Jump to content

Witch

Üyeler
  • İçerik sayısı

3845
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Witch reacted to typerion in Anime Karakterlerinin Yaşlarını ve Çekiciliklerini Sorduk   
    Nicolasa hot veriliyorsa Worick'a Godlike verilmesi lazım ?
  2. Beğen
    Witch got a reaction from Strix. in ( 12 / 12 ) Boku dake ga Inai Machi   
    Yaşasın Nones yaşasın Sine! <3 Japonların ilginç zevkine uygun olmasa da <_< ilk 10'a girmesini umuyorum. C:
  3. Beğen
    Witch got a reaction from Black Angel in Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?   
    Ben oyle bir manyagim ki '-' hicbir bolumu atlayamam, yarim eksik hissederim. Doldurmaymis ozelmis hepsini izlerim. :/ Onun icin diyecek bir seyim yok. :unsure:
  4. Beğen
    Witch got a reaction from BodomNight in BodomNight amatör anime karakter çizimlerim (GÜNCELLENDİ)(08.02.2016)   
    İyi gidiyorsun! Gayet iyiler, biraz daha pratik.  :cheer1-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    Witch got a reaction from JunEzSe KJ in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Troublemaker geri dönsün artıık. *o* Nostalji... :')
  6. Beğen
    Witch got a reaction from Vologirl in Türkçe Konuşan Vocaloid   
    Yaa çok şirin olmuş. :D Sesi karizmatikmiş tanımıyorum ama. T-T Ben de deneyeceğim bir heves geldi. :D (ödevden kaçmaya çalışıyor)
  7. Beğen
    Witch got a reaction from --BronkerS-- in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Izlemedim. :mellow:
    Detroit Metal City? Biktirdim ama olsun. :P
  8. Beğen
    Izlemedim alayim listeme. :D
    Detroit Metal City? ;-; Israrciyim. :P
  9. Beğen
    Ben de izlemedim :ph34r:
    Izleyen birini bulana kadar DMC'ye devam. :lol: Detroit Metal City? *-*
  10. Beğen
    Witch got a reaction from Luluna in AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)   
    Yaa bu harika olmuş! Böyle ekrana bakıyorum uzaya taşınıcam bir iki güne valla. Tek yeteneksiz benim galiba. :D Ellerine sağlık yaa istersen rahatsız edebilirim devamını getir diye yani zorlama yok edebilirim.  :LTkJN9u:  :LTkJN9u:
  11. Beğen
    Witch reacted to Vologirl in Türkçe Konuşan Vocaloid   
    Arkadaşlar, Vocaloid Editor 3 programıyla yapmış olduğum bir ses denemesidir. İlk defa kullanıyor olduğum için biraz garip gelmiş olabilir ses. Bundan dolayı özür dilerim. Zaten kullandığım Vocaloid'in ses bankası sadece Japonca şarkı söylemesi için yapıldığından dilimizde olan bazı sesleri çıkartamıyor, fakat ben bir şekilde dilimize yakın olacak şekilde ayarlayabildim az çok.

Burada konuşan Vocaloid'imiz: VY2 (Yuuma)

12. Beğen
    Witch reacted to Kaxell in Türkçe Konuşan Vocaloid   
    Yukari'ye az "kakuseru-sama!" dedirtmedim degil. :P aşkım IA yı ingilizce sarki soyletmeye calistiktan sonra vocaloide tekrar ellemeyecegime dair tovbe etmistim, sonra ONE geldi :D lakin CeviO japonca arayuze sahip oldugundan ONE i kullanamadim bi turlu
  13. Beğen
    Witch reacted to ibodi in Birkaç çizik   
    Sebastian çizimi :)

Chrismast Chibi çizimi :)

Best Team çizimi :)

14. Beğen
    Witch reacted to Haruka in İtiraf Köşesi   
    Sims etkisi olabilir mi bu? :DGeçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden. Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

15. Beğen
    Witch got a reaction from ibodi in Amatör Çizimler | Witch   
    29.01.2016
    Buraya eklemeye üşend- öhöm unuttuğum Juvia!

16. Beğen
    Witch reacted to sShoguNn in Alttaki Üyenin İzlediği Anime Sayısını Tahmin Etmece   
    Gerçekten çok yaklaştın ve sadece 3 animeyle kaçırdın :lol2-onion-head-emoticon:

Alttaki 57 ? :confused-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    Witch reacted to JunEzSe KJ in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    Hepsi 10. ;D
  18. Beğen
    Witch got a reaction from Dj-Morphosis in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ftsuu-sama geçmiş doğum günün kutlu olsun, sininle aynı grupta olmakla gurur duyuyorum! (hala atılmadı... B) )
  19. Beğen
  20. Beğen
    Witch reacted to Singularity in İtiraf Köşesi   
    Siyah beyaz film gördüğümde o adamların olduğu dünyayı gerçektede siyah beyaz sanardım çocukken :D
  21. Beğen
    Witch reacted to typerion in Amatör Çizimler | Witch   
    Hepsi güzel olmuş. Witch yaparda güzel olmaz mı nihahhhaahaha
  22. Beğen
    Witch reacted to Singularity in Amatör Çizimler | Witch   
    Erza telefona çok yakıştı witch sadece saçlarının boyalı olması daha güzel durdu renkli olsa nasıl olurdu bilmiyorum ama seni ve katsumihoku yu radarıma aldım çizimlerinizi takip edeceğim
  23. Beğen
    Witch got a reaction from Barış in Amatör Çizimler | Witch   
    29.01.2016
    Buraya eklemeye üşend- öhöm unuttuğum Juvia!

24. Beğen
    Witch got a reaction from Singularity in Amatör Çizimler | Witch   
    Aklıma gelmişken güncelleme yapayım... Flooddan rahatsızım ama affedin noooluuuur. ;( Güncelleme yani...

Şöyle bir Juvia:

25. Beğen
    Witch got a reaction from Singularity in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Burada Chris Brown tam 3.tekerlek, aynı ben ya. :D Şarkı çok güzel. :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.