Jump to content

orewakimida

Üyeler
  • İçerik sayısı

497
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne orewakimida kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ao No Exorcist,Fullmetal Alchemist Brotherhood,Nurarihyon No Mago,Fairy Tail...Benim 3 ten fazla kere izlediğim pahabiçilmez animelerim :D

1. Kadir-

Kadir-

Ao No Exorcist <3

2. Ara sıra insan animelerden konuşacak insan arıyor. Kimse yooooook etrafımda.

1. Nyoteida

Nyoteida

Bu ortamda da mı yok :O

2. orewakimida

orewakimida

gerçek hayatta.

3. Aradabi insan kendini çok boş hissediyor bu herkeste oluyor mu yoksa bende bi sorun mu var ?

1. Bipa

Bipa

Son 2 haftadır sürekli öyle hissediyorum merak etme yalnız değilsin.

2. orewakimida

orewakimida

oh bi rahatladım :p

4. artık haftaiçleri yokum.hafta sonu görüşürüz minna. 96_NEKO...

5. Az önce resim ciziyordum kalemin ucu burekkep diye yatağa koyamadim agzimla tuttum v.s ve ağzımdan kalemi almak için elimi uzattimda kalem elimi deldi bildigin deldi. Chi chi chi ...!!! İŞTE BEN :3

6. barakamon izlesemmiki ...

1. historianWeeb

historianWeeb

izle izle :D

2. Milli Midilli

Milli Midilli

İzle. Kesinlikle.

3. orewakimida

orewakimida

tamam arigato izlicem. :D

7. Başımdan ayrılmayan kuzenler görüyorum lütfen bu bi rüya olsun .HELP MEEEEEEEEE ! !!!

8. Başladı ... (╥_╥)

9. ben acaba neden free yi daha önce izlemedim ki az önce bitti şu an evde mayomu arıyorum :p haikyuu dan sonrada voleyball topumu aramıştım kuroko no basket ten sonra ne aradığımı söylememe gerek yok .Ben neden böyle oldum :D ....

1. Kadir-

Kadir-

Kuroko no Basket izleyip izleyip basket oynamaya giderdim, ne günlerdi :D

10. Ben herhalde piskopatim nedense genellikle ana karakterin acı çektiği animeleri seviyorum. Mesela birvampir iç güdülerini bastirmaya çalışırken falan :D

1. kurumi chizuru

kurumi chizuru

O zaman bendemi psikopatım :D

2. orewakimida
  11. benim durumun üstünde sohbet eden arkadaşlara duyurulur . insan bir yorumluk yer bırakır bnde bişi yazmak istedim :p canım çekti :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

uyudular amaa

3. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Şimdi öhöm öhöm bütün konu benden başladı sdşflkd Sonra ben gidince de devam etmişler yav 40 kaç tane bildirim geldi yavrum -,-

SONUNCU MESAJI NEKO ya bırakaydınız bari buna çok uygun bir argo var ama demiyom ben çok kibarımdır gıcıklık etmişiniz -,-

4. HolySpirit

HolySpirit

^^ 1 mesaj silyim 1 mesajlık yerinn var neko yazarsın hihihi ^^

12. bi insana hiç birşey mi yakışmaz sacimi kestirdim olmadı uznkende bir seye benzemiyordu :/

2. HolySpirit

HolySpirit

:D en iyisi 0 a vurun bak bide onu dneyin ^^

3. Anonymmy

Anonymmy

0'a vurduracağım

13. Bir ara androidde assassin's creed' e benzeyen bir oyun vardı eski bi komutan mı neydik(ilk bir bölüm sonra bi zindanda uyanıyorduk ) ben gameloft yapmıştı diye hatırlıyorum ama şimdi baktım öyle bir şey yok acaba bilen biri varmı.

14. Bir figür alacağım ama hangi karakter olsun karar veremedim .Aklimda sao sinon, no game no life shiro, hatsune miku ve bleach neliel var.aslinda sirayla hepsini alacağım ama once hangisini alsam :3

1. houston

houston

once one piece zoro al :S :p

2. Kaxell

Kaxell

Bende bundan var: Çin versiyonunu 30 dolara almıştım. Açık arttırmada kapıştığım adam vazgeçince 5 dolarlık indirim sağlamıştım normal fiyatından. Shttp://www.ebay.com/itm/Sword-Art-Online-II-Sinon-Phantom-Bullet-1-8-PVC-Figure-Kotobukiya-Japan-new-/251892230574?hash=item3aa5f269ae

3. Siesta

Siesta

Miku'nun çok hoş figürleri var yani bir çok çeşit miku olduğu için.

15. bir haftasonu daha bitti hadi dershaneye haftaya görüşürüz minna :)

16. bir kaç haftadır bilgisayarım bozuk telefonla girmek çok can sıkıcı ama neyse bilgisayar alcam para biriktiriyorum olcak bunu da atlaticam. bunu neden söyleme gereği duydugumu bilmiyorum hadi bn bilgisayar alınca tekrar görüşürüz minna :3

17. boş zamanimda izlemek için bir anime soylermisiniz çooook sıkıldım :-(

1. Raven-kun'
    2. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Gintama. Hangi bölümden başlarsan başla izlenir

18. böyle kimya ödevi olmaz olsun BU gece uyumak yok sabahlıycam KAHVEEEEEEEEE

2. xemerius

xemerius

Senin kedin mii *-* :D bununla beraber 98 oldu

3. Anonymmy

Anonymmy

Veeeeeeee sonnnnnnnnn yorummmmmmmmmmmmmmm

4. HolySpirit

HolySpirit

Hyrr şimdi sonn :D

19. Bu aralar anime izlemekten daha çok manga okumak hoşuma gidiyor ne oluyor bana böyleeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. Sina

Sina

Mangaların animelerden güzel olabileceğinin farkına varmış olabilirsin? D:

2. Siesta

Siesta

Sina'nın dediğini kopyala yapıştır yapıyorum.

3. orewakimida

orewakimida

(/o.O)/ ŞOK!!

20. Bu gün arkadaşım şu anime dediğin şey ne bir tane soylede bakayım dedi bende kendimin izlediği ilk animeyi fullmetal alchemist brotherhood önerdim severmi acaba ? (/^_^

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Anime sevmeyen insan death note seviyor genelde :D

3. DHspark

DHspark

ahaha :D bak o da doğru bir tespit bir arkadaşım vardı ya anime sevmiyorum pek ama o Death Note a baktım dehşetti diyordu :D ulan

4. orewakimida

orewakimida

evet anime ne bilmeyen ama death note u izleyen arkadaşlarıma hala anime sevdiremiyorum o ne diyorlar. Türkçecim bile death note izliyormuş...

21. bu gün çizdim bi yeri olmadı gibi geldi daha yüzünü cizmedim ama http://i.hizliresim.com/pgYR3a.jpg erza :)

22. bu gün sınav olduk yanimdakinden bakayım dedim sınavdan sonra hatırladım ben B o A...

1. Witch

Witch

Gecmis olsun. Senin yerinde olsaydim kendimi keserdim herhalde. >-<

2. orewakimida
  23. Bu yaz izlemek için güzel bir anime listesi yapmama yardım edermisiniz.Bence herkes bir tane söylese listem tamam olur :D

1. OrangeBox

OrangeBox

Baccano, Kyoukai no kanata, C the Money of soul and possibility control, FLCL (Fooly Cooly) -o kadar hoşuma gitmedi ama tam çerezlik anime :) - Black Rock Shooter -OVA'sı orijinal hikaye, animesi aynı konu fakat daha bi değişik- Nichijou... aklıma gelmiyor daha :D

2. fuyu

fuyu

katekyo hitman reborn, donten ni warau, world trigger :D

24. bugün akame ga kill bitirdim .Galiba birtek ben hayatta kaldım ?

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ahahah Akame'yi gözden kaçırmışsın sanırsam. :D

2. Kaxell

Kaxell

canısı mangasını oku.

en azından parmakla sayılır kadar adam hayatta kalıyor ve 30dan sonra bambaşka ilerliyor hikaye.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.