Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Leath kullanıcısının paylaşımları

1. Şu linki bir düzeltsek iyi olucak :) Çıkarım olduğundan değil sadece daha fazla insan caps paylaşsın zaman öldürmelik çok hoş oluyor. Zaten diğerinin kapandığına üzüldüm azcık canlı tutun. gençler bakın linke BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz. BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK BURAYA TIKLAYARAK
  2. urlsini eski adrese yönlendirmişler. BURAYA TIKLAYARAK açabilirsiniz.
  3. Berat jetimi getir gezmeye çıkıyoruz. B)
  4. Akame Ga Kill'i Chelsea geldikten sonra izleyemez oldum. Kalbim kaldırmıyor, mangasını okuduktan sonra tekrardan görmeye dayanamıyorum. :'(

1. Babbin

Babbin

Ölümü de lolipop şeklinde olduya çok hoştu ya :T

2. Leath

Leath

Yav dur demeeğğğ ağlıcam burda.

5. Leath

Müzik Programı/Sitesi

soundcloud canısı.
  6. İzlediğim yüzlerce animede, şu ana kadar dinlediğim bütün müziklerde en iyisi rakipsiz Requem'dir. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

1. veritas

veritas

cowboy bebop?

2. Leath

Leath

Dusk maiden of Amnesia

3. kata silvia

kata silvia

SANA KATILIYORUM harika bir müzik bir aralar zil sesimdi ama telefonumun sorunlarından ötürü yaramıyorum

7. Leath

Shokugeki no Soma’nın İlk Anime Videosu

Mangasında bile acıktıysam animesinde kim bilir evde ne yangınlar çıkacak. (Yapabildiğim tek yemek pirinç bombası. O da yemelik değil top yapıp cama attığında bir saat yapışıyor. asdasd)
  8. Onodera'nın kardeşi bile Onodera'dan daha güzel. B)

9. Leath

mangafox'tan manga indirmek

Kalite konusunda sıkıntı çekeceğini hiç zannetmiyorum. Çünkü çok bilinen sitelerden "fetch" ediyorlar. ben güncel olarak kullanıyorum ama telefondan girdiğim için ekran görüntüsü atamıyorum kusura bakma.
  10. Leath

mangafox'tan manga indirmek

Tavsiye: Android telefona Manga Rock'ı indir. 2 tane ücretsiz indirme haznesi veriyor, 2 seriyi indirebiliyor ve sonra silip başka bir şey daha indirebiliyorsun. Şu an 300 sayı var bende, anında iniyor.
  11. Leath

Turkanime Özel Maçlar

Sabırsızlıkla bekliyorum :)
  12. Leath

Turkanime Özel Maçlar

Grupta 3-4 kişi düzenli olarak açık oluyor. Ben bizimkileri göremediğim için pek aktif olmuyorum. Özel maçlara gelirsek, biz en son bi 5 vs 5 yapmıştık (okullar açılmadan), o günden sonra en fazla 5 vs yabancı karşı takım yapabildik. :P Aramızda en iyi en mükemmel en hızlı en akıllı en sakin en pingsiz en stratejik en hızlı (iki kez diyorum o derece) en süper oynayan ben olduğumu düşünürsek takımın neden battığını anlayabiliriz. B) İşte bunlar hep üniversite. Ahriyle tek attığım zamanlar dün gibi aklımda....
  13. İşte bu kafadan istiyorum. Bi aralar favori erkek karakterimdi Yamato :D

1. Leath

Leath

Ben oyununu bitirdim bunun :) animesi zevklidir cizimleri cok hosuma gitmisti.

2. I am Ulquiorra
  14. Leath

Aralık 2014 Animeleri

Iyk fazla boş bu liste. Herhalde bu iki sene izlemediklerimi tamamlarım. Edit: Bu liste aralığın sonuna kadar. Bir ocakta Absolute duo ve KANTAI COLLECTION geliyor. B)
  15. curve 75 olursa bu çocuk napsın? insafsızlar...

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Firma iflas eder bi sürü islem yapmaktan kurtulursun :P

16. Aslında Accel World Dural Magisa'yı anime yapsalar çok şekil olur. Şişko karakter de arka plana atılır oh kebap.

17. Dün sıkıntıdan tekrar bitirdim. Ağlamam ağlamam diyordum ama dayanamadım. -_- Şu konuyu hortlatayım da daha fazla insan izlesin. Hep beraber ağlayalım. :crying1-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon:
  18. Torucon Ankara iptal mi olmuş? Neden olmuş? Crossdress Kirito yapıcam diye iddiaya girmiştim bi de...-_-

1. Mileydi

Mileydi

İyi ki bu sene gitmeye karar verdim pehhh :@

2. Namida

Namida

ciddi misin ya bu yıl bende gidecektim :(

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Yorumsuz -_-.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

çocuklara bu kitaplarla eğitim veriyolar birde T-T -saçmalık-

19. "Ben süperim" (Watashi wa sugoi!/わたしわ すごうい!) yazdığım vizeden 100 almışım gençlik. :P Darısı sevip de kavuşamayanlara gelsin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

He ıyk matematik. Ben zaten uzak duruyom mühendislikten.

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Aferin :) Google Çeviri?

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tebrikler :D -Amin ;-; -

20. Leath

Türkfanfiction.net (Yarışma Var)

Bu sabah gördüm bende, attım gitti hazırdakilerden bir tane. :P
  21. http://www.mangahere.co/manga/accel_world/c018/30.html önemli değil ^^
  22. Accel World ve Sword Art Online'nın crossover (birleşmiş) mangası olduğunu biliyor muydunuz? Bildiğiniz kapışıyolar, buyrun bu da linki: http://www.mangahere.co/manga/accel_world/c018/30.html

23. Darısı Utsuro no Hako to Zero no Maria'nın başına ^^
  24. Leath

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Mecha yı pek sevmem eğer içinde romantizm yoksa :) Code Geass var herhalde aynı türe sahip, beni çok etkilemişti, izlemediysen tavsiye ederim :D Şimdilik o planlara sır diyelim. ^^ O gün geldiğinde gözlerinle şahit olacaksın B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.