Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. Nayru

Nayru

next time diyelim

şimdi bir şey derdim de değil o kafayı duvara vurmak, çok daha farklı şeyler yapardın

o bakımdan susuyorum 

2. (See 23 other replies to this status update)

2. Bakemono no Ko -keşke birileri çevirse alt tarafı 1847 satırcık- BD1080p olmadı 720p elimizde mevcut, alt yazı dosyası da mevcut, lakin dinleyerek çeviri yapılması tavsiye ediliyor ing. çevirisi birazcık, çok azcık kötü gibi :msn_p:  Lütfennnnnn biri el atsın gidip bir de çeviri konusuna yazayım :naughty:  

1. Nayru

Nayru

Hoştur sayende !f Ankara'da izleme fırsatı buldum Bakemono no Ko'yu... :D

ortam da efsaneydi hani, içimden de geçirdim acaba papillon burada mıdır diye :/

2. (See 23 other replies to this status update)

3. Bocekler kabusum oluyo resmen ya. Ruyamda yeni bocek turleri kesfediyorum. akdicoc

1. Nayru

Nayru

bir sabah kalktığında kendini böcek olarak bulmaktan iyidir ama...bkz: kafka-dönüşüm

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Belki bir gün beraber oyun oynayabileceğim anime sever birileri çıkar diyerek şuraya koyayım profili :D https://steamcommunity.com/id/Gold3nLion

1. Nayru

Nayru

side hesabım sayılır çünkü daha çökmedim fazla oyunlara...de sen daha geçen almadın mı pc ne ara çöktun o kadar oyuna :lol:

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Belki bir gün beraber oyun oynayabileceğim anime sever birileri çıkar diyerek şuraya koyayım profili :D https://steamcommunity.com/id/Gold3nLion

1. Nayru

Nayru

ahha forumda steamci yok mu diye zirladigim zamani hatirladm :/ ekliyorum seni musait oldm her vakit co-opcunuz olmaya talibim efenem :lol

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Gece gece monogatari izlemeyi özlemişim ^_^ Owarimonogatari; bu sezon aç gibi izlenecek yeni animelere, gündemden düşmeyecek 2. sezonlara karşı seni koruycaz yavrımmm :lol:

7. Gece gece monogatari izlemeyi özlemişim ^_^ Owarimonogatari; bu sezon aç gibi izlenecek yeni animelere, gündemden düşmeyecek 2. sezonlara karşı seni koruycaz yavrımmm :lol:

1. Nayru

Nayru

@neliel ufak bir araştırmayla bulabilirsin ki yinede anlamazsan söylerim ben sana :/ Demi o kızın çok farklı bir aurası var

2. (See 5 other replies to this status update)

8. Yayın tarihi 2 ekim diyor ama kim bilir bizim elimize ne zaman düşer

9. Yeni House tişörtümle kendime mutluluklar diliyorum. :3

1. Nayru

Nayru

insan bize de alır bi tane cık cık cık

2. (See 2 other replies to this status update)

10. Yeni House tişörtümle kendime mutluluklar diliyorum. :3

1. Nayru

Nayru

Yeni House tişörtü mü yoksa yeni House tişörtü mü ? Anlam kaymalarına dikkat edelim arkadaşım lütfen istirham ediyorum :D asjjfskldfsdj

11. JoJo'nun izlenme sırasını bilen varsa söyleyebilir mi ?

1. Nayru

Nayru

93 serisinden hali hazırda 7 bölüm izlemiş olamm şuan içime oturdu umarım ben de pişman olmam.. detay için teşekkürler

2. (See 7 other replies to this status update)

12. JoJo'nun izlenme sırasını bilen varsa söyleyebilir mi ?

13. JoJo'nun izlenme sırasını bilen varsa söyleyebilir mi ?

1. Nayru

Nayru

ben de yakın zamanda başladım bu seriye de mantıken tarih sırasına göre konumlandırdım : JoJo's Bizarre Adventure - JoJo's Bizarre Adventure (2012) - JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders - JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders 2... bu sıraya göre izliycem ben hikaye olarak nasıl bağlantılı mıdır flan bir bilgim yok belki 2012 ver. bir rework olabilir açıkcası sizin özel olarak sormanızın bir nedeni varsa ben de bilmek isterim sonuçta bu sıraya koymak sizin için...

14. piano çalmak insanın stresini atıyo bide güzel çalabilsem tam olcak -_- :D

1. Nayru

Nayru

piyanon varsa ne güzel orgla acı çekenler de var...

2. (See 1 other reply to this status update)

15. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

1. Nayru

Nayru

lord darius deyince cosplayi arkadaşın yapmanı istedi sen kendin için genderbend yapıcaksın sandım gsafdhgas

2. (See 11 other replies to this status update)

16. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

17. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

1. Nayru

Nayru

lord darius daha uygun diyorsun yani :D

18. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

1. Nayru

Nayru

baksana aslında winter wonder oriannadan da güzel cosplay olur ya (gördükçe aklıma geliyor)

19. Uzun bi beklemeden sonra pc sonunda geldi :D bakalım bu özellikler beklediğime değecek mi :D

1. Nayru

Nayru

beklememe değecek mi diyince aklımdan acaba TESO flan oynuyor da böyle ne biliyim monster tarzı bir pcye mi ihtiyacı vardı gibisinden bir fikir geçti benimki kuru kırıntı işte...

herneyse gayet iyi özellikler, sanırsam işini görür her şeyden öte beklemene değer umarım .d

20. Uzun bi beklemeden sonra pc sonunda geldi :D bakalım bu özellikler beklediğime değecek mi :D

1. Nayru

Nayru

Nedir bu beklemene değeceği meçhul özellikler? Bu arada hayırlı olsun pc

21. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

1. Nayru

Nayru

uu lol .D keşke birileri de yorick cosplayi yapsa unutuldu gitti mezarcı...

22. Bakalım ilk cosplay girişimim başarıyla sonuçlanacak mı o.O

23. "Irzımızdır çiğnenen, evladımızdır doğranan Hey sıkılmaz! Ağlamazsan, bari gülmekten utan!" Mehmet Akif Ersoy

1. Nayru

Nayru

keşke sözü idrak edebilecek birileri de olsa...

24. Five Finger Death Punch - Wrong Side Of Heaven
  25. bugün stajda kırdığım potların sayısı Zelda'da Link'in bir oyunda kırdığından daha fazladır herhalde ://////// Arkadaş aynı anda 657383942 şeye koşunca ben napıyım -_-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.