Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Nayru kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tercihler tamamdır! Sanırım şimdi rahat rahat oturabilirim :P

1. Nayru

Nayru

ohh ne güzel sen rahatsın daha yapmayanlar ne yapsın .D

2. (See 14 other replies to this status update)

2. Nintendo'nun CEOsu Satoru Iwata ölmüş http://i.imgur.com/9kALghl.jpg

3. Nintendo'nun CEOsu Satoru Iwata ölmüş http://i.imgur.com/9kALghl.jpg

4. Ay Eskisehirdeyim. Animasyon bolumunun yetenek sinavima gircem yarin. Sans dileyin minnaaaa

5. Uzun süredir anime depomu kullanıyordum gene bitti. -_- Artık öneri filtremi değiştiriyorum: Ana karakteri Lelouch(lülüş) kadar zeki, karizmatik ve duygusal olan bir anime karakteri, anime ismi onerebilir misiniz? Bıktım aptal shounenlerden! Tur ne olursa olsun. :)

1. Nayru

Nayru

yani öyle aman aman bir şey değildi diye hatırlıyorum ama karakter senin kriterlerine uyuyor bir incele derim

2. (See 8 other replies to this status update)

6. Uzun süredir anime depomu kullanıyordum gene bitti. -_- Artık öneri filtremi değiştiriyorum: Ana karakteri Lelouch(lülüş) kadar zeki, karizmatik ve duygusal olan bir anime karakteri, anime ismi onerebilir misiniz? Bıktım aptal shounenlerden! Tur ne olursa olsun. :)

1. Nayru

Nayru

un-go izleyebilirsin oradaki ana karakter de bayağı karizmatik ve zekiydi hatırladığım kadarıyla...

2. (See 8 other replies to this status update)

7. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

8. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

yok yok şimdi kutlayacaz : hahahahahhah (bunu yapmasam içimde kalırdı)

2. (See 18 other replies to this status update)

9. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

çaktırmadan vermiş mesajı.. .D hadi ben de kutlayım

10. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

... :D yok da hani bu sistem değişecek diyorlar ya stajer sürücü olayı falan olacakmış hiç onlarla uğraşmayalım diye demiştim

11. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

spora başlanabilir masa başında oturmaktan formumuz düşmüştür... :D ehliyet durumunuz nedir gençler aslında şu sıralar ben almayı planlıyorum aradan çıkartılabilir

12. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

sınav sonrası yapılacaklar listem vardı ilgisizlikten onu bile kaybettim... pehrizden çıktıktan sonra normal yemek yiyemeyenler gibi olduk sanki :D

13. O kadar plan yaptım zaman olsun şöyle yaparım böyle yaparım diye,şimdi de hiçbir şeye ilgim kalmadı

1. Nayru

Nayru

nedense bende de benzeri duygular var sınav sonrası içimde sanki bir boşluk oluştu

14. DBZ neden sevmiyorum? Basit salt aksiyon olarak kurgulanmış bir seri ve hikaye-plot- namına bir şey yok. Bir tek lütfen güç dengelerini ayarlayacaksın onu da beceremeyince hiçbir çekiciliği kalmıyor-buraya uzun uzun örneklendiremiyorum-. Buna sıkıcı derecede uzun,güç olarak çeşitliliği olmayan ve tekrarlı dövüş sahnelerini de ekleyince hiçbir cazip yanı kalmıyor. Elbette bazı kaliteli dövüşleri ve karakterleri sayesinde yapacak daha iyi bir işin yoksa sonunu getirebiliyorsun ama milletin övdü...

15. Üniversite seçiminde yer(şehir) gerçekten önemli mi?

1. Nayru

Nayru

bir öncelik koymak gerekirse bence seçilen bölüm daha önemli

@Amygirl abla pki sence kötü bir şehir tercihine karşın iyi bir bölüm okumak mı yoksa iyi şehir ama biraz daha düşük kalibrede bir bölüm mü? ne dersin

2. (See 20 other replies to this status update)

16. Bizim de 10bin kişiden fazla üyemiz var,biz de anket yapalım yabancılar haberimizi yapsın artık:P

1. Nayru

Nayru

yapmaya yaparız da yabancılar haberimizi yapar mı o konuda fazla şüpheliyim

2. (See 10 other replies to this status update)

17. İstediği bölüm(Japon dili) için Kayseri'ye gidip gitmemeyi düşünüyor...

1. Nayru

Nayru

aha kayseri...:D açıkcası kayseri ve erü hakkında bolca tavsiyede bulunabilirim eğerki istersen hatta o bölümün öğretim üyelinden de tanıdığım var

2. (See 11 other replies to this status update)

18. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

1. Nayru

Nayru

ou bu parça gerçekten çok hoşmuş... ve kemanın sesini alabiliyorum :D

2. (See 7 other replies to this status update)

19. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

1. Nayru

Nayru

yok ilgimi çekmeye çekti de öyle çello sesini alamadım abla bilmiyorum bende mi sorun var

20. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

1. Nayru

Nayru

güzel parça...yanlız bunların çelloları biraz daha küçük sanki birde yan tutuyorlar ki heran ellerirndeki çubuğu atıp gitar misali çalmaya başlayacaklarmış gibi bir hisse kapıldım :D şu videoyu gördükten sonra çellodan her şeyi beklerim artık

21. Sukitte ii Na Yo çevirirken her seferinde beni sınıyor.. Ya bu çizer niye bu kadar çok yazı yazıyor XD Neyse seri çok iyi ilerliyor benden söylemesi ;)

22. Gençler istediğiniz parça varsa lütfen yazın.. Bu arada şarkı söylemek isteyenler pm atabilir. https://www.youtube.com/user/nevermorest

23. Gençler istediğiniz parça varsa lütfen yazın.. Bu arada şarkı söylemek isteyenler pm atabilir. https://www.youtube.com/user/nevermorest

24. Uzun süre sonra foruma girince garip hissettim. Neyse :D

1. Nayru

Nayru

trevi çeşmesine süt döken çılgın türkler haberini hala bekliyorum ona göre...:D yalancı çıkarma beni

2. (See 9 other replies to this status update)

25. Oyyy yoruldum ya tükendim ya bittim ya...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.