Jump to content

Agumonmikasa

Üyeler
  • İçerik sayısı

25
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Agumonmikasa reacted to Rainbow-19 in Shingeki no Kyojin 2. Sezona Yeşıl Işık   
    mangalara baktım 2.sezonda en çok merak edeceğim konu erenle zırhlı dev kapışması olacak..... mangada erenle ilgili garip bir sahne vardı gerçekten ilginçti......
  2. Beğen
    Agumonmikasa reacted to forevertr3 in Armin’in Seiyuusundan Cevap Geldi   
    Eğer biz karar vericeksek tsundere kız olsun  :P
  3. Beğen
    Agumonmikasa got a reaction from TheDirectEco in 2013 Yılının En İyi 10 Animesi Açıklandı!   
    Valla shingeki no kyojin cidden birinciliği hak ediyor onu birinci sırada görmek çok mutlu etti inşallah başarılarının devamı gelir :)
  4. Beğen
    Agumonmikasa reacted to rek in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Fairy Tail: Su ejderha avcısı büyüsü kullanmak isterdim şahsen. Fairy Tail loncasında herkesin kafayı taktığı zıtlaştığı eleman rolünde olurdum herhalde. :D

Sword Art Online: Bunda direk bir RPG'de oynardım. Tercihen fantastik çağı konu almalı, ırk olarak ork olmayı isterdim. :P

Shingeki no Kyojin: Bunun içinde olmasam daha iyi.  :good-job-onion-head-emoticon:

Barakamon: Adaya taşınır ve günümü resim çizip çocuklarla oynamakla geçirirdim. Bir de sürekli konomon yerdim çünkü nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum. :P

Naruto: Shikamaru'nun yalakası olurdum vallahi. 2 saniye yalnız bırakmazdım.  :D
  5. Beğen
    Agumonmikasa reacted to Cazoof in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Fairy Tail'in içinde olsaydım: büyük ihtimalle ilk girişimde Natsu benimle dövüşürdü. Alışamadığım için kaybederdim ama gücümü kazanınca ilk işim natsuyla dövüşmek olurdu.Gajeel ile kanka olmaya çalışırdım.Bir exceed edinirdim.

Narutonun içinde olsaydım: Aslında şuan hiç narutoya gidilecek gibi değil ortalık karışık malunuz Madara...  Obito ile iyi geçinmeye çalışırdım ne yapacağı belli değil büyük ihtimalle takım olurduk zaten :D Narutonun meşhur henge no jutsusunu öğrenip ramenci amcadan ramenleri bedavaya getirirdim.

Shingeki no Kyojin'in içinde olsaydım: Keşif birliğine katılırdım.Yumruk yiyeceğimi bilsemde Mikasa'ya evlenme teklifi ederdim :)

aklıma gelenler bunlar aklıma gelidkçe yazarım :)
  6. Beğen
    Agumonmikasa reacted to _phantom_ in Shingeki no Kyojin Ne Zaman Bitiyormuş?   
    Manganın yeni bölümlerinin senaryosu ne kadar ana konudan uzaklaşsa da hoşuma gitti. Bence daha çok yolu var manganın. O kadar çok gizem var ki hepsini açıkla açıkla nereye gidecek hiç bilmiyorum. Ama yine de uzatmamaları tarafındayım. Bir sezon daha yapılsın final olsun diyeceğim de 1 sezonda da her şeyi açıklayabilirler mi o da var. Bakalım nasıl olacak :)
  7. Beğen
    Agumonmikasa reacted to Rıse in Shingeki No Kyojin Karakter Anketi   
    hanji olmalıydı ya  anlatılmaz izlenir :) 1 . sırada 2. levi 3. duvardan da büyük olan bana göre legend olan :)
  8. Beğen
    Agumonmikasa reacted to ame in Animelerdeki En Güzel Mekanlar   
    Shingeki no Kyojin

Tonari no Totoro

Mononoke Hime

9. Beğen
    Agumonmikasa reacted to Estable in Shingeki No Kyojin Karakter Anketi   
    Kapılar sonuna kadar açık ve sesler gelmeye başladı :mellow: Levi'yle birbirimizi çok severiz biz ^_^
  10. Beğen
    Agumonmikasa got a reaction from ♥Lydia♥ in Merhaba   
    Merhaba siteye daha yeni üye oldum şimdiden tanıştığımıza memnun oldum inşallah sizlerle iyi anlaşırız benim adım yağmur deniz 18 yaşındayım balık burcuyum istanbulda doğdum büyüdüm ama memleketim ordu izlediğim animeler şunlar:

1.Shingeki no kyojin
    2.Claymore
    3.Go sick
    4.Sukitte ii na yo
    5.Hiiro no kakera
    6.Death note
    7.Scrad seven
    bunları izlediğim sevdiğim tarzlar genellikle doğa üstü güçler savaş gizem ve maceradır
    Shingeki no kyojin benim favori animelerimdendir orada en sevdiğim karakterler eren,mikasa ve armin ama fovari karakteri armindir kusura bakmayın çok konuştum inşallah sizleri çok severim  :D  :) 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.