Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Nume got a reaction from Runo in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    sevmiyorm ne yapabilirim mesela ınoue yi yazmayı unutmuşumö bak yorumda görünce aklıma geldi :D 'krosaki kun kadar başına taş düşsün'  :DD cidden ya-birde hinata var naruto-kuun ! =.= allahım bu karakterleri çıkarsınlar
  2. Beğen
    Nume got a reaction from Runo in Popüler Olduğu ya da Sevildiği Halde İtici Bulduğunuz Karakterler   
    Kyuubi - nedense cins cins duruyor hiç sevemedim =.="
    Luffy: bana çok kızıyorlar ama :D luffy i sevmiyorum ya :D ..
    L:Çok Tuhaf Geliyor mesela :D
    Lucy:oldum olsaı sevmedim lucy i : D
    Eren:Erenden nefret ediyorum =.= (levi ♥ levi ♥)
    Hinata: bak bu karaktere çok uyuzum :D herkez sever ben nefret ediyorum =.=
  3. Beğen
    Nume got a reaction from Runo in Selamlar O_o   
    Hoşgeldin :)
  4. Beğen
    Nume got a reaction from Myshkn in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İçin Programlar Var Zağten...
  5. Beğen
    Nume got a reaction from Runo in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    heheeh öyel oldu :D server hangi serverdi .O ilk server ya soldaki ilk server de türk oluyor arada bir
  6. Beğen
    Nume reacted to Shotdown in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
    Post kasmak amaçlı yazmıyorum yanlış anlaşılmasın :)

Bize heryer 666 

ping sorunu olmuyorsa archagetr'nin forumunda rus serverine giriş mevzusunu acıklamışlardı bugun bi indirir yarın denerim :)
  7. Beğen
    Tavsiye Edildi mi Görmedim Ama ArcheAge Ağustos Ayının Ortalarında EU ya Gelecek Oyunlardan Biri Beklemek İstemeyenlere Açık Russian Sunucusu Bulunmakta Zaten Fakat ID sınırlaması Var Bunu Halletmek İçin Programlar Var Zağten...
  8. Beğen
    en kötü russian a devam ederim :)  para vermek sorun değil ama gerek yok gibi :S  

valla ferre(kedi) ırkına özel kıyafet görmedim ben daha zaten çokta met edilecek bir ırk değil bence
  9. Beğen
    Nume got a reaction from Shotdown in Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı   
  10. Beğen
    Nume reacted to Cold Dewil in Gördüğünüzde İrkilip,Ürperdiğiniz Sahneler(spoiler içerebilir)   
    Klasik olacak belki ama Son Durak filmlerine bağlayan Another da ki şu ünlü şemsiye sahnesinde irkilmişdim :wacko: Ana karakter boğazını tutuyordu bende tutmuşdum :( Nedense böyle çok gerilip kendimi kaptırdığımda karakterin neresine birşey olsa benimde aşağı yukarı oram acır :ph34r: Manyakça biraz ama evet öyle <_< ...
    Ahanında o sahne :

11. Beğen
    Nume reacted to Adige in Konichiwa Minna San   
    Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :)
  12. Beğen
    Nume got a reaction from Golge_Kaze in Konichiwa Minna San   
    Konichiwa Minna =^-^= forum da çok yeniyim.. adım beyzanur 5-6 senedir animelerle ilgileniyorum ^-^ hepinizle iyi geçinmeyi umuyorum Tek İlgi Alanım Animeler Değil Ayrıca Mangalar Lada İlgileniyorum Güzel Sanatlar Okuduğum İçin Çizimlerimde Yardımcı Oluyor Diyebilirim.. Tekrar Umaım İyi Geçiniriz Minna San :)(forum kuralları bölümünde ileti olayı vardı okudum fakat =3= tanışma yeri olduğu için sorun olmaz demiştim umarım sorun yaratmaz)
  13. Beğen
    Nume reacted to Herida Ç.Haruno in Sakura Haruno-Naruto   
    ''BİZ'' kelimesini fazla kullanmamnı öneririm bu kadar öznel bir yorum için biraz fazla....Hinata fanları istediği kadar sevsin ama sakuranın fanları kadar sevdiği kişiye bağlanmaları biraz güç . Bu genel görüşümdür

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.