Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Zombie kullanıcısının eklediği dosyalar

1. @Amygirl sizin şu adminlerce artık hoşgörü yok.İtiraz edenler banlanacaktır kararınız var ya o karar geldikten sonra üye olsam banlanmıştım :sweating-onion-head-emoticon:ama o karar bu forumun sessizliğe gömülüşünü başlattı orası da ayrı bir handikap :snack-crazy-rabbit-emoticon:

2. IDM kullanan ve chromeda indirme butonunun görünmemesi sorununa çözüm bulan biri bu çözümü bana da anlatabilir mi? Netteki çözüm videoları bir işe yaramadı. Ürün orijinal değil, crackli. Firefox dene demeyin. Uzantıyı reddediyor...

1. Zombie

Zombie

crx uzantısını eklentilere sürükledin mi?

2. (See 7 other replies to this status update)

3. Selam gençler nasılsınız iyimisiniz

4. Benim doğumum bir hataydı diye düşünen insanları anlamıyorum... Eğer bu dünyaya geldiyseniz ve bu süre kısıtlıysa, neden bunu daha da kısaltmak isterler ki? Ölüm bir kurtuluşsa eğer, güzel bir hayat için geçerlidir. Eğer hayatından memnunsan ve gülümseyerek son nefesini verdiysen, bence o Zaman kurtulmuşsundur. Fakat kendisinin hiçbir zaman bu hayatta bir yeri edilmeyeceğini düşünen insanları düşününce yumruklarımı sıkıyor ve onlara adeta şöyle diyesim geliyor: İstersen bu hayattaki yerini kaldırmana yardımcı olayım.

Biz bu dünyaya bir sebep için geldik. Belirli bir süremiz var. Tıpkı bir sınav gibi. Bu düşünceler aynı sınavda hiçbir soruyu yanıtlamamak gibidir. Düşününce oldukça saçma geliyor. Oysaki artık çoğunluk insanda bu düşünce hakim.

Uçmayan kuşlara şunu sormak gibi: Madem kanatlarınız var, neden uçmuyorsunuz?..

1. Zombie

Zombie

insanların nasıl bir kişilik bunalımında yada kişilik bölünmesi yaşadığını bilemezsin, zamanında nasıl bir bunalım geçirdiğini ailesi yada arkadaşlarının kendileri için küçük bir şakadan ibaret olarak gördüğü bir şeyi o farklı bir şekilde yorumlayabilir.Toplumsal normlar onun için bir şey ifade etmiyor olabilir, dünyanın en huzurlu yerine'de gitse depresyondan çıkamaya'da bilir. Bir sınav olduğunu düşünmüyorum.

2. (See 9 other replies to this status update)

5. Spoiler

Aksiyon büyük

1. Zombie

Zombie

Gelme bilinç altıma gelme işte istemiyorum :noooo-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Belirli bir yaşa gelmiş insanların "saygı" kavramından bihaber olması.... Şu sıra kendime bile tahammül edemiyor iken birde bu insanlarla uğraşmak can sıkıcı.

1. Zombie

Zombie

Dünya nüfusu arttıkça, insan sayısı azalıyor. Demiş (soy adını okuyamadığım) Chuck Palahniuk

2. (See 1 other reply to this status update)

7. uykumda esnediğim doğrudur

1. Zombie

Zombie

un kurabiyesini cok severim herkes yapıp yesin diye şey ettim :crying:

8. 'Dünyada her şey kusursuz işlemez küçük kız.'

9. işin ilginç yanı 7 sene boyunca görüşmediğin arkadaşlarının aniden ortaya çıkması ve dilinin tutulması  :6:

10. Bu digitürk bein mi neyse artık umarım güzelce iflas eder bilmiyorum ileride kitle etkiliyebilecek bir konuma gelir miyim ama bu digitürk'ün fakir game of thrones izleme paran yoksa gimi if trihinis izilimi sin :S  zihniyetine telif atayım dur çok para verdim ben seriye alıp millete paralı ve reklamlı izletebilmek için son dakkasında 15 dklık reklam koyabilmek için benim hakkım telif telif teli telif telif...Umarım bu güzelim animelere dokunmaz bir tane lavuk,kalkmışlar zorlama yoluyla seriyi izleyeceksen para ver bize,bana para ver gözümde şu videonun 2. kısmındaki kişilikteler.Kitleri etkileyen biri olsaydım eğer acayip marka zedelemesi yapardın bunlara..bana refah seviyesi yerlerde olan bir ülkede paralı basit eğlence satamazsın arkadaşım.

Spoiler

1. Zombie

Zombie

Bunun birde reklam sms'leri ile taciz versiyonu var ne kadar iptal edersen et durmadan sms atıyorlar keşke bende şöyle içten bir mesaj atabilsem onlara :42:

2. (See 2 other replies to this status update)

11. Hayatı gecelere alsak ya. Sabah uyu akşam yaşa falan. Ha olma mı? :( 

1. Zombie

Zombie

güncelleme gelse hayata dediğini yapsak olmaz mı fazla mı bir şey istiyoruz :(

2. (See 3 other replies to this status update)

12. Annem ciddi anlamda şizofren olduğumu veya psikolojik bir rahatsızlığım olduğunu düşünüyor. Bugün hastaneye gitmeyi teklif etti. Selamlar:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

1. Zombie

Zombie

benimde vampir olduğumu düşünüyorlar 3,4 aydır sabahlıyorum gelir geçer :kermityayplz:

2. (See 19 other replies to this status update)

13. Sıkıcı ve bir o kadar sıcak günler :/

1. Zombie

Zombie

tam ısınmadı diyorsun beni bu havalar bile yoruyor :dizzy-crazy-rabbit-emoticon:

14. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

L' (L zaten siyahi bir arkadaş olmuş) ırkçılık karşıtıyız L'yi siyahi yaptık.Bak koçum beyaz adamı zenci yapıyorsunuz arkadaşım bu üstü örtülü sempatizan ırkçılığı nefret ediyorum şöyle olaylardan.

kötü bir seri olacak ama ergen tayfayı tav edecektir diye düşünüyorum vampire daires 4.sezon sonrası gibi olacaktır kalitesi.

1. Zombie

Zombie

yeşil perdeden bol ne var daya yeşil perdeyi al sana dizi nasıl olsa fanları var ısıtıp ısıtıp sunarız bunlara demişler.

15. Yapılacak çook iş var ve zaman yetmiyor ^^

16. snk 2.sezon tamam güzel hoşta bu ne arkadaşım :1f604:

cats.jpg

17. Eski üyelerden kim kaldı be :) sene olacak 2017 kimseler görünmüyo

18. Herkesin bir derdi var benimkiyse kitaplarda kaybolmak.

1. Zombie

Zombie

Bir de şu var tabi arkadaşın gelir aaaa şu kitabı alayım der geri getirdiğinde kitap fosil olmuştur, sayfanın yarısı kopmuş öbür yarısı hastaneden yeni taburcu olmuş vaziyette alçılı şekilde sana bakar :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 10 other replies to this status update)

19. Sınıfta kimsenin neti cekmezken benimkinin çekmesi ?

1. Zombie

Zombie

Sınıfta Herkesin neti varken benim netimin olmaması :(

20. Benim durumum mu silinmiş yoksa benim kafam 1 milyon mu o_o 

1. Zombie

Zombie

vah vah radara yakalanmışsın ( ͡° ͜ʖ ͡°)

21. Benim durumum mu silinmiş yoksa benim kafam 1 milyon mu o_o 

1. Zombie

Zombie

kulaklıkla son ses müzik dinliyordum sağ alttan bınk diye bildirim çıktı aklım uçtu

22. Hakkımda yazısını güncelledim. İşsizler okuyabilir keh keh keh

1. Zombie

Zombie

o kadarda uzun bir yazı değildi eskiden fazla spammer geliyordu bu aralar düşüşlerde eski formlarını geri kazanmaya çalışıyorlar sanki :rice-ball-smiley-12:

2. (See 10 other replies to this status update)

23. Ölüyoruz!

1. Zombie

Zombie

evet ömrümüz bitiyo :rice-ball-smiley-12:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.