Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne Rıse kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 2 orta boy pizza yedim midem beni öldürecek halp!

2. 2 orta boy pizza yedim midem beni öldürecek halp!

3. 2 orta boy pizza yedim midem beni öldürecek halp!

4. Bahar animeleri içinde dikkat çeken animeler varmı ¿

5. Uzun zamandır güncelleme yapmamıştım bu hikayeye.. Yazmak iyi geldi..:) Keyifli okumalar..:) http://www.wattpad.com/122864430-geçmişim-final-maçi

6. Kandiliniz Mübarek Olsun... :)

7. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

1. Rıse

Rıse

Deme yahu :( Amy çok iyi bir insandı pırıl pırıldı..

2. (See 38 other replies to this status update)

8. varmı forumda Hearthstone oynayanyanyan?-?

9. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

1. Rıse

Rıse

Amy bence bir daha düşün ..

Seni sevenleri üzme..

Hayal kırıklığı oldu ben dahil bir çok kişinin Amy ablasısın..

10. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

11. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

12. Şu nicklerinin önüne arkasına değişik değişik karakter sıralayan arkadaşların başka yabancı bilgisayarlarda tek seferde hesap açabiliyorlar mı merak ediyorum :D

1. Rıse

Rıse

Ben hep Amy diyeceğim biz seni öyle sevdik :D ..

13. Vocaloid'de ses tonları nasıl ayarlanıyor ya :S ? 3 saatlik uğraşı sonucunda tek yapabildiğim 2007den kalma nokialardaki o robot kız sesini çıkarabilmek oldu.

14. Vocaloid'de ses tonları nasıl ayarlanıyor ya :S ? 3 saatlik uğraşı sonucunda tek yapabildiğim 2007den kalma nokialardaki o robot kız sesini çıkarabilmek oldu.

15. Gun icinde uyuyup eksi eksi bi agiz tadiyla uyanmaktan nefret ediyorum. -.-

16. Buda mı gol değil bee..:(

17. Gun icinde uyuyup eksi eksi bi agiz tadiyla uyanmaktan nefret ediyorum. -.-

18. Mazi kalbimde yaradır..

19. Mazi kalbimde yaradır..

20. Göz göre göre yenilmek.. Sıkıcı bir hayatım var.. Hep kaybeden olmak hmm..Bir süre sonra kaybendenler kulübüne üye olacağım..

21. Göz göre göre yenilmek.. Sıkıcı bir hayatım var.. Hep kaybeden olmak hmm..Bir süre sonra kaybendenler kulübüne üye olacağım..

22. Göz göre göre yenilmek.. Sıkıcı bir hayatım var.. Hep kaybeden olmak hmm..Bir süre sonra kaybendenler kulübüne üye olacağım..

23. Göz göre göre yenilmek.. Sıkıcı bir hayatım var.. Hep kaybeden olmak hmm..Bir süre sonra kaybendenler kulübüne üye olacağım..

24. Ben bu çizimimle yarışmaya katılabiliyor muyum? http://i.hizliresim.com/Lao23z.jpg (asdasdasd)

25. Göz göre göre yenilmek.. Sıkıcı bir hayatım var.. Hep kaybeden olmak hmm..Bir süre sonra kaybendenler kulübüne üye olacağım..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.