü kişinin senin gibi "izlemeyin!" diye haykırdığını gördüm :lol:  ve açtım,10 dakka ilerisine aldım, ve direk kapattım. :D  benim gibi çok meraklı olanlar aynı şeyi yapsın bi etkisi falan olmuyor, gerçi zaten açmadanda ne olduğu belli. yani özel bişey yok bunu söyleyebilirim.
  15. Beğen
    Kai got a reaction from Kadir- in IMDB Anime Sıralaması   

16. Beğen
    Kai reacted to asci in IMDB Anime Sıralaması   
    aklıma gelen iki şey var,ilki:
    bilgisayar-silah ve idol kız üçlüsü:otakuluk üçgenini tamamlıyor,sanki hepsine birden hitap etmeye çalışıyormuş gibi,zaten bu seri ciddi ciddi otaku olanlar dışında çok bir etki bırakmıyor,sıradan bir seri gibi geliyor.

diğeri de:benzeri türlerine göre çizimlerin modern olması belki bir sebeptir,ya da hala devam eden lighnovel serisi
  17. Beğen
    Kai got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Snk deki "çiftlik hayvanları gibi duvarların arasına hapsedildiğimiz gerçeği" benzetmesinin ilk duyduğum andan beri tamamen günümüz dünyasına atıfta bulunduğunu düşünmüşümdür.ama yabancılarda en çok izlenen/fanı olan/bilinen/konuşulan anime olmasına rağmen, onların konuştukları şeyler "mikasa-levi çift olsunmu, çok cool, titan memes, annie hot.." gibi konulardan fazlası değil.. Neyse yani bu bana enteresan geliyor. 
  18. Beğen
    Kai got a reaction from JunEzSe KJ in Animelerdeki Saçmalıklar   
    Kagura :lol:
  19. Beğen
    Kai got a reaction from Pingu in Aoi Fansub Çevirmen - Encoder Alımları Açılmıştır!   
    çevirmenlik için pinguya pm attım, doğru yaptım demi?  :lol: 
  20. Beğen
    Kai got a reaction from Kadir- in İtiraf Köşesi   
    bende bir sürü kişinin senin gibi "izlemeyin!" diye haykırdığını gördüm :lol:  ve açtım,10 dakka ilerisine aldım, ve direk kapattım. :D  benim gibi çok meraklı olanlar aynı şeyi yapsın bi etkisi falan olmuyor, gerçi zaten açmadanda ne olduğu belli. yani özel bişey yok bunu söyleyebilirim.
  21. Beğen
    Kai got a reaction from AdminSlayer in IMDB Anime Sıralaması   

22. Beğen
    Kai reacted to Golge_Kaze in Gölge'nin Çeviri Defteri (Defterim Benim Evimdir...)   
    Bleach ED 9 : https://animeciejderha.wordpress.com/2015/08/30/bleach-ed-9baby-its-you-june/
    Gintama ED 5 :https://animeciejderha.wordpress.com/2015/08/30/gintama-ed-5shura-does/

Gelmiştir :) Keyifli dinlemeler..

Önerileri için: Kai ve Integral'e teşekkürler :)
  23. Beğen
    Kai got a reaction from Strix. in İtiraf Köşesi   
  24. Beğen
    Kai got a reaction from AdminSlayer in Forum Oyunu Öneri Hattı (Tekrardan geliyoruz :) )   
    Repliklerle konuşma oyunu. Replik dışında cevap yazılmamalı ve bir replik çok fazla kullanılmamalı. Eğlenceli olur bence :D
  25. Beğen
    Kai reacted to sadece okan in Sinirlendiğinde En Korkunç Görünen 20 Bayan Karakter-Charapedia Anketi   
    kaguranın ilk 3 te olması lazım sinirlenince evrim geçiriyor bildiğin  :D hiç şaşırtmıyor her zaman ki sao dan 2 karakter listede :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.